Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marek_m napisał:

Teraz kiedy 3,5 mm zostało potwierdzone, ma ktoś pomysł na kabel ?

To zależy jak chcesz ukształtować brzmienie?

 

Ja miałem do nich kabel na miedzi od Jimmiego i grały całkiem naturalnie, dynamicznie, z czystą górą i sprężystym basem.

IMG_0001.JPG

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Compton napisał:

To zależy jak chcesz ukształtować brzmienie?...

 

Taki kozak, to ja jeszcze nie jestem :D 

Na razie chciałbym żeby był dłuższy (1,5 - 2 m) i nie taki sztywny jak oryginał.

Brzmienie lubię ciepłe / relaksujące (stary już jestem) ;) 

No i cena, adekwatna dla faceta, co słuchawki na raty kupił :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

Czy poza gniazdem jeszcze coś się zmieniło, na przykład pady?

Nic mi nie wiadomo na temat padów. W opakowaniu tylko o gniazdach i wtykach 3.5mm .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marek_m napisał:

 

Taki kozak, to ja jeszcze nie jestem :D 

Na razie chciałbym żeby był dłuższy (1,5 - 2 m) i nie taki sztywny jak oryginał.

Brzmienie lubię ciepłe / relaksujące (stary już jestem) ;) 

No i cena, adekwatna dla faceta, co słuchawki na raty kupił :D 

 

Kup plecionke miedzianą i wtyki u chińczyka i będziesz zadowolony :) Albo zleć ;) Ja sobie dorobiłem do swoich i jest zacnie, został mi kabel, ale chyba mam mniej niż 1,5 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kup plecionke miedzianą i wtyki u chińczyka i będziesz zadowolony Albo zleć Ja sobie dorobiłem do swoich i jest zacnie, został mi kabel, ale chyba mam mniej niż 1,5 m.

Jakbyś się chciał pozbyć tego kabelka, to jestem zainteresowany, bo szukam takiego ~1,1-1,2 m do moich HE4xx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mir35 napisał:

Gdzie kupowaleś plecionke, może podrzuć linka.

https://s.click.aliexpress.com/e/6xeWYd0hV

 

2 godziny temu, zOrg napisał:


Jakbyś się chciał pozbyć tego kabelka, to jestem zainteresowany, bo szukam takiego ~1,1-1,2 m do moich HE4xx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zastanowie się, ale raczej sobie zostawie na kabelek do Audeze. Jak coś to dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update co do brzęczenia w moich Aryach: Skusiłem się na email to HiFiMAN. Odpisali, że MP3Store to autoryzowany sprzedawca i zaproponowali wymianę słuchawek na nowe. Mam swoje wysłać wraz z kopią paragonu do Francji, a oni wyślą nówkę sztukę. Wysyłka osiem dych, więc się skuszę. :) Przy okazji napisali, by wysłać je gołe bez żadnych akcesoriów, wliczając w to pady, a oni wyślą cały komplet, więc para padów gratis. :)  Rozłąkę planuję na przyszły poniedziałek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, niby 95% jakości zwykłych Anand, ale mówił to z tak kwaśną miną, że mu nie wierzę 😉 . Najprawdopodobniej nie potrafił umiejscowić ich w hierarchii wireless bo niczego innego nie testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, prolim napisał:

No tak, niby 95% jakości zwykłych Anand, ale mówił to z tak kwaśną miną, że mu nie wierzę 😉 . Najprawdopodobniej nie potrafił umiejscowić ich w hierarchii wireless bo niczego innego nie testował.

Co oznacza te 95%? Względem Anand napędzanych Dragonflajem czy czymś z wyższej półki pokroju Questyle Twelve? Wiem, że one do napędzenia są łatwe, ale mocno też różnicują klasę źródła. Natomiast w wersji BT spodziewam się wewnątrz elektroniki pokroju właśnie Dragonfly.

O ile jestem wielkim fanem sygnatury brzmienia i techniczności Anand, to koncepcja z wersją BT wydaje mi się nietrafiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adriano2510 napisał:

Co oznacza te 95%? Względem Anand napędzanych Dragonflajem czy czymś z wyższej półki pokroju Questyle Twelve? Wiem, że one do napędzenia są łatwe, ale mocno też różnicują klasę źródła. Natomiast w wersji BT spodziewam się wewnątrz elektroniki pokroju właśnie Dragonfly.

O ile jestem wielkim fanem sygnatury brzmienia i techniczności Anand, to koncepcja z wersją BT wydaje mi się nietrafiona. 

Nie wiem czy słyszałeś hm-101 niby takie małe śmieszne i tanie, a ruszało 400i w bardzo należytej muzykalności. Nie był to jakiś specjalnie duży poziom szczegółów czy techniczności, ale myślę że hifiman dobrze dopasował elektronikę do tych słuchawek. Pożyjemy usłyszymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności