Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ktoś ma ochotę przytulić HE6SE na 2 tygodnie - zero kosztów (koszty przesyłki w obu kierunkach pokrywa Hifiman) Zero obaw o cło itp jedna para jest własnie w PL i czeka na następnego chętnego.

 

Warunek to choćby króciutka recenzja opublikowana gdzieś na sieci - może być nawet po polsku. Choć mile widziana po polsku i angielsku ;] 

 

Wystarczy napisać ze jest się chętnym i że z Polski tutaj 

https://www.head-fi.org/threads/hifiman-he6se-loaner-tour.902344/page-9

(Jeśli ktoś ma problemy z angielskim - chętnie pomogę)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, vonBaron said:

+1 :D

Tylko pamiętajcie że one są tak samo głodne prądu co stare HE-6.

Andandy też niby rozsyłali i dostał ktoś z forum?

Nie wiem czy Anandy do kogoś dotarły z forum ale nie ma problemu to załatwić ;]]] 

Wystarczy tutaj wyrazić zainteresowanie 

https://www.head-fi.org/threads/ananda-loaner-tour.905067/page-7

Mogę zapytać jaka jest kolejka w EU na Anandę a może nawet uda się zarekomendować zainteresowaną/ego jeśli dostane nicka z head-fi. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby dać sundarowy pałąk w słuchawkach za taką kasę? :o Mam na myśli te HE-6se. Brzmieniowo pewnie bajka. Powinny opowiadać się po mniej przestrzennej stronie niż Ananda/Arya, ale posiadać większą szybkość i wykop. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Sundarom było u mnie smutno ...i zakupiłem im do towarzystwa 400i :)

 

IMG_20190912_174213.jpg

Godzinę temu, prolim napisał:

Ok, he6se lecą do mnie już, plus zaoferowali mi 20% zniżki na nowy set. Pewnie nie skorzystam, ale jak ktoś z forum by miał ochotę to mogę kupić dla tej osoby. Ale to napiszę w okazjach jakby co ;-]

Przejechał bym się do Ciebie na odsłuch i kawę :P byłem we wojsku w Żaganiu (las) ...ale za daleko:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prolim napisał:

Ok, he6se lecą do mnie już, plus zaoferowali mi 20% zniżki na nowy set. Pewnie nie skorzystam, ale jak ktoś z forum by miał ochotę to mogę kupić dla tej osoby. Ale to napiszę w okazjach jakby co ;-]

Daj znać jak grają i czy są takie trudne do wysterowania jak piszą... prądu im.. prądu😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 15%-20% więcej mocy trzeba niż he-4xx, z 25-30% więcej niż t1v2. Tonalność jak he-4xx dość równe, super czyste i detaliczne, to już inny poziom niż t1v2 w tym względzie. Bardzo przyjemna barwa dźwięku, szczególnie męskie wokale. Scena i pozycjonowanie to chyba pięta achillesowa będzie. Bass niskoooooo .... brak sybilantów. Ale to takie pierwsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, prolim napisał:

Scena i pozycjonowanie to chyba pięta achillesowa będzie.

To że nieduża było do przewidzenia, ale pozycjonowania spodziewałem się dobrego. Masz odniesienie jak jakościowo wypadają przy HEX/HEK? Bo Anand i Arii pewnie nie słuchałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prolim napisał:

Chyba 2 tygodnie, pewien nie jestem, trochę szkoda czasu na przesyłki, jak jesteś z okolic Wrocka to na weekend mogę podrzucić jakby co.

Ja jestem z Wrocka... i mam Arya, to możemy się spotkać i porównać bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 17:52, prolim napisał:

Scena i pozycjonowanie to chyba pięta achillesowa będzie

Scenicznie HE-6 powinny być bardzo dobre, wystarczą pady i odpowiednio dużo prądu. Oczywiście zakładając, że drivery te same albo prawie te same.

Gorzej z pozycjonowaniem, dźwięki zazwyczaj były lekko rozmazane, a właściwie miały lekki pogłos/wybrzmienie trochę w stylu t1v2. Dopiero baaaaaaaaaaaaardzo dobre DACi tutaj są w stanie pomóc ... albo lepiej po prostu je zmodować :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 17:48, Corvin74 napisał:

Daj znać jak grają i czy są takie trudne do wysterowania jak piszą... prądu im.. prądu😁

 

Ja we wrocławskim MP3Store miałem okazję porównać bezpośrednio Arya i HE6SE, wraz z MrSpeakers Ether Flow. Zacząłem od Etherów i taka normalna dla mnie głośność to była dla mnie 9. godzina na Marantz HD DAC-1. Arya potrzebowała ustawienia potecjometru na 11., a HE6SE na 13. Wszystko na low gain.

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Firegon napisał:

dźwięki zazwyczaj były lekko rozmazane, a właściwie miały lekki pogłos/wybrzmienie trochę w stylu t1v2

Nie ma pogłosu, są bardzo wyraźne, pozycjonowanie jest bardzo precyzyjne, ale jest realizowane na scenie niewielkiej i głównie od ucha lewo/prawo z 10cm i do głowy. Nie ma nic przed oczami, nad głową, za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, prolim napisał:

Nie ma pogłosu, są bardzo wyraźne, pozycjonowanie jest bardzo precyzyjne, ale jest realizowane na scenie niewielkiej i głównie od ucha lewo/prawo z 10cm i do głowy. Nie ma nic przed oczami, nad głową, za...

No to kiepskawo, widać wiele nie poprawili.  Zakładam, że słuchasz na IHA-6 - na nim słuchałem tylko takich z założonymi welurami Audeze i FAW Noirem i tam było scenicznie nieźle, ale jednak konstrukcyjnie to właśnie pewnie pady i kabel dawały scenę.

 

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, espe0 napisał:

400i to najbardziej rock'n'rollowe sluchawki. Kropka. 

Kropka to jest nad i 😁 400i. A słuchawki są bass szczegółowo jazzowe. Teraz może być Kropka 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności