Skocz do zawartości

SKLEP MP3Store -LUBLIN


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Cześć

 

Być może wkrótce ruszy Sklep Partnerski MP3Store w Lublinie.

 

Piszczcie co Wam przyjdzie do głowy odnośnie takiej opcji. Z naszej strony postaramy się zrobić jak najwięcej aby wspomóc kolegę, który wyszedł z taką inicjatywą.

 

Co byście chcieli aby było do przetestowania, czy chcielibyście specjalną ofertę na otwarcie, może jakieś inne sugestie i pomysły.

 

Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Jest szansa może nawet przed Gwiazdką, ale tutaj nie wszystko leży w naszej mocy.

Mogę tylko dodać, że położenie sklepu to centrum miasta.

 

Pozdrowienia

MP3Store

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOHOO! Tak, jestem za :D Ba, mogę nawet zaoferować swoje wsparcie w kwestiach dotyczących ewentualnych prac w środku jak meblowanie itepede. Jak będą potrzebne dwie pary rąk do pomocy, to można mnie brać pod uwagę i jak tylko nie będzie to kolidowało z moimi zobowiązaniami względem pracodawcy. Zresztą, wszystko do dogadania. Dla mnie na pewno fantastyczny pomysł, bo brakuje w Lublinie takiego miejsca jak MP3Store, gdzie będzie realny wybór słuchawek i grajków.

Ja na pewno do przetestowania chciałbym Vsonic'i... i z tej ekscytacji więcej pomysłów nie mam xD Sam fakt, że będzie sklep w Lbl to już szał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby był porządek, oto moja lista marzeń tego, co chciałbym móc przetestować u was:

- Vsonic (najbardziej VSD5 i GR07)

- DAPy Fiio

- Cowon P1

- Superluxy i Takstary :D

- Jakieś Beyery DT?

- AMPy portable ze średniej i wyższej półki

- Otwarte nauszne/wokółuszne (Grado i Senki?)

- Brainwavz HM5 <3

Edytowane przez Noise
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Na pewno jak już się coś zadzieje to z pewnością będziemy starali się aby można było testować.

 

Niestety marki, których nie mamy aktualnie w ofercie po prostu są niedostępne więc i przetestowanie jest niemożliwe.

Tak to już jest, że niektórzy wolą sprzedawać sami to co wprowadzają na rynek niż rozwijać sprzedaż chociażby w takich sklepach jak Nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rzeczywiście powstał przed Gwiazdką, byłoby świetnie! :D

Ja bym tam chętnie zobaczył dolanałówki - szczególnie RHA MA750 i HiFiMAN re-400 - udostępnione do testów.

Edytowane przez SpriteYagami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem bardzo za! Wszędzie tylko sieciówki z ludźmi którzy doradzą sprzęt z napisem "gaming" albo plastikowe logitech. Lublin bardzo szybko się rozwija wiec i potencjalnych klientów nie zabraknie. Mając ceny internetowe, fachowe doradztwo i przyzwoitą lokalizację jesteście skazani na sukces :)

Bardzo chętnie przyjrzę się kilku produktom Fiio, HM5, Superluxom czy Takstarom z którymi nie miałem do czynienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaka tu jest reakcja na nowy sklep...

"O, będzie gdzie potestować!"

"Będziecie mieli model [X] do odsłuchu?"

 

i tak dalej...

 

Chyba będziecie mieli masę testujących, a znikomą ilość kupujących przy takim podejściu :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wejdzie i posłucha to może być ciężko nie kupić :P Dobry sprzedawca też może zdziałać cuda jeśli komuś jakiś sprzęt już się spodoba, szczególnie jak taniej nigdzie nie będzie się dało dostać.

Miejsc do kupna jest sporo. Do odsłuchu prawie w ogóle.

 

Ja osobiście liczę w tym wszystkim na kompetencję sprzedawcy, który będzie umiał odpowiedzieć na nawet głupie pytania. Sprawne poruszanie się po forum wymaga pewnego zakresu wiedzy. Czasem nie ma się świadomości jej braku w danym zakresie. Przekopywanie setek wątków też nie jest dla każdego - czy to z powodu braku czasu czy cierpliwości.

 

Jakość sama się obroni, a kilka osób która przyjdzie tylko na odsłuch w niczym nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to lepiej czytać o dźwięku niż go usłyszeć, zwłaszcza że każdy i tak w końcu napisze:

 

- idź i sam posłuchaj nikt tego za Ciebie nie zrobi.

 

W mojej sytuacji muszę jechać do WWA żeby przetestować dwa trzy modele słuchawek i może jakiś amp do tego jak się zakocham, ale oczywiście można zamawiać i zwracać w końcu mamy 14 dni, to na pewno wygodniejsze dla sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie niestety sprzęt - słuchawki - chętnie kupię, nawet lekko drożej, jeżeli ktoś zapewni odsłuch. Ale to jest kwestia raczej dłuższego czasu - zbyt duża kwota :) ale nie oszukuję :P swoją drogą Lublin to miasto studenckie a tutaj nie bardzo jest gdzieś coś potestować i potem kupić. Jak chce się kupić ,,zwykłe" dokanałówki za 100-200zł to trzeba kupować w ciemno. A popyt pewnie by jakiś był, tylko kij wie jaki :) Co do wyższych modeli, mamy tutaj melomana, ale już kiedyś pytałem. Odsłuchać można ale 2 modele na krzyż :( Tutaj nie ma porządnego sklepu audio ,,dla wszystkich" albo jestem ślepy xD

 

@Kalitus - kiedyś w media były akg 550 wystawione do odsłuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności