Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tani odtwarzacz <200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum!


Szukam jakiegoś dobrego żródła do 200zł może być używane.Zastanawiam się na xDuoo X2.


Ma one grać z AKG K77,Philipsami SHP 8000 w pużniejszym czasie z SHP9500/Takstar TS-671.


Słuchawki jakie mam oczywiście recablowane i po modach.Narazie muzykę w .flac słucham na SGS Trend Plus + Fiio E06.


Zdecydowany jestem na słuchawki otwarte.Więc szukałbym w miarę ciepłego lub neutralnego żródła.


Wielkość nie ma znaczenia,wygląd też nie,liczy się cena i brzmienie.Oczekiwałbym dobrej sceny i separacji dżwięków/instrumentów.


Słucham wszystkiego od klasyki przez dubstep,rap po metal i rock,dlatego oczekuje możliwej neutralności.Proszę o pomoc w wyborze


odtwarzacza.Zastanawiam się nad: xDuoo X2;Sansa Clip;Iriver e100/e150/e30/e50;Ipod touch 1G/2G/3G;iAudio Cowon E2


Miał ktoś styczność z tymi MP3/MP4?Jakiś model zasługuje na tytuł killera w cenie do 250PLN?Dziękuję za pomoc!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale nie wiem jak ogólnie x2 gra (pomijając recenzje) czy jako tako osiągnął bym jakaś sensowną synergie między słuchawkami z V-ka (shp8000) a słuchawkami neutralnym (shp9500).Czytalem ale zastanawiałem się czy zgrywaja się np.CAL! Które grają podobnie do SHP8000 lub z samymi tymi Philipsami ale zbyt dużo osób ich nie ma więc raczej odpowiedzi dokładniej co do synergii nie uzyskam.Wole zapytać i być pewnym ze nic mi nie umknęło niż potem żałować ;) .

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Konto tapatalk mam inne niż na PC(Kiss_) bo z konta na Google tylko można się logować (przynajmniej tak mi się wydaje)

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kisiel789456123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale nie wiem jak ogólnie x2 gra (pomijając recenzje) czy jako tako osiągnął bym jakaś sensowną synergie między słuchawkami z V-ka (shp8000) a słuchawkami neutralnym (shp9500).Czytalem ale zastanawiałem się czy zgrywaja się np.CAL! Które grają podobnie do SHP8000 lub z samymi tymi Philipsami ale zbyt dużo osób ich nie ma więc raczej odpowiedzi dokładniej co do synergii nie uzyskam.Wole zapytać i być pewnym ze nic mi nie umknęło niż potem żałować ;) .

jak na moje ucho to xduo całkiem ładnie paruje się z cal (modowanymi). Ciężko mi więcej powiedzieć, bo słuchałem go dawno temu i krótko, porównawczo mogę powiedzieć, że było mniej mulasto, bardziej przestrzennie niż z fio x1.

Imo nie powinieneś się zbyt wiele zastanawiać, szukać synergii, jak masz 200 zł to bierz xduo. Clipy dźwiękowo są klasę niżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności