Skocz do zawartości

Foobar i inne odtwarzacze


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko ok. Na starszej wersji bety zdarzyło mi się tylko 2 razy żeby cały program się zwiesił. Po aktualizacji do najnowszej wersji jest już jednak ok.

BTW. Używacie bety 3.0 czy 2.5? Najnowsza wersja jest zawsze w ostatnim poście z tego tematu - http://getmusicbee.com/forum/index.php?topic=17326.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że problem występuje, jak coś kopiuje itd., czyli większe obciążenie dysku nakładam. Jednak w foobarze problemów nie było.

 

Jak nie ma obciążenia, to luz blues malina.

 

Mobilnie pisane

 

U mnie się czasami zdarzają przycinki, ale na foobarze chyba też były. Ciekawe bo maszyna jest stosunkowo stara, ale jednak dość wydajna (Xeon E3-1245 i 8GB RAM, tylko SSD nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foobarze można suwaczkiem dać byczy bufor i była bajka, tutaj niestety nie wiadomo, jaki jest dokładnie.

 

Muzykę na dysku zewnętrznnym trzymam pod USB, to może granie i przesyłanie danych naraz czasem go zadławi

 

Mobilnie pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foobarze można suwaczkiem dać byczy bufor i była bajka, tutaj niestety nie wiadomo, jaki jest dokładnie.

 

Muzykę na dysku zewnętrznnym trzymam pod USB, to może granie i przesyłanie danych naraz czasem go zadławi

 

Mobilnie pisane

 

Racja, ja też trzymam muzykę na zewnętrznym i dość szybkim pendrive, także nawet jak przyduszę dysk operacjami to nie powinno mieć wielkiego wpływu.

Chyba że samo USB się przytyka bo muzyka leci też po USB? Mam tam niby jeszcze USB 3.0 na zewnętrznym kontrolerze, mogę coś tam przepiąć i sprawdzić czy to będzie miało jakiś wpływ...

 

Zaznaczyłem opcję "zwiększ wielkość bufora". Zobaczymy czy to coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

To i ja zainstalowałem dzisiaj MusicBee i jak dotąd wrażenia pozytywne, aczkolwiek dopiero po uporaniu się z konfiguracją, żeby mi pasowała. Od dawna szukałem wygodnego i estetycznego sposobu na słuchanie albumów, bo foobar służy mi głównie do losowych utworków, specyficznych playlist i radia internetowego. No i znalazłem :). Mam tablicę okładek, klikam na jedną dwukrotnie i album się odtwarza, tyle mi potrzeba do szczęścia.

Sporo za to się naużerałem z sortowaniem i grupowaniem, a i tak jeszcze nie jest perfekt. Taguję każdy album własnoręcznie według określonego schematu no i MusicBee poległ, kiedy płyta nie jest Various Artists, ale ma trzech różnych artystów :D.

 

Tak to obecnie wygląda:

musicbee01.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Various Artists to zależy czy bo Wykonawcy czy Wykonawcy Albumu sortujesz :)

 

MusicBee ma jednak super funkcję - autoukrywane panele, pojawiają się przy najechaniu kursorem na lewą/prawa krawędź - super rzecz na mniejszym ekranie.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś wie jak zmusić Foobar 0.9.5.2. + FooAva 1.05 do odczytywania okładek zapisanych w tagach ?

Bo to, że Foobar wyświetla okładki jako osobne pliki jpg dołączone do katalogu z daną płytą to wiem ale nie wiem czy 

potrafi wyświetlić okładki zapisane w tagach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foobar 1.3.15 (czyli aktualny) czyta takie okładki bez problemu, bez żadnego zmuszania.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności