Jump to content

Testy pianek Comply™ i Comply™ Custom Wraps

Sonus Mobile

Recommended Posts

Witam,

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany właśnie rozpoczętymi testami swoich słuchawek dokanałowych z piankami Comply i Comply Custom Wraps (nakładek na słuchawki CIEM), a umknęła mu wiadomość w dziale komercyjnym, zapraszam do lektury poniższego wątku i do testów:

http://forum.mp3store.pl/topic/133868-testy-pianek-comply%E2%84%A2-i-comply%E2%84%A2-custom-wraps/

Pozdrawiam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By maxiak
      Witam, potrzebuję w miarę szybko kupić pianki do doków AKG n40. ewentualnie chętnie dowiem się jakie rozmiary poszczególnych pianek pasują do tych słuchawek bo tabele zgodności nie uwzględniają modelu n40, więc jeśli ktoś wie jaki rozmiar poszczególnych pianek pasuje do tych słuchawek to chętnie przyjmę informację tu lub priv
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • By zbychu2601
      Witam wszystkich!
      Kupiłem ostatnio słuchawki (nic specjalnego żeby się chwalić), ale  średnio odpowiada mi stosowanie silikonowych nakładek i chciałbym kupić pianki tak jak do poprzednich słuchawek. Moje pytanie brzmi: jakie znacie pianki typu Comply o tulejce ~4mm? Na moje poprzednie AKG K328 pasowała tulejka 5mm, a teraz potrzebuje coś mniejszego
      Z góry dzięki za pomoc!
    • By czarny996
      Witam.
      Pisze z zapytaniem jakie wybrać pianki do KZ ZST. Przyszły mi dosłownie wczoraj i już czuje jak niewygodne są pianki od producenta. Dlatego pytam bardziej doświadczonych kolegów: co kupić? zastanawiałem się nad Comply 500 ale one są dość drogie, droższe niż sam sprzęt. Dodam, że za słuchawki dałem 33 zł + moduł bluetooth. Szukam czegoś do 30 zł.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy