Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 350-400 pln.


krzysrg

Pytanie

Witam

Niestety RHA MA750 odpadły już w próbnych odsłuchach. Te słuchawki po prostu nie umieją grać tych gatunków.
Dlatego też szukam równie porządnie wykonanych ale o wiele lepiej grających słuchawek dokanałowych w przedziale 350-400 pln. Dodam, że źródłem będzie DX50.
Preferowany styl noszenia słuchawek to kabel za uszami. Nie dawno wybierałem odtwarzacz i tworzyłem tu wątek, ale jednak po okazyjnej cenie wpadł mi DX50.

Wymagania:
- Dobre wykonanie, podoba mi się to z RHA, ale chyba nie znajdzie się w tej cenie lepszego wykonania.
- Szersza scena niż w RHA
- Lepsza średnica niż w RHA
- Dół w RHA był OK, bas w "No More Tears" był bardzo fajny. Solówka z 4:12 już nie była fajna, szczerze mówiąc moje słuchawki do wykrywacza metalów Superluxy HD330 o wiele lepiej ją zagrały, a mam wrażenie że to ciemne słuchawki.
- Izolacja otoczenia (w skali od 1-5, to takie 3 lub 3.5 mi wystarczy - eliminacja dźwięku silników w pociągu, tłumu w tramwaju)
Zachcianki:
- Wymienny kabel.

Propozycje:
Shure SE215 - dosyć popularne ostatnimi czasy, nie mam pojęcia jak wypadają z DX50 przy wymienionych wyżej gatunkach muzyki, boję się, że będą do basowe zamulacze.
Vsonic VSD3/VSD3S - powiew świeżości, kompletnie nie znam, tego producenta (a raczej dystrybutora, bo myślę, że z budową tych słuchawek nie ma za wiele wspólnego), miał ktoś z nimi styczność i jest w stanie mi opowiedzieć coś o nich, jak grają z DX50? Coś mi się wydaje lichy ten kabel, czy on jest na złączu MMCX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SE215 to zawsze były basowe zamulacze, więc je sobie daruj... Chyba, że kupujesz IEMy na wypadek wojny nuklearnej, wtedy wydają się być najsensowniejsze. :P

Chociaż jak wolisz je przesłuchać, to mozesz sprawdzić, czy sklep Dźwiękomania ma je jeszcze dostępne do testów. Mieli mi wysłać jakieś 2 tygodnie temu na odsłuch, ale zrezygnowałem czytając o tym modelu trochę więcej. Napisz do nich e-mail czy coś.

BTW, chyba coś ci ucięło początek posta.

Edytowane przez SpriteYagami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności