Skocz do zawartości

Mjolnir2 + Gungnir


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Gratsy za reckę. :)

Jedynie co mnie w niej zdziwiło, to że odebrałeś scenę Gungnira za klaustrofobiczną?

W prawdzie nie miałem do czynienia z dac'ami z tego przedziału cenowego, ale bazując na doświadczeniach z poprzednimi moimi przetwornikami, to Gun miał ją największą.

Druga kwestia to odbiornik USB.

Po konsulatacji z Tobą, zrobiłem jak polecałeś i w testach RMAA na wszystkich portach wyszło mi tak samo. Słuch też nie chciał mi w tym pomóc.

Nadal jednak twierdzę, że zewnętrzny konwenter na XMOSie w stosunku do C-MEDIA, potrafi wnieść wiele dobrego, choć cieszę się, że nie jest to dla wszystkich takie oczywiste. ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o klaustrofobię jako taką, tylko, że w tej klasie da się dużo lepiej, co pokazuje choćby M-Dac.

A co do Cmedia i Xmos - jeśli ma sie dobrze zasilane USB (stabilizowane) i brak syfów z masy to obydwa układy nie wykazują różnic (dla mnie). A z laptopa różnica jest spora, na korzyść Xmosa. Ale nie słuchałem do recenzji z lapka, tak jak nie podłączyłem całej masy innych sprzętów które mam w domu.

 

Dzięki za miłe słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jednak twierdzę, że zewnętrzny konwenter na XMOSie w stosunku do C-MEDIA, potrafi wnieść wiele dobrego, choć cieszę się, że nie jest to dla wszystkich takie oczywiste. ;)

 

XMOS to jest twardy zawodnik i potrafi bardzo dużo nawet bez zewnętrznego zasilacza, ale to pewnie dlatego, że on jest właśnie wybredny na warunki zasilania, i jak na płytce jest z tym jakaś lipa, to on się nawet może obrazić i nie zgłosić w Windows.

Nie chodzi o klaustrofobię jako taką, tylko, że w tej klasie da się dużo lepiej, co pokazuje choćby M-Dac.

Rzeczywiście odpowiednio skonfigurowany M-DAC w tej materii to pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nadal jednak twierdzę, że zewnętrzny konwenter na XMOSie w stosunku do C-MEDIA, potrafi wnieść wiele dobrego, choć cieszę się, że nie jest to dla wszystkich takie oczywiste. ;)

 

XMOS to jest twardy zawodnik i potrafi bardzo dużo nawet bez zewnętrznego zasilacza, ale to pewnie dlatego, że on jest właśnie wybredny na warunki zasilania, i jak na płytce jest z tym jakaś lipa, to on się nawet może obrazić i nie zgłosić w Windows.

Nie chodzi o klaustrofobię jako taką, tylko, że w tej klasie da się dużo lepiej, co pokazuje choćby M-Dac.

Rzeczywiście odpowiednio skonfigurowany M-DAC w tej materii to pierwsza klasa.

 

 

Z drugiej strony - jak podłączyłem Gungnira do Headonica, to się można było między instrumentami ganiać.

Edytowane przez hechlok
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ja nie znam Gungnira i nie wiem jak gra. Znam tylko Bifrosta wersję standard, i coś tam w niej kiedyś grzebałem na życzenie klienta. Natomiast M-DAC potrafi dobrze budować plany i to w różnych kierunkach. Na pewno nie ma w dźwięku tego, co dają JFETy tak lubiane przez firmę Schiit, a których wpływ będzie różnie oceniany przez różne osoby. Dla mnie brzmienie FET jest OK pod warunkiem, że nie dominuje prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czy M-DAC tego napowietrzenia i rozplanowania nie okupuje nieco zbyt podkreslona gora i lekkim osuszeniem tego pasma i srodka. Bo jak mialem z nim krotka pryzjmenosc to na cos mi wlasnie w tym nie gralo...

A czesto wlasnie to jest kompromisem genialnej holgrafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności