Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu na forum fankluby popularnych producentów słuchawek dynamicznych, ale zdaje się że HiFiMAN też się u nas nieźle sprzedaje. Ja od kilku dni cieszę się jak dziecko z zakupu HE-400 i na nowo odkrywam swoją muzykę odtwarzaną przez AK120. Piszcie co macie ze stajni HiFiMANa i jakie macie wrażenia i spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa. Popieramy.

 

Jako news z wielkiego świata... Część produktów HiFiMANa będziemy mieli do odsłuchów na tegorocznym AudioShow. Pokój numer 322. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Konkretne informacje już niebawem.

Edytowane przez RMS pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość produktów HiFiMANa będziemy mieli do odsłuchów na tegorocznym AudioShow. Pokój numer 322. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Będzie HM-901?

 

Miałem HE-300 całkiem fajne, gdyby nie kiepska góra, jako zamiennik HD650 jak znalazł.

 

Za to nie lubię HE-500 strasznie słabe jak za taką kasę, totalnie przereklamowane, dlatego ja tej marce już podziękowałem za współpracę.

 

Zgadzam się co do góry w 500. Ta w 400 to jej przeciwieństwo.

Kiedy jest Audioshow w tym roku?

 

9,10.11

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Blueme miałem w zeszłym tygodniu możliwość posłuchania i opisania RE-400. Naprawdę dobre dokanałówki, sporo muzykalności, bezpieczeństwa, bardzo przemyślane i uniwersalne brzmienie. Gdyby nie typowa dla doków scena, byłoby naprawdę dobrze.

 

Może trafi się jeszcze okazja co do starszych modeli 0/ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję słuchać:

He-300, HE-400, HE-500, HE-5, HE-6

Posiadam HE-5LE, które są dla mnie nieodłącznym towarzyszem. Mam do nich nawet kabelek portable, tylko w celu przemieszczania się po świecie z kałachem w ręku :)

 

Z grajów słyszałem HM-601 i HM-801. Czekam na RMS i możliwość napisania recenzji HM-901 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam HM-601...ha nadal do niego wzdycham (jak do każdej nowej zabawki) :D ....dzwiękowo jak najbardziej mi odpowiada a z minusów to napewno obsługa plików CUE, chyba raz udału trafić mu się dobrze w utwory, kilka razy soft miała potęrznego zawiasa na plikach CUE, to kwesti przyzwyczajenia należy też soft i jego funkcjonalnośc szczególnie podczas odtwarzania muzyki czy korzystania z biblioteki, raz że katalogi na karcie czyta wg daty dodania a nie alfabetycznie, oraz po wyborze kryteri odtwarzania wg.artysty dostajemy od razu wszystkie utwory na tacy czyli brak podziału artysta/płyta/plik muzyczny, jednak pomimo tych wad napewno zostane z nim na dłużej ze wzgledu na sygnaturę dzwięku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam do klubu z HE-500 to najlepsze słuchawki jakie słyszałem.

 

 

Miałem HE-300 całkiem fajne, gdyby nie kiepska góra, jako zamiennik HD650 jak znalazł.

 

Za to nie lubię HE-500 strasznie słabe jak za taką kasę, totalnie przereklamowane, dlatego ja tej marce już podziękowałem za współpracę.

Zależy pod co się HE-500 podepnie. Potrzebują dobrego źródła. Świetnie jak dla mnie gra z sonic pearl. Słuchałem ich też z schiit lyr. Wczoraj doszedł mi przewód od @tditsr zobaczymy jaki będzie on miał wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do sprzedania kabel portable do HiFimanów. Konfekcjonowany, na Sonolene i Amphenolu. Cena 200 z KP.

Potwierdzam że kabelek super i wart swojej ceny. Bardzo fajnie rozwiązany jest w Hifimanach system montowania padów. Ich wymiana zajmuje mniej niż minutę, w Beyerach jest duuużo gorzej i można je łatwo uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ten mod wygląda. Dzięki za wrzucenie, może kiedyś poeksperymentuję ;)

I też się przyłączę do pytania.

To mod z head-fi, facet co jakiś czas zbiera zamówienia i robi pady hurtowo. Niestety tydzień temu zakończyło się ostatnie zamówienie, a ja nie mam takich zdolności manualnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności