Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki + karta - laptop +- 1000zł


Maxx73

Pytanie

Witam,
Poszukuję słuchawek do laptopa (dell alienware 17 2013r) . Do laptopa chciałbym dokupić kartę dźwiękową USB (no chyba, że nie potrzebna ?).
Nie jestem audiofilem więc nawet nie jestem pewien, czy zauważę różnicę między słuchawkami ale mam kilka preferencji - mianowicie :
-Chciałbym, żeby słuchawki miały fajny bas, gdyż słucham głównie muzyki w której jest basik icon_smile.gif
-Aby obejmowały całe ucho (mierzyłem ostatnio stellseries siberia, żeby w ogóle zobaczyć jak będą pasować i prawdę mówiąc nie były wygodne : pałąk zdawał się za krótki - że czułem go mocno na głowie, a do tego słuchawki nie dociskały dolnej części ucha przez co docierały do mnie dźwięki z zewnątrz.
-Fajnie jakby miały mikrofon - trochę gram w gry online i nie chciałbym kilku kabli w słuchawkach (jeden od słuchawek a drugi od mikro) - no chyba, że z mikrofonem nie ma niczego sensownego to wtedy zastanowię się nad jakimś zewnętrznym dopinanym mikro lub coś w tym rodzaju ...
-No i chciałbym, żeby były ładne i porządne - żeby po kilku założeniach się nie poprzecierały i nie popękały ...

 

Przeznaczenie:

Muzyka klubowa, hip hop, pop.

Budżet : 1000zł razem z kartą dźwiękową - delikatnie do przekroczenia.
Słuchawek żadnych jeszcze nie wybrałem ale kilka osób poleciło mi kartę USB Prodigy Cube - nada się ?
Pozdrawiam icon_smile.gif

 

PS jakby ktoś miał namiary na jakiś większy sklep w Poznaniu, gdzie można odsłuchać jakieś lepsze słuchaweczki to też poproszę.

Edytowane przez Maxx73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności