Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 800 :>


Xion9585

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bits baj dre. Bardzo fajne i za 8 stów. A na poważnie, to w tej cenie nie jest to temat trywialny i wymaga świadomego wyboru. Polecam artykuły o tym jak pytać o zakup słuchawek na blogu audiofanatyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jakie polecacie, nie musi być za 800zł tylko do, mogą być tańsze za 400-500zł, chodzi mi głównie o to żeby były wygodne i fajnie się słuchało muzyke mimo hałasu otoczenia.

Co do gatunków muzyki: rap, rock.

Edytowane przez Xion9585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstar hd6000, beyerdynamic custom one pro, beyerdynamic dt770, denon d600, ath m50x, akg k551, focal spirit one, sennheisery: hd25, momentum, akg k545. Łączy je jeden aspekt - są zamknięte, bo to jedyny konkret jaki dałeś: mają izolować :) przejdź się do sklepu i spróbuj posłuchać chociaż kilku z nich. Nikt nie zgadnie co podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuje się wypowiedzieć właściwie :D

Spodobały mi się słuchawki: Sennheiser Momentum-Black(chciałbym przymierzyć ale brak sklepu z takimi słuchawkami w okolicy). Głównie potrzebuje ich do słuchania muzyki w pracy przez kilka godzin jak i grania na komputerze, dlatego muszą być wygodne. Lubie posłuchać różnych rodzajów muzyki, najczęściej jest to rap, jednak nie tylko, można wymienić poslkie stare przeboje np. lady pank gdzie przydała by się fajna barwa dźwięku, głos, poszczególne instrumenty, żeby wszystko było ładnie słychać Nie wymagam wiele, dlatego cena nie musi być kolosalna, starcza mi za 200-300zł, jednak moge dołożyć jeżeli będą tego warte. Słuchawki najlepiej jakby były wytrzymałe. Korzystam obecnie z słuchawek Sony mdr-zx300 jednak żle mi się je nosi po dłuższym czasie, posiadam również słuchawki philipsa lecz uległy awari i szukam czegoś lepszego :D

Ps: oglądałem ostatnio słuchawki SteelSeries Siberia V2 i Kingston HyperX warto wybrać te HyperX?

Edytowane przez Xion9585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jakie xd VanCas


HyperX +ochnaście sa jak narazie najbardziej obiecujące, chociaż ztego co czytam są troche ubogie o brzmienie


dobra, dzięki za pomoc, jeżeli wpadniecie na jakieś inne pomysły to oglądnę, jak narazie wybiore hyper :D

Edytowane przez Xion9585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro lubisz rap i rock, to pewnie chciałbyś mieć słuchawki dające większą moc twojej muzyce. Może zainteresować cię amerykańska marka V-Moda, chwalona przez basolubów z głową. Ich produkty zawsze zbierają pochwały od InnerFidelity, więc gwarancja jakości jest zapewniona. Widziałem gdzieś w polskich e-sklepach któryś z mniej droższych (ale też nie najtańszych) modeli ich słuchawek na- lub wokółusznych.

Do tego, jak chcesz się na serio wkręcić w audio, to polecam też moje ukochane, niestety mało znane, PSB M4U1, da się je w internecie dorwać za 8 stów. Przegrywają wytrzymałością (plastik...) z produktami wyżej wymienionej V-Moda'y, ale ich dźwięk i scena to nadrabiają. Z tym, że do nich najlepiej byłoby dokupić jakieś lepsze źródło, by je w pełni docenić - to kolejny wydatek. Choć dobrze zagrają nawet i ze smartona.

Edytowane przez SpriteYagami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności