Jump to content
  • 0

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem do 500zł

Lord_W

Question

Witam,

moglibyście pomóc w wyborze słuchawek do telefonu?

Poszukuje czegoś trwałego pokroju oryginalnych słuchawek do Galaxy S5 czyli:

- dokanałowe

- przyciski do regulacji głośności

- mikrofon

- kolor czarny mile widziany

Muzyka - różnie ale głównie techno itp.

Zależy mi na trwałości i jakości dźwięku (nie tylko basu)

znalazłem coś takiego:

http://www.mp3store.pl/article/a-jays-five-for-android-black-promo-ean.7350033655092,2015350416096090232.html

niestety, nie siedzę w temacie i ta firma nic mi nie mówi.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edited by Lord_W

1 answer to this question

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Haluriel00
      Szanowni Użytkownicy,
      Problem mój polega na krótkim korpusie mikrofonu i pokrętle na środku owego korpusu, co czyni znalezienie odpowiedniego kosza antywstrząsowego problematycznym. Czy ktoś ze współforumowiczów jest również właścicielem takiego mikrofonu i znalazł sposób na rozwiązanie mojego problemu lub może mi w tym pomóc?
    • By Inszy
      Final Audio Design jest firmą z bogatymi tradycjami na rynku audio, a i ich topowe modele słuchawek mają wielu zwolenników. Jednak prócz wysokiej półki, starają się wprowadzać swoje rozwiązania również na niski pułap cenowy i właśnie tu znajdziemy bohatera dzisiejszej recenzji, czyli dokanałówki E500, wycenione na 99 złotych.
      Jak przystało na serię E, także tu mamy do czynienia z małą konstrukcją skrywającą pojedynczy przetwornik dynamiczny na każdą stronę. Ale czy zachowanie podobieństw wizualnych przekłada się również na nawiązanie do brzmienia większych braci i czy opisywane słuchawki są w stanie znaleźć sobie miejsce w tak mocno obsadzonym przedziale cenowym? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/final-audio-e500-recenzja/

• By 4imb0t
      Sprawa jest prosta - poszukuję słuchawek dokanałowych będących bezprzewodowym odpowiednikiem posiadanych przeze mnie Soundmagiców E10, ponieważ w niektórych sytuacjach kabel jest niezwykle uciążliwy.

Jedyne co mnie interesuje to to, aby jakość i barwa dźwięku była jak najbardziej zbliżona do tychże E10.

Niestety E10BT odpadają, ponieważ są częściowo na kablu, a potrzebuję, żeby nie było tej opaski na szyję - czyli całkowicie bezprzewodowo tak jak Airpodsy.

Pozdrawiam
    • By Inszy
      Shanlinga nie raz już gościliśmy na naszych łamach, ale do tej pory były to testy odtwarzaczy. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Audeos, przyszedł czas na słuchawki dokanałowe, a dokładnie na flagowy model ME700, wyceniany na 2749 złotych.
      To konstrukcja hybrydowa, w której wykorzystano aż po pięć przetworników na każdą słuchawkę – cztery armaturowe, po dwa odpowiadające za tony średnie i wysokie, oraz jeden dynamiczny, którego membrana została pokryta złotem w celu minimalizacji zniekształceń. Czy wejście na rynek słuchawek i starcie z konkurencją okazało się dla Shanlinga udane?

Zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/shanling-me700-recenzja/

• By Inszy
      Dunu, które już nie raz przewijało się przez nasze łamy, coraz mocniej atakuje polski rynek przenośnego audio. Tym razem, dzięki firmie AudioHeaven, mamy przed sobą pierwszego przedstawiciela nowej serii DM, skierowanej dla mniej zamożnych osób, czyli Dunu DM-480, wycenione na kwotę 319 złotych.
      Tradycyjnie dla tej marki mamy do czynienia z konstrukcją opartą na przetwornikach dynamicznych. Tym razem jest jeden o średnicy 8 mm w każdej słuchawce, ale za to z dwiema synchronicznie pracującymi membranami pokrytymi tytanem, co ma zapewnić możliwie niskie zniekształcenia. Czy faktycznie przekłada się to na jakość brzmienia?

A jak się przełożyło, to zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dunu-dm-480-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy