Skocz do zawartości

Głośniki "do komputera" do 150zł ?


xCymeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stwierdziłem że sam słuchawki nauszne mi nie wystarczą i muszę zrobić sobie jakiś zakup na święta, lecz jako iż nie jestem teraz zbyt bogaty mogę przeznaczyć na to +/- 150zł. Słucham różnych gatunków np. disco polo czy jakieś klubowe electro. Głównie skupiam się na piosenkach z Eski czy też RMF Max czyli coś tam z basem. Czekam na jakieś porady. Nie wiem czy chcę 2.1 czy 2.0. Możliwe że chciałbym wejście słuchawkowe, lecz nie wiem czy wtedy dźwięk nie będzie zniekształcony a używam sennheiser HD 202 II do CS GO więc tam dźwięk odgrywa dosyć ważną rolę. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ?

 

To może ja ?

 

Na Święta kup sobie świnkę ( skarbonkę ) i resztę z tych 150 zł włóż do niej.

Potem na następne święta ( Wielkanoc ) włóż podobną kwotę do tej powyższej.

Potem do sklepu i ---> http://zakupek.pl/test/glosniki/recenzja-edifier-r1280t/

 

W przypadku wystąpienia tzw. dodatkowych wrzutów do świnki, w okresie między jednymi świętami, a drugimi, występuje też możliwość :

http://zakupek.pl/test/glosniki/recenzja-edifier-r1600tiii/

 

i te powinny Cię chyba bardziej zadowolić.

 

Podsumowanie :

 

kto prędko kupuje, kupuje dwa razy.

 

( pisane bez ironii )

 

Pozdrówki !

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZenekHajzer prawdopodobnie słuchał obu. Ja tylko tych drugich.

Podpytaj Go, albo szukajką znajdź wypowiedzi - było takich wpisów trochę na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, pozwolicie że się podczepię bo myślę że nie ma sensu tworzenie nowego tematu.

 

Chociaż zgadzam się z paratykusem co do dołożenia trochę grosza i kupna sensowniejszego sprzętu tak jestem w sytuacji podbramkowej - chcę kupić na szybko koleżance jakieś głośniczki do słuchania radia z kompa - takie właśnie do tych 150 zł, najlepiej z zasilaniem przez usb - kompletnie się nie znam na tego typu pierdziawkach a jestem pewien że można trafić na masę bubli - jakieś podpowiedzi? Nie mam czasu na jeżdżenie po marketach i odsłuchy.

 

pzdr!

Edytowane przez maciekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem kupic na szybko ale sprawa się przeciąga więc mam jeszcze chwilę.

 

Nismovsky - jeżeli miałoby to sens to bym tak zrobił ale jednak potrzebne głośniczki.

 

Robson15 - te wady to w tym wypadku żadne wady. Dzięki!

 

Jeszcze jakieś propozycje? Może coś do 100 zł? Tamte z wysyłką kosztują już 170 zł, trochę przekraczają budżet chociaż jestem ich bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nic lepszego niż Geniusy do 150 zł raczej nie dostaniesz.Ja mam je od ponad 2 miechów i jestem zadowolony z zakupu.Mają wady,które w sumie nawet bez oszczędzania można było uniknąć np Niebieska dioda czy krótki kabel zasilania.Potencjometr to niestety czysta oszczędność.

Sprawdzają się w muzyce i w filmach.Dużo zależy też od ustawień Basu i treble-tony wysokie? ;)

Słyszałem,że warto je podłączyć do czegoś lepszego niż integra i wtedy zagrają jeszcze lepiej.

Dodatkowo możesz rozważyć wymianę standardowego kabla łączącego głośniki z dzwiękówką.

Nie wiem jak z awaryjnością,póki co wszystko jest ok ;)

Z recenzji i opinii wynika,że jeszcze lepszym wyborem jest dołożenie kasy na np edifiery http://zakupek.pl/test/glosniki/recenzja-edifier-r1280t/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edifiery są jak najbardziej godne polecenia.
Jak chcesz to zrobić po taniości, to są jeszcze mc-hf24.

Wiem, wiem, nie są to idealne głośniki, są lepsze, ale za 2x większą kwotę.

Z tego, co słyszałem modecom współpracował wtedy z microlabem, ale czy to prawda nie wiem.

Na allegro i olx'ie masz moją ofertę, jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności