Jump to content

Soundmagic Vento P55 - nowy flagowy model nauszny

Recommended Posts

Nowe nauszniki od Soundmagica prezentują się właśnie tak:

Specyfikacja:

Drivers: – 40mm Neodymium Dynamic
Frequency range: 15Hz~22KHz
DC resistance: 35±10%Ohms
Sensitivity: 110±2dB
Maximum input power: 20mW
Cable length: 1.2m
Connector: Stereo 3.5mm °60 gold-plated jack plug
Weight: 285g

MICROPHONE
Frequency range: 20Hz~16KHz
Sensitivity: -42±3dB at 1KHz

Edited by D@rkSid3
  • Like 2
  • 4 months later...

No i właśnie temat się urwał.

Może jest podobnie jak z pierwszymi HP100. Zebrali opinie i poszły do poprawek. Na razie opinie w necie mało zachęcające.

• 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By jackieboy
      Cześć
      Jak w temacie poszukuje: Słuchawki nauszne, bezprzewodowe, rozmowy (opcjonalnie), muzyka, do 300zł
      Dziękuje!
    • By KichawaJablonska
      Szukam słuchawek nausznych z bluetooth do 600zł. Słucham ambientu, klasycznej, ogólnie dużo elektronicznej i od czasu do czasu jakiegoś popu,rocka. Lubię jak jest wyraźny bass i jak dobrze słychać przestrzeń. Nie lubię jak słuchawki za mocno dociskają uszy. Słucham tak pół na pół w domu i w terenie. Teraz mam Creative arvana life i Marshall majory 2 ale w majorach ucho mi niewygodnie. Myślałem o Sennheiser HD 4.50 BTNC. Będzie to grało lepiej niż Creative Arvana Life ?
      VID_20200605_130553.mp4
    • By jpawlowski412
      Witajcie,
      Szukam nowych słuchawek nausznych/wokółusznych zamkniętych, głównie do słuchania wymienionych wyżej gatunków. Zależy mi na dźwięku, wygodzie i jakości wykonania, nie przejmuję się izolacją. Miłym dodatkiem byłby Bluetooth 5.0 i obsługa najnowszych kodeków, natomiast rozważę też coś starszego, jeżeli jakość dźwięku jest tego warta. Obecnie posiadam bezprzewodowe House of Marley Positive Vibration 2 na zewnątrz i Audio Technica M50X do odsłuchu w domu. Te pierwsze są już niestety dość zużyte i ich wygoda pozostawia wiele do życzenia i to właśnie je chciałbym wymienić.
      Z powodu, że dość odpowiada mi ich sygnatura dźwiękowa (w Audio Technice trochę zbyt analityczne brzmienie) głównie rozważam nowy model od Marleya, Positive Vibration XL, wydaje się spełniać wszystkie moje wymagania, chciałbym jednak to jeszcze potwierdzić. Oprócz tego myślałem o Marshall Major III lub Mid ANC (w recenzjach martwią mnie wyeksponowane wysokie dźwięki) oraz Sennheiser HD 4.50 BTNC (troszkę już leciwe).
      Co moglibyście mi w tej sprawie doradzić? :)
    • By zOrg
      Cześć,

szukam słuchawek, które spełniają poniższe warunki:

- nauszne,
      - bluetooth
      - brzmienie naturalno-ocieplone (wysokie nie mogą być kłujące, a średnica nie może być schowana za dudniącym basem)
      - bedę słuchał tylko w domu, więc izolacja nie jest kluczowa
      - fajnie jakby były lekkie i wygodne

miał ktoś może styczność z ew. takimi słuchawkami / możecie coś polecić w tym budżecie (ewentualnie lekkie zwiększenie jest możliwe)?

z góry dziękuję za propozycje!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy