Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon Plenue D


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Heya

 

od wczoraj mam plenue d bo jestem bardzo zadowlolony z jego brzminia , tesowalem w mp3 store :)

 

natomiast .. podczas konfiguracji pojawil sie maly problem ... odtwarzacz nie czyta folderow .... czy to normalne ? wszystko musze wrzucic do jednego folderu i otagowac ?

 

Wersja systemu 1,15

Hej, skąd masz wersję firmware 1.15? Na oficjalnej stronie cowona ostatni firmware to 1.14 ale na francuskiej stronie znalazłem 1.15b2

z taką oto informacją (google translate) :

"If you have recently completed the acquisition of an audiophile Plenue D player before November 2016 the brand COWON: This player is dangerous given the risks of irreversible hearing damage to the user, under the pressure of 1175 mV at 32 Ohms output from the headphone output. Indeed, in case of use with high power with a helmet of impedance 32 ohms, the sound pressure level can reach 118 dBA. To comply with the European standard EN 60065 / A12 on the output level of the players, we urge you to do the upgrade your player with 1.15.b2 firmware version.

The update will consist of a limitation of the noise level to 150 mV at 32 ohms and the installation of a device to inform the user when exceeding the power of 27 mV, threshold where extended listening Can become dangerous."

Wyglada na to ,że ten najnowszy firmware wprowadza jakies ograniczenia głośności.

Edytowane przez AndrePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A jak ma się Plenue D do AK Juniora? Co Waszym zdaniem jest ciekawszym wyborem?

Ja wybrałem Plenue D mając do wyboru AK Jr, za Cowonem przemawia długi czas działania na baterii no i JetEffect - equalizer którym dopasujesz brzmienie do swoich preferencji. Mam inne odtwarzacze ale ten nadal sprawia mi mnóstwo frajdy i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś się zastanawiał co odpowiada za dźwięk - Wolfson WM8998. W specyfikacji nigdzie nie ma tej informacji.

 

Skąd to wiesz?
Nietrudno znaleźć takie informacje a tu można zobaczyć jak Plenue D wygląda od środka http://www.head-fi.org/t/789488/cowon-plenue-d/2865#post_12631507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎01 o 22:25, werwolf16 napisał:

Poszukuję etui do Plenue D. Macie jakieś pomysły, jak to ogarnąć relatywnie budżetowo? Najtańsze znalezione przeze mnie w necie kosztuje 37$ :/

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

 

Możesz wrzucić linka do tego etui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tańszego nie znalazłem, Plenue D używam bez etui ale na ekranie mam nałożoną folie ochronną. Jezeli nie nosisz go z kluczami w kieszeni to nic złego w wyglądzie nie powinno sie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2017 o 17:54, AndrePL napisał:

Nic tańszego nie znalazłem, Plenue D używam bez etui ale na ekranie mam nałożoną folie ochronną. Jezeli nie nosisz go z kluczami w kieszeni to nic złego w wyglądzie nie powinno sie stać.

 

Kupiłeś jakąś standardową folię, która pasuje rozmiarem czy docinałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuQi napisał:

 

Kupiłeś jakąś standardową folię, która pasuje rozmiarem czy docinałeś?

Kupiłem i zostały mi jeszcze chyba ze 3 sztuki ale nie jest to folia od Cowona, oryginalną Cowona mam nałozoną na inny player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności