Skocz do zawartości

Cowon Plenue D


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie ma tutaj znaczenia... Tym lepiej ze ma taka rozdzielczość, nie trzeba zwiększać baterii itp...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

racja

absolutnym priorytetem jest czas grania, chrzanić rozdzielczość, przecież pryszcze u Adele i tak wycieli w photoshopie, co tu niby oglądać na ekraniku wielkości pudernicy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria jest rewelacyjna, dźwiękowo stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, a wraz z upływającymi godzinami brzmienie zaczęło się układać i znikały "niedorobienia", o których było już pisane. Pewnie kiedyś jeszcze powrócę do tego playera, bo zaczynał mi się podobać ale za szybko podjąłem decyzję o sprzedaży i wpłaciłem zaliczkę na wzmacniacz :(. Trzeba natomiast powiedzieć, że jakość ekranu jest żenująca jak na dzisiejsze czasy. Ekran w ak120 jest słaby ale ten w cowonie plenue d jest jeszcze gorszy i do jakości choćby iPoda Touch 5g im baaaaardzo daleko. Czy jest to natomiast przeszkodą? Myślę, że nie koniecznie, bo ani ak120 ani plenue d nie mają WiFi i możliwości streamingu więc aż tak bardzo to nie przeszkadza aczkolwiek nie obraziłbym się gdyby producenci przykładali więcej uwagi na ten aspekt ;). Szkoda, ze plenue d nie ma GUI choćby takiego jak w plenue p1.

 

Próbował ktoś z posiadaczy podłączyć plenue d do wzmacniacza? Ja już nie zdążyłem, a w sumie chciałem to sprawdzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpialem wczoraj triple.fi w wersji custom i powiem Wam, że takiego funowego brzmienia dawno nie słyszałem. Mocny bas, który nie dominuje, wyraźnie zaakcentowana średnica i lekko obcieta góra, ale brzmi to wszystko fajnie jak diabli :-).

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno zagrać, chociaż może być zbyt ciepło i basowo - jako że cowon ma mocny bas, ociepla i nie jest mistrzem wysokich to wolę parować go z jaśniejszymi słuchawkami - np. ety er4s, czy flc8s i vsonic gr07be, którym najbliżej do rha ma750, ale wciąż dość daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu etui, które nie zrujnuje mi portfela postanowiłem przymierzyć cowona do wsuwki, jaką mam do HSA Studio V (to etui do SE x10 mini pro, czy jakoś tak, kupione za 10 zł na alledrogo). Dobrze pasuje (moje jest już trochę rozciągnięte, bo Studio jest jednak trochę grubsze) i zastanawiam się, czy nie sprawić sobie kolejnego. Minusem jest, że przy wsuwce cowona trzeba za każdym razem wyjmować (Studio ma fizyczne klawisze, więc można się jakoś zorientować), ale przynajmniej player jest w miarę bezpieczny...podobnie jak budżet ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego wyboru nie ma (etui, które posiadam, też nie):

 

http://allegro.pl/etui-sony-ericsson-xperia-x10-mini-e10i-pro-u20i-i5025583733.html

http://allegro.pl/etui-wsuwka-sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-u20i-i5159851494.html

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-se-etui-futeral-i5907194657.html

 

Dwa pierwsze są za długie, z kolei trzecie może być ciasne ( jego wymiar pokrywa się z wymiarem cowona, o ile dobrze to zmierzyłem). Mimo wszystko skłaniam się ku trzeciemu (pewnie się trochę rozejdzie i będzie ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrywajcie nowego oprogramowania. Moim zdaniem znacznie pogorszył dużo aspektów w basie. Postaram się ukończyć reckę w tym tygodniu.

Na sofcie 1.01 Cowon gra lepej z HF5.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności