Skocz do zawartości

Sandisk e140 i Win 7


KZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem wyglądający następująco.

Jako że jakość muzyki z telefonu mi wogóle nie odpowiada, a tytułowa e140 świetnie sobie z tym radzi chce jej w dalszym ciągu używać ale jest jeden mały problem... kiedy wrzucam muzyke na mp3'jke [jak większość teraz korzystam z win 7 prof 64bit] Sansa w trakcie uruchamiania wczytuje pliki [a raczej próbuje je wczytać tak w nieskończoność], próbowałem też z wrzucaniem muzyki na karte SD a potem włożeniem karty w slot mp3'jki. I w tym przypadku też nic nie pomogło :-(
Kiedyś miałem okazje u znajomego sprawdzić na Win XP czy dalej tak jest okazało sie że e140 działa bez zarzutu.
I tu nasuwa mi sie pytanie jak zrobić aby Sansa była kompatybilna z win 7 i żebym mógł sie cieszyć ulubioną muzyką? Już nie mam nikogo znajomego kto by używał XP'ka a ja sam nie chce kombinować z dwoma systemami na kompie
Licze na pomoc z waszej strony bo po mimo ok 10 lat Sansy to według mnie pozytywnie powala na kolana jakością w porównaniu do dzisiejszym mp3'jek i swoją drogą to taki sentyment z mojej strony ;-)
Pozdrawiam KZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na czym konkretnie polega problem, bo zamotałeś? Nie pokazuje ci zawartości po podłączeniu do komputera, czy jak włączasz odtwarzacz (bez komputera) to nie chce ci załadować listy plików? Jeśli osobno od komputera, to kompatybilność nie ma nic do rzeczy, bo to nie komputer odtwarza pliki tylko odtwarzacz - może warto przywrócić odtwarzacz do ustawień fabrycznych. albo przeinstalować firmware?

 

Tu masz trochę linków z supportu do modeli z serii E100, ale sprecyzuj na którym etapie masz problem:

http://kb.sandisk.com/app/answers/list/kw/e100/r_id/101834/search/1

a tu link do firmware:

http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/2535/kw/e100%20firmware%20update

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że po wrzuceniu wybranych piosenek na mp3 i odłączeniu od kompa Sansa nie widzi zawartości w swojej pamięci. Jeśli piosenki zostały wrzucone na karte pamieci SD i karta potem została włozona do slotu SD w mp3'ce to e140 rozpoznaje że karta została włożona ale nie widzi zawartości.
Upgrade już kiedyś robiłem moge spróbować i zobacze co dalej ale jeśli nic to nie da to nie wiem co można jeszcze zrobić :-/
Zastanawiam sie czy tryb zgodności ma jakiś wpływ na to, albo czy to w jaki sposób sformatuje mp3'ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności