Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Uszanowanko,

 

Jak ogólnie się spisuje serwis Hifimana, jeżeli chodzi o gwarancję? Macie jakieś dobre, bądź gorsze doświadczenia? Ciekaw jestem jak działa u nich support i jak traktują klienta. Wiem, że kupując od autoryzowanego sklepu nie muszę się za bardzo martwić mając produkt na gwarancji, bo wystarczy, że odeślę do sklepu jeżeli coś będzie wadliwe, ale może ktoś miał jakies doświadczenia bezpośrednio z serwisem Hifimana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rev@Kridzu@saudio

 

Spodziewacie się udoskonalenia obecnej Susvary, np. w postaci zastosowania lepszych, bardziej wytrzymałych materiałów, czy bardziej spodziewacie się zupełnie nowego flagowca w bliżej nieokreślonej przyszłości?

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Uszanowanko,

 

Jak ogólnie się spisuje serwis Hifimana, jeżeli chodzi o gwarancję? Macie jakieś dobre, bądź gorsze doświadczenia? Ciekaw jestem jak działa u nich support i jak traktują klienta. Wiem, że kupując od autoryzowanego sklepu nie muszę się za bardzo martwić mając produkt na gwarancji, bo wystarczy, że odeślę do sklepu jeżeli coś będzie wadliwe, ale może ktoś miał jakies doświadczenia bezpośrednio z serwisem Hifimana.

 

 

kupiłem parę ładnych lat temu słuchawki hifimana z USA, i jak się psuły to wysyłałem im je do USA i wracały wymienione słuchawki z Chin. Problematyczna była tylko obsługa celna i koszty wysyłek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ugz napisał:

kupiłem parę ładnych lat temu słuchawki hifimana z USA, i jak się psuły to wysyłałem im je do USA i wracały wymienione słuchawki z Chin. Problematyczna była tylko obsługa celna i koszty wysyłek.

 

Teraz można wysłać na adres w Polsce (nazwisko chińskie), pewnie mają swojego przedstawiciela, a on wysyła dalej do Chin. Ja dostałem zwrot kasy w miarę szybko. Tylko bujam się ze zwrotem VAT. Obsługa klienta Hifimana wzorcowa. Szybko, sprawnie, wystarczyło wysłać opis i zdjęcia i dostałem wybór wymiany lub zwrot pieniędzy. Kupowałem na stronie Hifimana w USA. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 16:25, MichalZZZ napisał:

@rev@Kridzu@saudio

 

Spodziewacie się udoskonalenia obecnej Susvary, np. w postaci zastosowania lepszych, bardziej wytrzymałych materiałów, czy bardziej spodziewacie się zupełnie nowego flagowca w bliżej nieokreślonej przyszłości?

 


nikt do końca nie wie, co Fang ma w głowie, ale na ten moment się nic nie szykuje (albo nie chcą powiedzieć…😂)

 

prywatnie myśle, ze w ciągu roku wydadzą coś nowego, dla sztuki. Prawie wszyscy wywalili nowe flagowce w 2021r, a jak wiadomo, Hifiman uwielbia sztukę Flavor Of The Month. Nie spodziewałbym się nowego flagowca, ale coś pomiędzy 1000se i Susvarą cenowo, ale produkt w inna stronę…

 

Są to jednak tylko domysły, Hifimany nic mi nie mówią przed czasem o nowych produktach, tak samo jak innym recenzentom światowym. Ba, czasami gość który się w Hifimanie zajmuje obsługa recenzentów dowiaduje się o nowych produktach…od nas 😂

 

 

F4389407-0355-4593-965E-5631C88BE224.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, masz Envy? Napisz proszę jak Twoje wrażenia. Napisz też jak się sprawują z Susvarą. Bardzo jestem ciekaw. Ja na swój egzemplarz już też oczekuje :) Moje najszczersze gratulacje!

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalZZZ napisał:

Ooo, masz Envy? Napisz proszę jak Twoje wrażenia. Napisz też jak się sprawują z Susvarą. Bardzo jestem ciekaw. Moje najszczersze gratulacje!


Dopiero dziś rozpakowałem, bo był na pożyczeniu u mojego kolegi prosto od Feliksów, po odsłuchu zamówił...:)

Słuchałem go pierwszy raz w Monachium, na Meze Elite. Brzmiało to tak, że poszedłem do stoiska Hifimana i pogadałem z Markiem żeby mi pożyczył Susvary na 15 minut. Poszedłem z nimi na stoisko Feliksów i posłuchałem...no i majtki przez głowę zostały zdjęte. 

 

Stanęło na tym, że Mark poszedł posłuchać Susvar na Envy, przez 1,5h pilnowałem stoiska Hifimana...:D

Na CanJam London na stoisku Hifimana stał ich Envy, niech to będzie odpowiedzią na to, czy mu się spodobało :)

Ja na targach mogę wyciągnąć tylko wstępne wnioski...grzeje i słucham, za kilka tygodni będzie recka :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rozmawiałem z p. Łukaszem Feliksem i ten mi mówił, że Hifiman zamówił odrazu parę sztuk Envy do Susvar, bo brzmiał ten zestaw dosłownie nieziemsko. Podobno z moimi ulubionymi Abyssami 1266 Phi TC też jest petarda, co mnie bardzo cieszy. Miałem dylamet czy brać Enleum czy Envy i zdecydowałem się na Envy, pomimo, że go wcześniej nie słuchałem, a Enleum tak i bardzo mi się spodobało jego brzmienie. Zwyciężyła jednak chęć poznania czegoś nowego. Mam nadzieję, że dokonałem słusznego wyboru. Kurcze strasznie nie mogę się doczekać :)

 

To wersja z dębowa?

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MichalZZZ napisał:

No właśnie rozmawiałem z p. Łukaszem Feliksem i ten mi mówił, że Hifiman zamówił odrazu parę sztuk Envy do Susvar, bo brzmiał ten zestaw dosłownie nieziemsko. Podobno z moimi ulubionymi Abyssami 1266 Phi TC też jest petarda, co mnie bardzo cieszy. Miałem dylamet czy brać Enleum czy Envy i zdecydowałem się na Envy, pomimo, że go wcześniej nie słuchałem, a Enleum tak i bardzo mi się spodobało jego brzmienie. Zwyciężyła jednak chęć poznania czegoś nowego. Mam nadzieję, że dokonałem słusznego wyboru. Kurcze strasznie nie mogę się doczekać :)

 

To wersja z dębowa?

 

 


Nie martw się, dobry wybór. Każda osoba, którą znam i słuchała go z Susvarami była zachwycona :)

Tak, Hifiman się obkupił, a oni nie mieli pojęcia że ten wzmacniacz istnieje i w żaden sposób nie współpracowali z Feliksem. Nie było więc tak, że zamówili "po znajomości", najzwyczajniej w świecie im się tak spodobało, że zamówili żeby promować na nim Susvary na targach :)

Tak, dąb, w wersji Performance. Super wygląda to wykończenie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie szybciutko przekonał do Susvar 😂 Ale tak na serio, to muszę je najpierw przetestować. Ludzie mnie straszą fatalnym wykończeniem tych słuchawek. Muszę to poczuć i zobaczyć na włane oczy. Niedługo wracam z urlopu i biorę je odrazu na testy.

 

Raz jeszcze gratuluję Envy! Ciekawe czy na mnie też zrobi takie wrażenie. Póki co czytam same ochy i achy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 19:15, saudio napisał:

Fang pytany kilkukrotnie mówił że nie wie co mógłby poprawić w Susvarach. 

Wtyki w muszlach są do zmiany. Stockowy kabel jest bardzo lekki. Na innym, z metalowymi elementami wypadałby pod wpływem własnego ciężaru

 

W dniu 17.08.2022 o 19:15, saudio napisał:

Jeśli już to mogą wymienić pałąk na ten od tańszych modeli.

A co z nim jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MichalZZZ napisał:

@rev

 

I jak tam Envy po kilku dniach odsłuchów, daje radę? :)

 

Wszystkie swoje Hifimany już z nim słuchałeś? Z tego co kojarzę, to trochę ich masz... 

 

Póki co słuchałem głównie na Susvarach i Elitach, grzeje, eksperymentuje, a wczoraj robiłem odsłuch w ciemno Apple Music vs Roon + Qobuz.

Póki co gra obłędnie, to, co ten wzmacniacz robi z basem Susvar to jest abstrakcja. Mega, mega rzecz. Muszę się jeszcze pobawić D8000 Pro, HEDDphone, a dodatkowo LCD5 powinny dojść jutro/pojutrze i to połączenie też mnie bardzo interesuje.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj koniecznie znać jak się spisują LCD5 z tym wzmakiem, bo może się rozmyśle i je ściągnę z bazarku ;)

 

Można wiedzieć z jakim DACiem łączysz Envy? 

 

Ps. Envy podobno na topowych lampach Elroga gra jeszcze lepiej :)

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rev napisał:

 

Póki co słuchałem głównie na Susvarach i Elitach, grzeje, eksperymentuje, a wczoraj robiłem odsłuch w ciemno Apple Music vs Roon + Qobuz.

Póki co gra obłędnie, to, co ten wzmacniacz robi z basem Susvar to jest abstrakcja. Mega, mega rzecz. Muszę się jeszcze pobawić D8000 Pro, HEDDphone, a dodatkowo LCD5 powinny dojść jutro/pojutrze i to połączenie też mnie bardzo interesuje.

Słuchałeś może WA33? Jeżeli tak to jak się ma do Envy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności