Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Za darmo mozna sprobowac wyalic calkowicie grille z zewnetrznej strony ifimanow i zobaczyc co sie zmienia i czy to slsyszycie. Trzeba tylko umiejetnie podwazyc plastikowy ring trzymajacy grille, zeby nie wylamac plastikowyc zaczepow. Ja byc moze pojde jeszcze dalej i odlepie ta filcowa "gwiadze przyklejona na przetworniki. Ktos juz tak robil na podobnyc E4

 

http://www.head-fi.org/t/692229/he-400-vs-he-500-vs-he-4-comparison/120#post_10148348

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Możecie polecić jakieś wygodne pady? Oryginalne welury są trochę za twarde. Na headfi polecają pady od Audeze. Zza oceanu 85$ z wysyłką, sporo, ale jeśli warto... Są jakieś tańsze zamienniki (najlepiej dostępne w Polsce)? Fatso na początku wątku pokazywał jakieś pady, były to może TE? Dodam, że pady id HM5 przerobiłem i były za duże zmiany soniczne, dodatkowo chyba trochę za małe były, wygoda na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A są jakieś przecieki cenowe nowych modeli?

 

Ceny znane są od kilku miesięcy. HE-400i - 499$, HE-560 899$.

 

To w takim razie jestem ciekaw jaką cenę zaproponują w naszym kraju. Pewnie znacznie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę starszą wersję. Nowa wersja jeśli chodzi o wygląd jakoś mi się nie widzi. Ciekawe jak będzie z poziomem dźwięku w nowych modelach.

Wygląd jak wygląd - kwestia gustu, ale spójrz na wagę !!! Imo zdecydowany progres :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wolę starszą wersję. Nowa wersja jeśli chodzi o wygląd jakoś mi się nie widzi. Ciekawe jak będzie z poziomem dźwięku w nowych modelach.

Wygląd jak wygląd - kwestia gustu, ale spójrz na wagę !!! Imo zdecydowany progres :) .

 

Racja, jest różnica 394-557 :)

Ciekawi mnie, że powrócili do drewna. Tyll mówił, że te słuchawki pękały. Może znaleźli jakieś lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Znalazł ktoś jakieś zamienniki welurowe dla oryginalnych welurów hifimana? Coś miękkszego?

Fatso mówił coś o padach od Shure. Po szczegóły uderzaj do niego.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Nie wiedziałem, że jakieś inne welury tam pasują. Mi zapadło w pamięć, że Fatso mówił o padach od brainwavz hm5, które oczywiście nie są welurowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od HM5 pasują ale wg mnie za bardzo zmieniają charakterystykę dźwięku. Basu jest dużo może nawet za dużo i robi się ciasnej, lekko klaustrofobicznie. Opis powyższy dotyczy HE-300 nie wiem jak z innymi HFM

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od HM5 pasują ale wg mnie za bardzo zmieniają charakterystykę dźwięku. Basu jest dużo może nawet za dużo i robi się ciasnej, lekko klaustrofobicznie. Opis powyższy dotyczy HE-300 nie wiem jak z innymi HFM

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Już chyba @Sir Harvester też sprawdzał te pady na swoich he-300 i też mu nie podeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności