Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem parę recenzji tego gościa i żadnych innych słuchawek nie skrytykował tak, jak tych Edition XX. No, poza Grado ;)

Oczywiście to tak trochę czytając między wierszami, ale chyba jasne, że w tym przedziale cenowym Sundara czy DT1990 mu się znacznie bardziej podobały, mimo, że są tańsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Ale te XX są brzydkie... i nie wróżę długie żywotności ich pałąkowi.

Za to Arye wyglądają bardzo dobrze.

Arya są ładne, ale ładniejsza są Pioneery SE-Monitor5

generalnie zgadzam się z opisem Arya, trzeba je  jednak wygrzać, dopiero po tych 80h zaczynają się układać i grać jak powinny.

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 18:12, vonBaron napisał:

 

 

Dopiero teraz obejrzałem, Arya według niego najlepsze słuchawki jakie testował do tej pory, ciekawe.

Ten klej prześwitujący przez tą czarną osłonkę w słuchawkach za 7k wygląda kapitalnie, gj Hifiman :lol:

Obejrzałem też jego recenzje HE-6 i chyba nie potrafił ich odpowiednio napędzić bo praktycznie cały czas narzekał...

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestiach metodologicznych to rzeczywiście niewiele sensu ma recenzowanie słuchawek z absolutnego topu na topping DX7 czy audio gd amp-1. To jedna rzecz, druga to puszcza z kompa bezpośrednio, to w ogóle dyskwalifikuje recenzję dla mnie - wąskim gardłem jest kichowaty sygnał, a nie przetwornik. Dla mnie lcd-2c były tak samo detaliczne jak t1 v2, tylko inna barwa, i w ogóle wydawały mi się lepsze raczej, po czym kupiłem streamera, kabelki lan i oczywiste stało się, że t1 to 2 klasy wyżej niż lcd-2c. Ale może mam kiepskiego komputra.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, saudio napisał:

Chyba nie było, ciekawe spojrzenie i pokazanie jak się uczy Fang, mi się już nie chce wspierać tego procesu.

https://www.hear.reviews/2017/02/08/hifiman-he1000-v2-headphones-review/

"Material quality stops mattering when you put them on your head and start listening 

..."

Teraz już wiem czemu niektórzy narzekają😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem że equalizer to fantastyczna rzecz a HE-400i bardzo dobrze na takie zabiegi reagują :). Bas potężniejszy niż na DT150
EQ.thumb.png.4362384fca32c82c66b73f88784b6ccb.png
He-400 to na wszystko bardzo dobrze reagują
Super sluchawy pod różne zabawy ze źródłem.
Od słabych po wybitne.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hustler napisał:

Tak chwalicie te HE-400i, że aż sobie chyba je kupię. HE-4XX różnią się od nich znacząco, czy brać te, które będą tańsze?

Jeszcze odnośnie regulacji - rozwiązane jest to tak jak w Grado, czy tu jest porządnie, z wyraźnym skokiem i oporem?

Bierz 400i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał:

Tak chwalicie te HE-400i, że aż sobie chyba je kupię

To ja dodam jeszcze, że HE400i to RELATYWNIE dobre słuchawki (w porównaniu z innymi w podobnej cenie).

 

Ale jeżeli miałeś już jakieś doświadczenia z dobrej klasy kolumnami to może się okazać, że HE400i uznasz za zbyt słabe jakościowo mimo podpięcia ich do niezłego toru. Tak właśnie było ze mną: podpiąłem HE400i do CV2+ i po tygodniu wstawiłem je do komisu (choć być może lepiej by się sprawdził bardziej koloryzujący tor). Poza tym mi na przykład nie spodobał się ich specyficzny planarny styl.

Z drugiej strony jeżeli kupisz zadbane HE400i  w rozsądnej cenie to w razie odsprzedaży nie stracisz.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał:

Tak chwalicie te HE-400i, że aż sobie chyba je kupię. HE-4XX różnią się od nich znacząco, czy brać te, które będą tańsze?

Jeszcze odnośnie regulacji - rozwiązane jest to tak jak w Grado, czy tu jest porządnie, z wyraźnym skokiem i oporem?

Raczej dołóż i bierz Sundarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie żartowałem.... :P Nowe 400i to 1200 zł a za tyle można już używane Sundary kupić a nowe w okolicach 340 euro czyli koło 1500 zł co czyni je IMO dużo bardziej opłacalną opcją w stosunku do 400i. OFC za nowe bo używane 400i cenowo są nie do pobicia raczej.

Edytowane przez sirkszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400i, DT880, HD650 i parę innych to jest ta sama półka jakościowa. Każde z nich mają swoje zalety i wady, kwestia gustu.

 

Ja tam sugeruję brać używki 400i, na nowych straci się za dużo kasy, jak za parę miesięcy będzie się je sprzedawać :D

2 godziny temu, Melo2573 napisał:

Można taniej (z transportem i VAT wyjdzie ok. 750zł):

 

https://store.hifiman.com/index.php/he400i-open-box-with-2-5mm-plug.html

 

No jak ktoś mieszka w Chameryce, to super cena... Tylko że nie ma wysyłki do Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hustler napisał:

Dziękuję wszystkim za opinie. A ktoś miał może okazję porównać HE-400i/HE-4XX z Fostexami T50RP?

W stanie fabrycznym to wolę HE400i, ale po modach T50/T40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności