Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne do grania, +/- 100zł


andrzejek

Pytanie

Cześć! Zastanawiam się nad kupnem słuchawek nausznych do grania (głównie Counter-Strike), koszt jaki mogę przeznaczyć, to tak jak w tytule - ok. 100zł. Nie mam jakichś wybranych modeli, liczę głównie, a raczej w 100% na Was. Co do sceny raczej liczę na jakąś "średniawą". Nie chcę mieć za dużej, żeby się nie pogubić, ale lepsze to, niż zamknięcie się tylko w dwóch kanałach - prawo, lewo. Co do izolacji dźwięków nie mam większych wymagań, ale może czasami ułatwiła by życie. Design i resztę pierdół postanowiłem zostawić na koniec, ponieważ nie mam wymagań co do tego.

 

Tak wiem - widziałem podobne tematy, ale wole założyć osobny temat, dzięki czemu będę mógł na bieżąco ogarniać poszczególne modele i dopytywać o różne rzeczy.

 

Pozdrawiam! :)

 

//Aha i zapomniałem dodać, że słuchawki będą grały na integrze.

Edytowane przez andrzejek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napisałeś w temacie, że widziałeś inne tematy, ale generalnie masz je w dupie i liczysz na wygodnickie otrzymanie porady "na tacy".
Jak to o Tobie świadczy? :blink: Standardowo:

Proszę zapoznać się z Polecanymi:

Polecane słuchawki pełnowymiarowe do muzyki i dla graczy

Polecane słuchawki dokanałowe

Dodatkowa lektura przydatna podczas samodzielnego wybierania słuchawek:

Jak samodzielnie wybrać słuchawki – kompendium

Jak poprawnie pytać o słuchawki na forach

Słownik popularnych pojęć audio

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałeś w temacie, że widziałeś inne tematy, ale generalnie masz je w dupie i liczysz na wygodnickie otrzymanie porady "na tacy".

Jak to o Tobie świadczy? :blink: Standardowo:

 

Proszę zapoznać się z Polecanymi:

Polecane słuchawki pełnowymiarowe do muzyki i dla graczy

Polecane słuchawki dokanałowe

Dodatkowa lektura przydatna podczas samodzielnego wybierania słuchawek:

Jak samodzielnie wybrać słuchawki – kompendium

Jak poprawnie pytać o słuchawki na forach

Słownik popularnych pojęć audio

Kolego, ale dlaczego od razu tak najeżdżasz zamiast przeczytać dokładnie co napisałem w tych moich wypocinach.:)

 

Co do Twoich polecanych modeli tudzież poradników mam małe zastrzeżenia, głównie co do pierwszego - wątpię, że zawarte są tam wszystkie, którymi mógłbym się zainteresować.

 

Po krótkim zastanowieniu się myślę, że wokółuszne też byłyby całkiem spoko - wracając jeszcze do Ciebie to sądzę, że wydatek 100. złotych jakby nie patrzeć też nie jest mały, więc wolę dostać "indywidualną" odpowiedź, spełniającą moje wymagania.:)

 

 

Superluxy HD-668B - polecane wszędzie do grania, teraz w promo na agito za 117 z szipem, dorzucić będziesz musiał tylko jakiegoś mika, chociazby zalmana na początek.

Też polecam Superluxy HD668B / HD669 - te drugie ciemniejsze w graniu i zamknięte co niesie plusy i minusy opisane we wklejonych polecanych.

Sprawdzając niektóre recenzje jestem w stanie stwierdzić, że teraz HD668B, zresztą jak 669'ki są u mnie kandydatami do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Napisałeś w temacie, że widziałeś inne tematy, ale generalnie masz je w dupie i liczysz na wygodnickie otrzymanie porady "na tacy".

Jak to o Tobie świadczy? :blink: Standardowo:

 

Proszę zapoznać się z Polecanymi:

Polecane słuchawki pełnowymiarowe do muzyki i dla graczy

Polecane słuchawki dokanałowe

Dodatkowa lektura przydatna podczas samodzielnego wybierania słuchawek:

Jak samodzielnie wybrać słuchawki – kompendium

Jak poprawnie pytać o słuchawki na forach

Słownik popularnych pojęć audio

Kolego, ale dlaczego od razu tak najeżdżasz zamiast przeczytać dokładnie co napisałem w tych moich wypocinach. :)

 

Co do Twoich polecanych modeli tudzież poradników mam małe zastrzeżenia, głównie co do pierwszego - wątpię, że zawarte są tam wszystkie, którymi mógłbym się zainteresować.

 

Po krótkim zastanowieniu się myślę, że wokółuszne też byłyby całkiem spoko - wracając jeszcze do Ciebie to sądzę, że wydatek 100. złotych jakby nie patrzeć też nie jest mały, więc wolę dostać "indywidualną" odpowiedź, spełniającą moje wymagania. :)

Spokojnie kolego, i w sumie to ja z nismo się zgodzę. Bo w kwestii słuchawek za ~100PLN było już tyle tematów. Które zresztą twierdzisz że widziałeś, że można by rzec się powtarzamy. I kiedyś też uważałem że 100PLN na słuchawki to jest dużo. Teraz tyle kosztuje mój najtańszy kabelek do audio. Nielicząc tego co właśnie wisi na sprzedaż u mnie, lub zawiśnie w tym celu w najbliższym czasie. I na własnej skórze się przekonałem że ~100PLN zaczyna się dopiero sensowniejszy LOW END. Zresztą mój sprzęt audio przy reszcie użytkownikach tego forum też potrafi się schować. Ale no cóż każdy ma inne wymagania i inny budżet :)

 

 

Superluxy HD-668B - polecane wszędzie do grania, teraz w promo na agito za 117 z szipem, dorzucić będziesz musiał tylko jakiegoś mika, chociazby zalmana na początek.

Też polecam Superluxy HD668B / HD669 - te drugie ciemniejsze w graniu i zamknięte co niesie plusy i minusy opisane we wklejonych polecanych.

Sprawdzając niektóre recenzje jestem w stanie stwierdzić, że teraz HD668B, zresztą jak 669'ki są u mnie kandydatami do kupna.

 

Ja bym jeszcze polecił sprawdzić HD681(zwykłe nie evo), w sumie evo też możesz sprawdzić ale są droższe.

 

Mógł byś jeszcze Perula zapytać na PW ile bierze za modowane fatalitki, i czy w ogóle podjął by się stworzenia takiej sztuki dla Ciebie. To moim zdaniem też jest ciekawa pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Napisałeś w temacie, że widziałeś inne tematy, ale generalnie masz je w dupie i liczysz na wygodnickie otrzymanie porady "na tacy".

Jak to o Tobie świadczy? :blink: Standardowo:

 

Proszę zapoznać się z Polecanymi:

Polecane słuchawki pełnowymiarowe do muzyki i dla graczy

Polecane słuchawki dokanałowe

Dodatkowa lektura przydatna podczas samodzielnego wybierania słuchawek:

Jak samodzielnie wybrać słuchawki – kompendium

Jak poprawnie pytać o słuchawki na forach

Słownik popularnych pojęć audio

 

Kolego, ale dlaczego od razu tak najeżdżasz zamiast przeczytać dokładnie co napisałem w tych moich wypocinach. :)

 

Co do Twoich polecanych modeli tudzież poradników mam małe zastrzeżenia, głównie co do pierwszego - wątpię, że zawarte są tam wszystkie, którymi mógłbym się zainteresować.

 

Po krótkim zastanowieniu się myślę, że wokółuszne też byłyby całkiem spoko - wracając jeszcze do Ciebie to sądzę, że wydatek 100. złotych jakby nie patrzeć też nie jest mały, więc wolę dostać "indywidualną" odpowiedź, spełniającą moje wymagania. :)

 

 

Jak wątpisz, a nie sprawdziłeś to gitary nie zawracaj, leniu. Widać, że jesteś z tych, którzy chcą żeby całą pracę za nich odwalić. Dostałeś linki, więc racz poczytać. Wiesz ile osób tutaj pyta o słuchawki do 100 zł? Nie jesteś w żaden sposób oryginalny i unikatowy, umieszczając taki temat, więc może wartobyłoby nie być tak leniwym i poszukać W ISTNIEJĄCYCH TEMATACH?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nismo - w polecanych było za mało propozycji - tra dawać trzy urle:

Do ceneo z szukajką do 100zł

Do skąpca

Do allegro.

Będzie dużo propozycji.

Jak mnie to może wq...ać - ktoś się namęczył, zrobił listę, ktoś inny do niej odesłał. Ale średnio i ta raz na dzień się trafia mądra głowa "co to już czytała, ale dorzućta jeszcze bo wybór pomiędzy ośmioma modelami jest łatwy". A do tego w polecanych na pewno nie ma tych najlepszych. Co to qrwa za logika? Evill zrobił listę polecanych modeli tylko po to żeby wycyckać stuzłotowych audiofili i śmiać się za każdym razem jak ktoś kupi polecany przez niego badziew, a szerokim łukiem ominie świetne słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności