Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zibra napisał:

Chyba sam sobie najszybciej odpowiem na to pytanie:) Dziś w Audiostylu porównam Mojo, iDSD Micro Black Label i Aune S6:)

Haha, zwróć uwagę przy Aune czy góra nie będzie kłuć, bo ponoć jasny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zibra napisał:

Chyba sam sobie najszybciej odpowiem na to pytanie:) Dziś w Audiostylu porównam Mojo, iDSD Micro Black Label i Aune S6:)

Sam jestem ciekaw co bardziej spasuje bo nie słuchałem żadnego ale każdy chodził mi po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Fostexa. Z całej trójki najbardziej podobał mi się Mojo - miał najlepszy, analogowy i naturalny dźwięk nie tracąc detalu. Co z tego, że pyrtek z biednym wyposażeniem - bardzo bym chciał, żeby wygrało S6 z tym swoim bogactwem wejść i wyjść, ale nie wygrało. Było faktycznie nieco za jasno, choć również sporo detalu, ale też dźwięk mimo bogactwa detali wydawał mi się mniej dynamiczny od Mojo, ciekawe. Może ocena zmieniłaby się po słuchaniu z wyjścia zbalansowanego, ale nie mam kabla. Tak chwalony w recenzjach Micro DSD wydał mi się najmniej interesujący, najmniej rozdzielczy z tej trójki z najbardziej surowym dźwiękiem. Sprawdzałem jak jest ustawiony i wszystko było jak być powinno. A to dodatkowo jeszcze wersja Black Label, teoretycznie lepsza od zwykłego micro.

Mojo wygrywa naturalnością dźwięku i tworzeniem tej niesamowitej aury akustycznej. S6 jest tylko troszkę za nim i jak ktoś woli jaśniejsze brzmienie, wielofunkcyjność, a do tego ma szansę podpiąc słuchawki do wyjścia zbalansowanego to możliwe, że będzie wolał ten produkt.

Mając wybór S6 i Mojo to micro BL bym sobie odpuścił.

Chciałem jeszcze posłuchać Hugo TT2 dla porównania, ale brakło czasu. Co to jest 3 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko Fostexy TH909 do posłuchania heh. Sam też spróbowałem TH610, ale skupiałem się jednak bardziej na przetwornikach.

Jest tam co słuchać, Croszone, Emperyany, Focale, wszystko na miejscu, a do tego świetne przetworniki. Również bardzo miła i dykretna obsługa - polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram tam na odsłuch do Sundar. Z tym że jeszcze się nie umówiłem - chcę posłuchać też arcama r-head i właśnie tego fostexa. Będę też dla porównania miał mój DIY dac amp. Już w sumie pisałem ale przypomnę że najlepszy dźwięk jaki osiągnąłem z 400i był z hegelem super - naprawdę takie małe śmieszne coś a targało radością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Dawno nie cierpiałem audiofilsko, cierpienie z powodu istnienia lepszego sprzętu niż się obecnie posiada to ważna cześć życia audiofila.

O tak. Myślałem, że będę cierpiał z powodu D8000, a tu niespodzianka,. Teraz nadzieję pokładam w Meze Empyrean :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Dobrze by było, jakbyś nie miał na meze pieniędzy. Brak środków wynosi audiofilskie męki na wyżyny, coś jak truskawki podnoszące smak szampana.

 

Niestety, ja cierpię z powodu D8000. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamesq napisał:

@zibraAune bylo zaprojektowane do pracy po BAL i tam naprawde rozwija skrzydla. Sam go posiadalem i po przejsciu z SE na XLR bylo duzo lepiej. Nie mieli tam kabla zbalansowanego?

Niestety nie pomyslalem o tym, ale jak Hifimany zostana to i tak im zrobie lepszy przewod, bo ten firmowy jest dobry do wieszania prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności