Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dawno się pogubiłem, tymbardziej, że ciężko znaleźć sensowne recenzje nowych modeli, które by dały światło na to, czym się one wszystkie od siebie różnią. Może trzeba przeczekać i dać im się wystrzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Słuchał ktoś te nowe Anandy i ma jakieś odniesienie do Edition X i innych modeli?

W internecie ciężko o profesjonalną reckę, ale to co jest mówi, iż to bardziej uniwersalne nauszniki od HEX o barwie bliskiej HE1000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 21:01, vonBaron napisał:

Faktycznie bardzo dobre połączenie, dzięki @szczurz

IMG_20181123_125358.jpg

 

A jak w ogóle sprawuje się ten iFi Pro ?

Dwa razy miałem przyjemność posłuchać tego wzmacniacza z tymi samymi słuchawkami Audeze LCD3 ,raz w Salonie Audio i raz

u kolegi oczywiście były inne żródła ale miałem wrażenie jak bym słuchał dwóch całkowicie innych systemów .

Czyżby ten wzmacniacz był taki transparentny ,bez wyrażnej sygnatury ,że żródło zrobiło aż tak dużą różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neonlight napisał:

HE-4XX, są świetne, tylko muszą dostać dobry prąd. 

Kurna a od stycznia prund idzie o 70% do góry, jak tu żyć? A co może dać w miarę dobry prąd i nie ucierpi zbytnio budżet rodzinny, taki Fiio a3 na razie styknie? Potem będę szukał czegoś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 4xx już dołączyły do mojej kolekcji teraz tylko szukać jakiegoś pieca dla nich. Słuchałem ich dzisiaj przez chwilę na Arcamie Rhead w klasie A i na pierwszy rzut ucha brzmiało to całkiem fajnie, miał kto do czynienia z tym wzmacniaczem trochę dłużej niż moje 5 min? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. z bardzo budżetowego Fio A3, wszedłeś na średnią półkę, czyli po "domowym budżecie", nieźle. 😂 Ostatnio słuchaliśmy HE-4XX z Cayin-a HA3,

i zagrało to lepiej, niż z Phast-em Headphone SE, także polecam wziąć go razem z Rhead-em na "oko". 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mir35 said:

No to 4xx już dołączyły do mojej kolekcji teraz tylko szukać jakiegoś pieca dla nich. Słuchałem ich dzisiaj przez chwilę na Arcamie Rhead w klasie A i na pierwszy rzut ucha brzmiało to całkiem fajnie, miał kto do czynienia z tym wzmacniaczem trochę dłużej niż moje 5 min? 

Ja mam od ponad roku Rhead'a używanego kiedyś z Beyer DT990 Pro 250 Ohm, a obecnie z Sennheiser 660S i Grado 80e. Najpierw miałem Rhead'a, a poźniej kupiłem Chorda Mojo sądząc, że sprzedam Rhead'a, ale go zostawiłem, bo w zestawieniu Mojo-Rhead było lepiej niż z samym Mojo. Przede wszystkim w porównaniu do Mojo poszerzał scenę, instrumenty były lepiej rozstawione jak dla mnie. Myśląc o zmianie Rheada na coś wyżej odsłuchiwałem Cayina IHA 6 oraz Trilogy 931 - i nie zdecydowałem się, bo przyrost nie był jakiś spektakularny. Czas jednak płynie i myślę żeby go teraz sprzedać i iść dalej... :) Tak więc jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego słuchaliście z Edition X/v2/Ananda, co się zgrywa wyśmienicie i jest w sensownych pieniążkach? iFi Pro wykracza poza budżet kilkukrotnie :D 

Co myślicie o Aune S6? 

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, adriano2510 said:

Czego słuchaliście z Edition X/v2/Ananda, co się zgrywa wyśmienicie i jest w sensownych pieniążkach? iFi Pro wykracza poza budżet kilkukrotnie :D 

Co myślicie o Aune S6? 

Jeżeli Anandy są jaśniejsze, z większym pazurem od HE-X, to prawdopodobnie z Questyle-m 600 lub 12 dobrze zagrają, choć z tym drugim tylko teoretyzuję, bo nie słuchałem jeszcze. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

Jeżeli Anandy są jaśniejsze, z większym pazurem od HE-X, to prawdopodobnie z Questyle-m 600 lub 12 dobrze zagrają, choć z tym drugim tylko teoretyzuję, bo nie słuchałem jeszcze. 😉

Tak jaśniejsze, z większym pazurem, ale nadal to niuanse i można rzecz, że są to niemalże te same słuchawki co Edition X v2. Więc równie dobrze możesz mi doradzać pod HEX v2 ;) 

A tak bardziej budżetowo coś sprawdzałeś? W kategorii do 2k-2,5k? Ja słuchałem głównie z Mojo, ale to nie to. Z Dragonfly barwa jest ładniejsza, tylko technikalia cierpią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adriano2510 napisał:

Czego słuchaliście z Edition X/v2/Ananda, co się zgrywa wyśmienicie i jest w sensownych pieniążkach? iFi Pro wykracza poza budżet kilkukrotnie :D 

Co myślicie o Aune S6? 

Słuchałem Edition z S6 na wyjściu zabalnsowanym i rzeczywiście jest dobrze. S6 gra dość miękko, przestrzennie, z mocnym basem i dużą przestrzenią. Ale ciut plastikowo w stosunku do...

... Nfb28.18 (akurat masz w Sprzedam) gra naturalniej, z lekko tylko zaznaczonym basem o świetniej kontroli i wyważeniu między technicznym i muzykalnym (w tempo ale miło miękkim) brzemieniu. Średnica czytelniejsza, świerza jak to u Sabre ale nie sucha. Góra powiela cechy basu, wyraźna ale bez kłucia. I najważniejsze - scena. Szeroka z wejściem wgłąb. Ładna holografia. Całościowo techniczno muzykalnie. 

Miałem też nfb28.38, które gra czyściej ale bardziej technicznie, z mniejszym basem, i brakowało mi głębi sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności