Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kable


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Siedzę i choruję, to żeby się nie zanudzić zrobiłem kilka kabelków, nawet jakiś dla siebie się trafił.

Pierwszy to zbalansowany kabel na użytek własny, XLR 4-pin + SMC, oplot nylonowy, geometria 4x2, miedź 25,5AWG, splitter orzech amerykański, trochę wyglądający jak czeczota. Długość - 280cm

 

TlyGQyX.jpg

 

TlyGQyX.jpg

 

Kolejne kabelki to interkonekty zbalansowane na przewodzie z największym wykopem. Wtyki - neutrik, oplot - czysta bawełna.

 

Prawy:

S939W3r.jpg

 

Lewy:

 

SDCsGtq.jpg

 

I ślimaczek

wXH4mVs.jpg

 

 

A na deser kabel do LCD-2, czysta miedź, osiem żył, wtyki neutrika i monacora (super są te malutkie monacory), nylonowe oploty, splitter - orzech amerykański olejowoskowany.

 

rnx9qTG.jpg

 

Długość - 311cm

 

PpJbDBc.jpg

 

Za cholerę nie jestem w stanie zrobić zdjęcia dobrze oddającego kolor tej czerwieni, w rzeczywistości jest inny, i bardzo dobrze pasuje do fioletu, mimo moich początkowych wątpliwości.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał kabla. Dobrze, że nad poprawnym, audiofilskim przemarszem elektronów w tej gęstwinie czuwa drewniany amulet, który zapewne dla niepoznaki :ph34r: przyjął postać splittera.

@Ugz proszę zweryfikować zdanie :P.

Zweryfikować tzn mam wpaść do Michała sprawdzić jak grają? :ph34r:

 

P.S. żeby nie było wcześniejszy mój post odnosił się jedynie do wyglądu :) I był mocno uzależniony od mojego poczucia estetyki :)

 

I fakt ten splitter jest ******sty :D

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Michał przesłał mi swój kabel (ten czarny z najładniejszym splitterem, jaki widziałem). Nie udało mi się zmusić do odesłania go. Został i cieszy moje oczy i uszy - tak, gra też bardzo fajnie - mogę go porównać z Entreq Challenger - bardzo podobny charakter - ciepłe, wygładzone granie, ale bez utraty rozdzielczości. Teraz muszę tylko wytłumaczyć w domu, po co mi czwarty kabel do SWSów :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przypomniało mi się że dorobiłem dla siebie następny kabel, oczywiście tydzień i już go nie mam :)

Dostał trochę kolorków, konfiguracja standardowo 4x2 litz, splitter z zebrano, wtyk Amphenol ACPS-KB-AU i SMC.

 

Vo5XbNr.jpg

 

Tutaj splitter z bliska

 

LQhyCbd.jpg

 

A tu wtyki SMC

 

F3iQZgq.jpg

 

Koniec końców dostał jeszcze upgrade wtyku do XLR 4-pin i poleciał na odsłuchy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz to grubbby fajer bajer! A gdzie prawa autorskie ?!?!? :P

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Oj tam, w temacie kabli to się nie da za dużo wymyślić, a patent to gdzie? :D

 

 

Oploty standardowe (paracord) używasz, czy jakieś cieńsze?

 

Z początku często paracord, ten na zdjęciu to jednak na innym oplocie, miększym i trochę lepszej jakości niż standardowy para. Niestety takie paracordy to loteria, ostatnio zamówiłem niby oryginalny amerykancki kontraktowy super hiper, i jest dużo sztywniejszy niż to co miałem wcześniej. Dlatego jestem skłonny zapłacić więcej i mieć stale tą samą jakość, niż zastanawiać się co tym razem wylosuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności