Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na Nazwę Sekcji Słuchawek podczas Audioshow 6-8.11.2015r.


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykamy :) teraz obrady i wybór zwycięscy :)


Nagrodzeni:

 

Zwycięzca to:

  1. SłuchawkON - Cajivah - główna nagroda

 

  1. Uchosfera - jamelo
  2. Headroom - hechlok
  3. Ear Audio Zone - LuQi
  4. Królestwo Słuchawek - Lord Rayden
  5. Słuchawkarium - horror vacui
  6. SłuchawkON - Cajivah
  7. head audio zone - retter

Kolejność przypadkowa. Osoby nagrodzone proszę o kontakt na wojtek.cicherski@mp3store.pl :)

 

Zostały 3 zaproszenia, które trafią do trzech wybranych przypadkowo uczestników konkursu.

 

Wyniki i wybór taki gdyż wiele użytych przez was nazw to bardziej slogany reklamowe :) lub są niezgodne z zasada konkursu :)

 

Osoby nagrodzone z uczestników to:

1. BJR

2. Karmazynowy

3. unic0rn

 

Głowna nagroda do odebrania na stoisku Mp3store :) w czasie trwania imprezy.

 

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo. Za wyniki odpowiedzialne jest jury w składzie ja i użytkownik mp3store :)

Edytowane przez WojtekC
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy :) teraz obrady i wybór zwycięscy :)

Nagrodzeni:

 

Zwycięzca to:

  1. SłuchawkON - Cajivah - główna nagroda

 

  1. Uchosfera - jamelo
  2. Headroom - hechlok
  3. Ear Audio Zone - LuQi
  4. Królestwo Słuchawek - Lord Rayden
  5. Słuchawkarium - horror vacui
  6. SłuchawkON - Cajivah
  7. head audio zone - retter

Kolejność przypadkowa. Osoby nagrodzone proszę o kontakt na wojtek.cicherski@mp3store.pl :)

 

Zostały 3 zaproszenia, które trafią do trzech wybranych przypadkowo uczestników konkursu.

 

Wyniki i wybór taki gdyż wiele użytych przez was nazw to bardziej slogany reklamowe :) lub są niezgodne z zasada konkursu :)

 

Osoby nagrodzone z uczestników to:

1. BJR

2. Karmazynowy

3. unic0rn

 

Głowna nagroda do odebrania na stoisku Mp3store :) w czasie trwania imprezy.

 

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo. Za wyniki odpowiedzialne jest jury w składzie ja i użytkownik mp3store :)

Zwycięzcy gratuluję, a jury (komisję) podziwiam za umiłowanie angielszczyzny; Na 7 wybranych propozycji, 3 są dla mnie niezrozumiałe. No cóż dziadku, czas zacząć wchodzić do Europy, podczas, gdy niektórzy chcą już z niej wychodzić. Stale się spóźniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno wygrać moim zdaniem coś anglojęzycznego. Pojawiają się tam przecież również obcokrajowcy. Na audioshow rozmawiałem z kilkoma Anglikami, a podejrzewam, ze nie byli oni jedyni na tych targach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rfzb od dawna nie miałem takiej przemożnej ochoty przebicia swoich bębenków. :)

Generalnie jestem zwolennikiem używania naszego języka, ale w przypadku targów międzynarodowych jestem za językiem angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem kontakt z:

 

  1. hechlok
  2. Jamelo
  3. LuQi
  4. Cajivah
  5. Karmazynowy

 

...reszta nie chce zaproszeń? Na te zaproszenia do odebrania rożne gadżety w tym ponoć słuchawki już na targach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Czy ktoś Ci już powiedział, że jesteś złośliwy ? I nie masz odwagi odnieść się do mnie osobiście, tylko piszesz "niezadowolonym", "miłującym"... Nie zmienię forum tylko z tego powodu, że nie podobam się jednemu (czy dwu) miłośnikom profilu angielskojęzycznego.

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Odwzajemniam uśmiech. bay !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Czy ktoś Ci już powiedział, że jesteś złośliwy ? I nie masz odwagi odnieść się do mnie osobiście, tylko piszesz "niezadowolonym", "miłującym"... Nie zmienię forum tylko z tego powodu, że nie podobam się jednemu (czy dwu) miłośnikom profilu angielskojęzycznego.

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Odwzajemniam uśmiech. bay !

 

Ej, po co taka spina? Spokojnie.

W tytule tematu nie było napisane "tylko w języku polskim".

Żuri wybrało najbardziej im odpowiadający i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zewin

angielski to raczej global, a nie europa,

można się z tym nie zgadzać, ale to fakt,

a niektóre sfery życia są bardziej zanglicyzowane i tyle

 

@WojtekC

spinę, że nie nazwy polskie, można zrozumieć, bo jesteśmy tutaj i powinniśmy się trzymać ustawy o ochronie języka polskiego :-)

a jak impreza międzynarodowa, to zawsze będzie rozkrok decyzyjny

 

@micbud

to nie jest po niemiecku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Na lokalnej imprezie ok, ale na międzynarodowej nie zmuszajmy obcokrajowców do polskich nazw. Akurat "słuchawka" nie budzi skojarzeń w żadnych języku.

 

To tak jakbyś pojechał na międzynarodową imprezę do zachodnich sąsiadów i wolał np dźwięczne "Außergewöhnlichenkopfhörerzone" zamiast czegoś brzmiącego przyjemniej i zrozumialej dla międzynarodowych turystów ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności