Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Ayen2

Słuchawki nauszne do 100zł z wliczoną przeysłk&#26

Question

Witam
Poszukuję słuchawek nausznych do 105zł z wliczoną przesyłką.
Będe ich używał do grania w CS:GO i do sporadycznego słuchania muzyki.
Proszę o kilka/kilkanaście propozycji coś oprócz Superlux HD681.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Czym się różnią od zwykłych HD681?

• 0

Nie odrzucam, jest jak na razie moim jedynym kandydatem, a szukam jeszcze innych propozycji

• 0

To muszę Cię zawieść, bo znalezienie alternatywy na podobnym poziomie będzie niezmiernie trudne.

Edited by FeX

• 0

Tak też myślałem, ale może ktoś jeszcze się wypowie

• 0

Niestety tylko nowe
Wiem, że używane lepsze, bo wygrzane itd.

Superlux HD681B/HD681/HD681F
Które są najlepsze względem pozycjonowania i sceny?

Powie ktoś?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By pieter453
      Szukam następcy swoich wysłużonych Superluxów HD681, takich żeby przejść "poziom wyżej" Skłaniam się ku innym modelom tej marki, ponieważ podoba mi się tu stosunek cena-jakość. Zależy mi na konstrukcji zamkniętej/półotwartej, z dobrą izolacją od otoczenia. Wygląd/wielkość nie ma za bardzo znaczenia, będą używane tylko w domu.

Przeznaczenie? Muzyka (głównie rock i metal) i gry (mikrofon nie jest wymagany), źródłem będzie komputer.

HD330 vs HD669 vs HD685? a może jeszcze inny model? Kwota do 250 zł.

• By Inszy
      Audictus ze swoimi słuchawkami pojawiał się u nas już kilkukrotnie, z reguły wypadając bardzo dobrze w relacji jakości dźwięku do ceny. Dziś sprawdzamy jak na razie jedyny nauszny model bezprzewodowy w ofercie producenta, czyli Audictus Winner.
      Został on wyceniony na poziomie 149 złotych, a więc podobnie jak modele przewodowe. Czy jednak utrzymanie niskiej ceny oraz dołożenie układu Bluetooth nie odbiło się na jakości produktu?

Po odpowiedź zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/audictus-winner-recenzja/

• By superluki5
      Witam posiadam słuchawki superlux hd681 i na internecie czytałem że można z nich więcej wyciągać jak ma się lepszą kartę dźwiękową lub dać. Słuchawek używam w komputerze w którym mam zintegrowaną kartę dźwiękową alc 892 na płycie głównej MSI b250m,słuchawek używam do gier i muzyki:elektronicznej,hip-hop. W przyszłości chce sobie kupić głośniki microlab fc 330.Czy do 200zl da rady coś kupić żeby był lepszy dźwięk ? 
    • By cezariuss
      Witam, czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć śrubę mocująca muszle do pałągu, może ktoś ma dostęp do wymiarów, gdyż nie posiadam dostępu przez dłuższy czas do suwmiarki. Na oko
      Gwint 2mm o długości 5mm, następnie golas, działający jako tuleja (chyba) 3mm o długości 21mm zakończona główka 5mm o długości 2mm.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy