Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon Plenue D


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rano załadowałem 30GB muzyki w formacie AIFF (zgrywane z oryginałów za pomocą iTunes) no i ZONK, nie widzi plików. Według specyfikacji powinien.

Wszystkie płyty zgrywać od nowa? Nie przeżyję tego, chyba lepiej poczekać na aktualizację i wsparcie tego formatu.

 

Potwierdzam. Niestety nie nie widzi plików AIFF pomimo informacji na stronie producenta. Nie widzę siebie konwertującego ok. 150 albumów na wav czy inny flac :(

 

na japońskiej stronie cowona pojawił się link do softu 1.02, m.in. dodano AIFF playback support więc pewnie niedługo dla EU też będzie

 

Podaję link do softu, ale pewnie lepiej nie wgrywać do wersji EU - https://translate.google.pl/translate?sl=ja&tl=en&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.cowonjapan.com%2Fzeroboard%2Fzboard.php%3Fid%3DC08%26page%3D1%26sn1%3D%26divpage%3D1%26bmenu%3Dsupport_wide%26sn%3Doff%26ss%3Don%26sc%3Don%26select_arrange%3Dheadnum%26bmenu%3Dsupport_wide%26desc%3Dasc%26no%3D445%26bmenu%3Dsupport_wide&edit-text=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł, odpakowałem, załadowałem trochę muzyki, odpaliłem i...no nie jest to do końca moja bajka jeśli chodzi o brzmienie, tym niemniej słucha się przyjemnie, powiedziałbym wręcz, że ten dźwięk wciąga, angażuje, daje frajdę... Fajnie brzmi z Ety Er-4s no i nie ma problemu z ich rozkręceniem (np. touch 5g się nie wyrabia), zobaczymy jak będzie z UE triple.fi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł, odpakowałem, załadowałem trochę muzyki, odpaliłem i...no nie jest to do końca moja bajka jeśli chodzi o brzmienie, tym niemniej słucha się przyjemnie, powiedziałbym wręcz, że ten dźwięk wciąga, angażuje, daje frajdę... Fajnie brzmi z Ety Er-4s no i nie ma problemu z ich rozkręceniem (np. touch 5g się nie wyrabia), zobaczymy jak będzie z UE triple.fi...

do jakiego grajka byś go porównał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przyniesie zawsze zawsze dobre rzeczy jeśli tylko nastawiamy się pozytywnie i damy głowie czas na akustyczną "akomodację".

Ot, cała tajemnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem po 15 min po setach 20 godzinnych, a w między czasie słuchałem innych rzeczy. Barwa sie nie zmieniła, jesli już to minimalnie rozjaśniła góra. Zmieniła sie głębia (pojawiła się) i nie ma takiego dziwnego pogłosu jaki był na samym początku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł, odpakowałem, załadowałem trochę muzyki, odpaliłem i...no nie jest to do końca moja bajka jeśli chodzi o brzmienie, tym niemniej słucha się przyjemnie, powiedziałbym wręcz, że ten dźwięk wciąga, angażuje, daje frajdę... Fajnie brzmi z Ety Er-4s no i nie ma problemu z ich rozkręceniem (np. touch 5g się nie wyrabia), zobaczymy jak będzie z UE triple.fi...

Słuchałem dziś z modelem niżej, ety HF5 i wszystko fajnie, cieplej, żywiej, więcej wykopu, ale czasami rozdmuchany bas na stopie przeszkadzał. Odtwarzacz już dał mi do myślenia co by było gdybym miał lepsze słuchawki np q-JAYS. Jednak za ich cenę mam odtwarzacz i HF5, oczywiście w cenach promocyjnych.

 

Sam Cowon sprawia dobre wrażenie, obsługa do nauczenia w parę minut, tylko ten wyświetlacz nie przystoi. Niska rozdzielczość, screen tearing, w takiej ładnej bryle :(.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas najlepsze dla mnie połączenia to ER-4S i FLC8s - dobrze łączy jego funowe granie z rozjaśniającym monitorowym graniem słuchawek i powstaje muzykalna wciągająca mieszanka

 

fajne jest też połączenie z TH-X00, ale tutaj już bas głowę urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasza kiedy i ile patrzysz na ekran?

Niby racja, ale tutaj nie potrzebnie przyszkocili, psuje to efekt całości. Okładkę ledwie rozpoznajesz, jak przesuwasz listę albumów, to się tytuły rozjeżdżają. Pokażesz rodzinie by przyszpanować, a brat Ci powie: moja komórka ma lepszy ekran.

 

Potwierdzam synergie z etami er4, hf3 i dodaję westone w20.

 

HF3, Q-Jays

 

Kurde nie mam teraz ~1,2K.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kasza kiedy i ile patrzysz na ekran?

Niby racja, ale tutaj nie potrzebnie przyszkocili, psuje to efekt całości. Okładkę ledwie rozpoznajesz, jak przesuwasz listę albumów, to się tytuły rozjeżdżają. Pokażesz rodzinie by przyszpanować, a brat Ci powie: moja komórka ma lepszy ekran.

 

Potwierdzam synergie z etami er4, hf3 i dodaję westone w20.

 

HF3, Q-Jays

 

Kurde nie mam teraz ~1,2K.

 

 

 

To tak jakbyś narzekał że Kindle nie czyta filmów w hd :) Nie do tego to jest zrobione, by walić tam okładki w rozdziałce duże... Zresztą nawet jeśli to po co? Raz sobie okładkę pooglądasz jak będziesz pliki zrzucał i tyle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, Adamie - a jak z słuchawkami mobilnymi nausznymi ? Razem z Cowonem.

 

Czy granie jego ma coś wspólnego z P1, który nie zachwycił nas tutaj ? Ciemny, duszny...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tak jakbyś narzekał że Kindle nie czyta filmów w hd :) Nie do tego to jest zrobione, by walić tam okładki w rozdziałce duże... Zresztą nawet jeśli to po co? Raz sobie okładkę pooglądasz jak będziesz pliki zrzucał i tyle ;p

Tu nie oto chodzi.

 

Dla mnie wyświetlacz odstaje, bardzo, jakością od reszty zastosowanych elementów. Psuje to ogólny odbiór urządzenia. Rozmawiamy o sprzęcie za 1,2k do 1,5K, a nie o clipach czy fuzach czy innych tańszych. Np. W C4 "arhaiczny" ekran sprawdza i wpasowuje się w ogólny charakter "steam punk".

 

Ps.

Udało się uratować Hifiman RE-2?

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności