Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xbox One


Undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytałem, że Microsoft rozważał wprowadzenie wymiennych część do Xbox One, aby móc sprzętowo dogonić PS4. Pod falą krytyki wycofali się z tego, ale przyznam że pomysł ciekawy. Sam zastanawiam się nad kupnem Xboxa ale boję się, że za bardzo będzie odstawał pod względem mocy do PS4. Damm, ciężka decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele na pewno zależy od tego, w jakie gry chciałbyś grać. Ja co prawda w ostatnich latach jestem bardziej niedzielnym graczem, ale z perspektywy tych kilku miesięcy posiadania Xboxa One stwierdzam, że dla samej Forzy 6, Horizon 2 czy też PES'a 2016 (ten ostatni jest chyba podobny na obie konsole, wersja PC słabsza) warto kupić tę konsolę. Z naciskiem na Forzę 6, do tego kierownica i można zapomnieć o świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od razu zaznaczę, że jestem raczej niedzielnym graczem, "wychowanym" na serii Gran Turismo, lubiącym stare odsłony serii Pro Evolution Soccer (z czasów PS2) i chciałem dodać w tym temacie taki mały opis wrażeń ze wstępnego ogrania następujących wersji demonstracyjnych:

 

- Forza Horizon 3

- Pro Evolution Soccer 2017

- FIFA 17

 

No to zacznijmy od Forzy. Ogólnie seria od pierwszej mojej styczności bodajże z demkiem dwójki mi się spodobała. Potem kupiłem sobie pełną wersję Forzy 2 właśnie, miałem 3, w 4 grałem jedynie w demko, 5 odpuściłem, ale już 6 mam i mi się bardzo podoba.

 

Jeśli chodzi o spin-offa, to nie grałem w 1 część z serii Horizon, mam dwójkę ale przestałem grać już jakiś czas temu, w każdym razie może jeszcze doń wrócę.

 

Czemu to piszę? Ano dlatego, że w zasadzie wszystkie gry z serii Forza w które grałem, czy to te zwyczajne, czy Horizon, po jakimś czasie zwyczajnie nudzą i stają się bardzo powtarzalne. Niby normalne, ale jednak. Z pozoru gry bardzo przemyślane i opracowane, ale brakuje mi tego czegoś, klimatu - zwał jak zwał.

 

Demko Horizon 3 nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Fakt, nie pograłem zbyt długo póki co, ale czuję się, jakbym grał w dwójkę przepakowaną do innego krajobrazu - i tu mamy Australię. Jeszcze bardziej męczą mnie wszystkie nowinki, części nawet nie rozumiem (teraz będzie się zbierało chyba punkty od kibiców czy coś takiego). Jakieś kompletowanie zespołu. Być może pod online fajnie to będzie wyglądało - ja nie mam Golda póki co tak czy siak.

 

Koniec końców pojeździłem trochę i wyłączyłem. Niby wszystko ok, nie ma się do czego przyczepić w gameplayu, a jednak jakoś ta gra wydaje się być taka nijaka właśnie. Może przesyt po dwójce? No ale i w tę zbyt długo nie pograłem, niemniej jednak to była dla mnie nowość, świetna grafika, dobra muzyka - teraz jest to samo tylko w Australii.

 

Wyjdzie na to, że jak ktoś jest fanem, to powinien być zadowolony, tak sądzę :)

 

 

PES 2017 - już poprzednia część była bardzo dobra, a ta jest jeszcze lepsza. Żadnej rewolucji nie ma, ale gameplay jest tu i ówdzie poprawiony i to czuć od razu. Wydaje się, jakby było więcej nieoskryptowanej walki o piłkę, bramkarze też na plus. Grafika jak zwykle taka japońska - ale ma swój urok, łącznie z animacjami. Mecze w nowym PES'ie są już bardzo płynne, coś własnie jak stary dobry PES 6 czy 5. Ogólnie to zmiany są właśnie kosmetyczne ale rzutują na jeszcze lepszy odbiór całości i gra się jeszcze przyjemniej. Dla mnie "The king is back".

 

Choć fakt faktem, w najnowsze FIFY od 12 począwszy gram już mniej. W 17 nie przegrałem do końca nawet jednego meczu więc nie będę wyrokował, ale po PESie nie chce mi się w FIFĘ za bardzo grać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności