Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@Firegon dziękuję za szybką odpowiedź! Mam nadzieję, że uda się szybko skompletować odpowiedni, synergiczny dla Susvar tor. Miałbym jeszcze pytanie związane z tym, czy już jest upatrzony następca sprzedanego DACa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tytus1988 napisał:

@Firegon dziękuję za szybką odpowiedź! Mam nadzieję, że uda się szybko skompletować odpowiedni, synergiczny dla Susvar tor. Miałbym jeszcze pytanie związane z tym, czy już jest upatrzony następca sprzedanego DACa? :)

Jeszcze nie - najbliższy miesiąc mam już zapchany, więc słuchanie może poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firegon dziękuję za odpowiedź! Jeśli zostanie wybrany, będę bardzo wdzięczny za wzmiankę o nowym nabytku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vonBaron napisał:

Dzięki uprzejmości pewnego jegomościa mam teraz Susvary na uszach, można je określić trzema słowami - powietrze, detal, rozdzielczość!

Faktycznie mając je na uszach boję się że zaraz się rozpadną, pady się odklejają, mocowanie muszli skrzypi, no tandeta jednym słowem.

Pierwsze co uderza w uszy to ogrom sceny i świetna holografia, nawet na Abyssach takiej nie mam.

Bardzo podoba mi się góra, jest jej dużo, ale jest bardzo delikatna i taka eteryczna wręcz.

Średnica, mega rozdzielcza i napowietrzona, dla mnie i mojej muzyki nawet aż za bardzo, brakuje mi tego brudu na gitarach bo jest tu wszystko ultra czyste, wyższa średnica trochę za bardzo się narzuca, detale które w innych słuchawkach są ledwo słyszalne w Susvarach są mocno wyczuwalne.

Bas jest bardzo liniowy, nie ma jakiegoś super uderzenia ale też nie brakuję go ilościowo.

Susvary to kapitalnie technicznie słuchawki, są bardzo szybkie, mega rozdzielcze i detaliczne (chyba już bardziej się nie da).

Mimo to wolę moje Abyssy bo jakoś zapewniają większy fun ze słuchania, nie są tak rozdzielcze czy detaliczne, mają gorszą górę ale gitary chodzą na nich jak na żadnych innych :D

Teraz przynajmniej wiem że nie potrzebuję aż tak dobrych słuchawek ;)

Myślę że na dłuższą metę dźwięk Susvar byłby dla mnie męczący choć z dobrą i drogą lampą (WA33?) to kto wie.

Szybkie przejcie na Abyssy i jest tak przyjemniej, cieplej a bas wywala plomby...

 

🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vonBaron napisał:

Bo nie potrzebuje słuchawek które przekazują 110% informacji. 

 

hmmm nie widziałem, że tak można... dodają dodatkowa linię muzyczną czy pożyczają te procenty z innych nagrań?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktoś wspominał o Aryach? ;)

 

20200924_191326.jpg

 

Dziękuję @Corvin74 za wypożyczenie mi swoich Hifimanów z trzema kablami (wśród nich starannie wykonany z przewodnikami ze srebrzonej miedzi przez @espe0). Już wypakowane i za chwilę będą używane :

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron to sprawka niebieskiego światła od pobliskiego telewizora, które padło na Arye;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem Susvary pod ICana i jest lepiej, znacznie lepiej, tryb Tube, basy podbite o jeden stopień i jest lepiej niż na GS-X mini, gładziej, bardziej muzykalnie, tak po prostu przyjemniej, hmmm...

Czyli jednak Susvara = lampa

Nie potrzebnie je podłączałem pod ICana bo synergia jest super, ehhh...

Teraz się nie dziwię że sprzedają Susvary w pakiecie z ICanem.

Ale stockowy kabel jest beznadziejny.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adriano2510 napisał:

@vonBaron to jak Abyssy mogą się czuć zagrożone? ;) 

Czy z Susvara jest tak jak z niższymi "dużymi" Hifimanami że skonstruowane zostały raczej pod duże głowy? 

No powiem Ci że teraz chciałbym je mieć, są bardzo czułe na to z czym grają. 

Tu jest trochę lepiej niż w He-X czy Aryach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron nie dziwię się, że Susvary przypadły do gustu. Pierwsze wrażenia z Aryami @Corvin74 mam dużo lepsze niż z wypożyczonymi ze sklepu w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności