Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Warte te he300 z tym wzmakiem z head direct rozważenia? Bo te opinie dość sprzeczne są ze sobą:P

Moim zdaniem warto. Jak dla mnie he-300 są lepsze niż X1-bardziej funowe. Jedyny ich minus to kiepska góra i sztywny kabel.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie odstają chyba poziomem grania od znanego mid endu w postaci q70, dt880?

Trochę inna szkoła grania. Słuchałem he-300 z hm 601 i było to ciekawe połączenie. Q701 dobrze napędzone stawiałbym wyżej. Dt880 miałem, ale było to granie odstające od firmowego brzmienia (mod), więc ciężko się odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się poprawić...W tym tą kiepską górę.

Bardzo ciekaw jestem sposobu w jaki można poprawić kiepską górę. Wtedy takie Superluxy HD662F możnaby do poziomu K550 sprowadzić, bo wiele poza górą to im do K550 nie brakuje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Superluxów nie jest ilość góry (jak w HE300) ale jej jakość - jest ostra i krótko wybrzmiewa (podobnie jak w Tascamach). Niestety takiej góry nie trawię.

Żeby nie to, to wiele tanich słuchawek po zmodowaniu byłoby dobre (dla mnie).

Moim zdaniem warto. Jak dla mnie he-300 są lepsze niż X1-bardziej funowe. Jedyny ich minus to kiepska góra i sztywny kabel....

Ja tam wolę X1 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniano pady z HM5 mi zupełnie z HE-300 nie podeszły, szukam dalej. ;)

Dziś po poście Fatso i szybkim ogarnięciu wątku na Headfi podrzuconym przez jednego z użytkowników odsłoniłem drivery. Różnice są znaczące. Możecie wyrazić własne spostrzeżenia bo jestem ciekaw czy dobrze to słyszę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po odsłonięciu driverów wysokich przybywa - dla HE300 to zdecydowanie na plus :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość wysokich tonów (zwłaszcza tych powyżej 10kHz) wpływa na odbiór wielkości sceny - bardziej chodzi o wielkość "pomieszczenia" w jakim rozgrywa się spektakl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pekin, a wiesz gdzie można dostać? U nich na stronie są po 80 USD, nie mało. Tez się na nimi zastanawiam bo welury mnie już męczą. Na head-fi sporo ludzi używa padów Audeze na HFM. Mocowanie padów faktycznie może przysporzyć problemów z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... U nich na stronie są po 80 USD, nie mało...

Przy tej cenie to się już warto nad jakimiś DIY zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem. Generalnie jest ciężko, próbowałeś od HM5?

 

Ja czekam na premierę nowych słuchawek i liczę, że pojawią się przy okazji w ofercie same pady hybrydowe. Hifiman na szczęście nie zdziera za bardzo na padach.

 

Można też tak:

 

IMG_20140504_201057.jpgIMG_20140504_201118.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... U nich na stronie są po 80 USD, nie mało...

Przy tej cenie to się już warto nad jakimiś DIY zastanowić.

 

A chętnie rozważę. Masz coś konkretnego na myśli? :)

 

Też szukałem. Generalnie jest ciężko, próbowałeś od HM5?

 

Ja czekam na premierę nowych słuchawek i liczę, że pojawią się przy okazji w ofercie same pady hybrydowe. Hifiman na szczęście nie zdziera za bardzo na padach.

 

Można też tak:

 

attachicon.gifIMG_20140504_201057.jpgattachicon.gifIMG_20140504_201118.jpg

To K550? Opisz wrażenia. Dla mnie pady od HM5 były nie do zaakceptowania sonicznie, wygoda było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności