Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież już dałem :P

Przy słabych realizacjach góra trochę daje się we znaki ale to nic czego bym nie przetrzymał.

Bas jest bardzo dobrze zaznaczony, szybki, pełny, ładnie schodzi.

Średnica jest baaaardzo rozdzielcza, ma duuuużo powietrza, może dla mnie aż za dużo ;)

Scena i holografia, wiadomo świetna, absolutnie nie grają w głowie.

Świetne słuchawki na lato bo są lekkie, pady delikatnie otulają uszy przez co nic się nie poci, (nie jak w moich RAD-0).

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vonBaron napisał:

A jak wybrał bo nie chce mi się całego oglądać? :P

Też tego nie oglądałem, bo znam te słuchawki 😂 Tylko podsumowanie, a powiedział, że Arya są najlepsze przez scenę, jej wielowarstwowość oraz wymiary i są całkiem nieźle zestrojone szczególnie w wysokich rejestrach. Clear docenił za dynamikę i brzmienie pełne werwy. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam tez LCD-XC z modem do X i to inne granie jest, ale częściej w sumie słucham na Arya, takie bardziej muzykalne są, łatwiejsze w odbiorze. Jakbym miał teraz wybrać z którymi zostaję to zostałyby Arya.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GS-X mini Arye trochę za jasno jednak grają.

Jednak z lampą grają lepiej (bo cieplej), z tranzystorem za to grają super technicznie i detalicznie.

Zauważyłem też że zmiana stockowego kabla na coś innego rozjaśnia je, to chyba pierwsze słuchawki od bardzo dawna które wolę na stockowym kablu.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vonBaron napisał:

Zauważyłem też że zmiana stockowego kabla na coś innego rozjaśnia je, to chyba pierwsze słuchawki od bardzo dawna które wolę na stockowym kablu.

To chyba ten sam kabel co w HEX/Ananda. Po zmianie na Hybrydę ale Noir od FAW moje też się wyraźnie rozjaśniły. Niby teraz góra jest lekko gorąca już tak na granicy, ale do oryginalnego kabla nigdy nie wrócę, bo strasznie zamula słuchawki. Scena też się otworzyła, SQ wskoczyło na poziom wyżej. Z tym, że jednak Arye góry mają w całym zakresie wagowo więcej, a nie pojedynczy peak, więc faktycznie może być za ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Firegon napisał:

Czy ktoś z właścicieli He1000/Arya/Ananda lub (chyba)Edition X byłby tak miły i zmierzył długość i szerokość padów ?

 

Co planujesz? Bo ja też szukam zamiennych padów do Arya... ale takich chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Corvin74 napisał:

Co planujesz? Bo ja też szukam zamiennych padów do Arya... ale takich chyba nie ma

Widziałem takowe. 

https://www.ebay.pl/itm/264306292462?autorefresh=true#shpCntId

Trzeba się pokręcić przy tym sprzedawcy to może coś mu się jeszcze zostało. Tylko nwm czy opłaca się, a i nie wyglądają zbyt premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adriano2510 napisał:

Widziałem takowe. 

https://www.ebay.pl/itm/264306292462?autorefresh=true#shpCntId

Trzeba się pokręcić przy tym sprzedawcy to może coś mu się jeszcze zostało. Tylko nwm czy opłaca się, a i nie wyglądają zbyt premium. 

Takie widziałem, szukam takich aby były całe ze skóry oraz grubsze... 

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności