Skocz do zawartości

MP3 do ok. 300zł, do Takstarów HI2050


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum doradzono mi Takstary HI2050 do csa, które zresztą kupiłem i jestem z nich zadowolony, ale jednak zastąpiły mi moje Kossy Porta Pro jako słuchawki do muzyki (czuć różnicę). Jako telefon mam Meizu M2 Note (słaby grajek i przyrównując do mp3 czuć słabość muzyki). Dlatego szukam czegoś, z czego mógłbym wydusić potencjał tych takstarów:

- Pamięć wbudowana min. 8gb, albo karty SD

- Obojętne, czy ma fizyczne klawisze, czy nie, byleby mial ekran

- Jak najlepsza jakość dźwięku i moc wyjściowa na słuchawkach, bo to służyć ma do muzyki i niech się ludzie w autobusie wkurzają :D

- bateria nie musi być mega, ale fajnie będzie, jak z 15h muzyki wytrzyma (najlepiej coś z wbudowanym akumulatorem)

- budżet do 300zł z ew. nagięciem (ale wolę mimo to taniej, po prostu)

 

Jako muzyki słucham czego popadnie, przez playlistę obok muzyki klasycznej potrafi przewijać się rap albo disco polo, by zaraz po tym było red hot chili peppers, ale najwięcej jednak mam muzyki elektronicznej. Nie jestem bassheadem, ale lubię poczuć czysty bas i te z takstarów mi wystarczają.

 

Wstępnie zidentyfikowałem grajki typu sansa clip sport, Samsung Galaxy S z wgranym custom ROMem i VooDoo Sound (bez modyfikacji ten telefon działa beznadziejnie, nie te czasy) i iPoda 4g (odstrasza iTunes). Znajdzie się coś jeszcze godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

FiiO X1 łapie synergię. Łagodzi górę i wysuwa średnicę. Z opisów Xduoo X2 zgra się jeszcze lepiej, bo FiiO nie radzi sobie z niskim basem, którego Takstarom brakuje.

 

Zimnego grajka nie polecam, góra będzie cięła w ucho. Tu trzeba grajka o łagodnej górze, ciepłej średnicy i niskim basie z dołkiem na midbasie. Polecam także zmodować Takstary wg pomysłu Perula, ew. zmienić pady na HM5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności