Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@vonBaron dziękuję za rekomendację👍 Zamierzam Susvar posłuchać w przyszłym roku i zapewne używać do ich napędzania końcówki mocy, jak w przypadku K1000. Przypuszczam, że brzmienie może mi przypaść do gustu, miałbym też pasujące do nich kable. Brzmienie Aryi jest niezwykle delikatne, wyeliminowane i nie dziwię się @Corvin74, że bardzo je ceni do długich sesji. Tworzą piękny, natleniony obraz dźwiękowy, chociaż trochę podkreślają "eski". Będę próbował z tym powalczyć. 

 

Mam nadzieję, że uda się Tobie znaleźć odpowiednią ofertę na Susvary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn użyłem Entreqa Apollo od finali (dźwięk jest bardziej mięsisty) ale sprawdzę dwa inne, m.in. posrebrzany fad, a także jeszcze trzy pozostałe, które otrzymałem od Corvin74. 

 

20200925_193711.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn dziękuję ;) Starałem się odpowiednio dostroić finale do moich upodobań i tym sposobem wpadł do mnie Entreq, na którym odsłuch przeprowadziłem na końcu spośród 5 kabli, jakie miałem... dźwięk na nim okazał się najbardziej muzykalny, dynamiczny, angażujący. Pamiętam, że jak zacząłem słuchać w sobotę około 21.00 skończyłem około 3 nad ranem ;) Przepraszam za takie dość zdawkowe odpowiedzi pod recenzją F8k, stosowną do treści reakcję już dodałem, teraz pozostaje tylko ustosunkowanie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn u @Tytus1988a jest kabel od espero na posrebrzanej miedzi, moim zdaniem fajnie na nim grają, ale ja na kablach średnio się znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Corvin74 napisał:

@Spawn u @Tytus1988a jest kabel od espero na posrebrzanej miedzi, moim zdaniem fajnie na nim grają, ale ja na kablach średnio się znam.

 

Też z przyjemnością wypróbuję i dziękuję za możliwość ich wypożyczenia. Na spokojnie, na ile będe w stanie potrafił, postaram się je sprawdzić. Na pewno świetnie się spisują :) 

 

@vonBaronmam wrażenie, że każdy dzień będzie przybliżał moment ich zakupu :) Gdyby udało się ominąć opłaty, ta oferta byłaby atrakcyjna: https://www.head-fi.org/threads/fs-hifiman-susvara.940858/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 oferta faktycznie fajna, widzę że to ta nowa wersja bo pady grubsze i kątowe ale nie ma co liczyć że uniknie się opłat. Może kiedyś jak zwariuję do reszty...

Z tego co widzę to Susvary z drugiej ręki ciężej dorwać niż Abyssy.

W 100% zgadzam się z tą recką.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde testujecie moją "silną wolę" z tymi Susvarami. Już zaglądałem do mp3 store przez szybę. Na szczęście nie mają na stanie, bo pewnie bym wszedł do środka zobaczyć jak inni kupują ;)

Edytowane przez lsd
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lsd napisał:

Kurde testujecie moją "silną wolę" z tymi Susvarami. Już zaglądałem do mp3 store przez szybę. Na szczęście nie mają na stanie, bo pewnie bym wszedł do środka zobaczyć jak inni kupują ;)

Ja zostaję z Arya, tylko czasem nachodzi mnie wspomnienie HE1000se... ciekawe jak wypadłby przy Susvarnach? Czy warto aż tyle dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Corvin74 napisał:

Ja zostaję z Arya, tylko czasem nachodzi mnie wspomnienie HE1000se... ciekawe jak wypadłby przy Susvarnach? Czy warto aż tyle dopłacać?

Bezposrednio testowalem moje He-1000v2 z Susvarami na AVS 2018 zdaje się na stoisku RMS i wtedy z mojego testu wynikało, że na pewno nie warto tyle dopłacać. Ale ich tor z tego co pamiętam był tak słaby (musiałbym doszukać w historii swoich postów na forum co to było), że mało które słuchawki zagrałyby tam wybitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tytus1988 napisał:

 

@vonBaronGdyby udało się ominąć opłaty, ta oferta byłaby atrakcyjna: https://www.head-fi.org/threads/fs-hifiman-susvara.940858/

Bywały też bardziej atrakcyjne :)Opłat zawsze można uniknąć, przynajmniej większych... choć nie zawsze oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron rozumiem, chociaż warto trzymać rękę na pulsie obserwując oferty, szczególnie z terenów Europy. Mam nadzieję, że nawet po ich zakupie będziesz od czasu do czasu zaglądać na forum :)

 

@tommir to prawda, chociaż była to prawie nowa sztuka kupiona w czerwcu 2020 roku. Jednak już się sprzedała. 

 

@lsdmoże nadarzy się wkrótce taka okazja, aby spokojnie sprawdzić. Na pewno ciekawa konstrukcja i byłoby dobrze ją zestawić z planarnymi R10, jak już pojawią się na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tytus1988 napisał:

 

@tommir to prawda, chociaż była to prawie nowa sztuka kupiona w czerwcu 2020 roku. Jednak już się sprzedała. 

 

Zgadza się, obserwuję na bieżąco ;)

2 minuty temu, Tytus1988 napisał:

@vonBaron rozumiem, chociaż warto trzymać rękę na pulsie obserwując oferty, szczególnie z terenów Europy. Mam nadzieję, że nawet po ich zakupie będziesz od czasu do czasu zaglądać na forum :)

 

Nie wierzę by @vonBaronmógł się wylogować i nie szukać czegoś tam jeszcze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wierze aby @vonBaronsię wylogował z forum... pewnie znowu jakieś nausznki wyprodukują i będzie musiał kupić następne.

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Susvarami jest jeden problem, wystarczy je podłączyć jak na AVS (lampowy Viva chyba był) i to takie w zasadzie zwykłe Hihimany trochę lepsze, ale podłączone do mocnego wzmacniacza z dobrym źródłem odlatują, mi się udało sprawdzić w takim środowisku, szkoda że nie po ostatnich zmianach z Fidatą bo to był ostatnio największy krok do przodu.

Tylko nie ruszać głową bo skrzypią, możliwe że ten najnowszy wypust z gniazdami 3,5 jest lepszy, pady też wyglądają na zmienione. Tye starsze to jednak hmmm nie nie za tyle taka jakość....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jest zła tylko z tego co pamiętam to miał być ten dedykowany wzmacniacz EF1000, ale nie dotarł i była łapanka, nawet chyba nie zmienili opisu, że to zestaw za 79k, czy coś w tej okolicy. Do tego chyba jakiś DAC z przypadku, pierwszy lepszy co mieli pod ręką. Więcej czasu spędzili na wycięcie tej kartki z ceną, niż na dobór odpowiedniego toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie widać połączenie lewej i prawej muszli, ciekawe jak się zwija kabelek w pałąku i na ile to jest wytrzymałe. Do tego nowe pomysły R10 Fanga mają to rozwiązanie hmmm....

https://moonstarreviews.net/hifiman-deva-headphone-review/

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności