Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

To podejrzewam, że grały z nieco większą przestrzenią, której mi lekko brakuje oraz trochę mniejszym dociążeniem... ciekawe która to starsza, a która nowsza rewizja... nie spotkałem się z żadnym info o rewizjach HE-4... ale o różnych wersjach pierwszej rewizji T1 również - standard w audio...

:google:

 

@up

Mając odpowiedni AMP mierzyłbym w HE-4... gdyby nie to, że już posiadam HE-6 to nie wiem czy odczuwałbym konieczność pójścia wyżej :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis, twoje he-4, to nowsza rewizja. Driver podobny do tego w HE5LE (przynajmniej wizualnie)

Tak właśnie doszedłem do tego, bo driver HE-4 pokazany na pierwszych recenzjach ma inny damping niż mój, a taki jak mój widzę w późniejszych tematach na eng forach.

Dzięki za utwierdzenie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki świetny dystrybutor, że jak 400i/s były w Chinach przez 6 miesięcy po 178$ to dalej sprzedawał je w Polsce po 2799 zł. Absurd!

Chiny i cała Azjatycka część świata nie powinna być porównywalna z polską. Tutaj sprzętu sprzedaje się mniej, więcej tańszego i podatki lvl "ILE?". W Chinach mają wolny rynek, u nas jest wolny internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarly moje nowe heki V2 z wymiany wersji pierwszej . Wszystko zajelo jakies 2 tygodnie . Wyslali nawet w oryginalnym nowym opakowaniu . Pieknie smierdza chinska nowoscia.

Jakie różnice soniczne vs V1?

 

narazie sie grzeja , pierwsze wrazenie to lepsza gora a poza tym to imo tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki świetny dystrybutor, że jak 400i/s były w Chinach przez 6 miesięcy po 178$ to dalej sprzedawał je w Polsce po 2799 zł. Absurd!

 

Ale wiesz, że dystrybutor wylicza cenę wg. tej po jakiej kupił? Tak to z reguły działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to albo one sie totalnie zmieniaja po porzadnym wygrzniu... albo sonic srednio sobie z nimi radzi... albo nie wiem...

bo podobienstw do he500 nie widze... graja jak popsute he500 w slabej konfiguracji (stockowy kabel i pady zamsz tortura by hifiman).

W sumie fatso pisal o matowosci, slabej gorze i z tym wszystkim sie zgadzam... bleeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru krótkich odsłuchach Audeze zawsze z daleka omijałem słuchawki magnetostatyczne. Audeze zupełnie mi nie podeszły.

Ale przychodzi taki etap w rozwoju tej choroby że po prostu wiesz że chcesz spróbować czegoś więcej niż przetworniki dynamiczne. I na takim etapie właśnie się znalazłem. 

Po prostu masz (szczególnie będąc dobrze zaznajomionym ze zjawiskiem dobrych armatur -er4s) przeczucie, że gdzieś musi być coś więcej. W ciemno kupiłem HE400i, i one prawie natychmiast mnie złamały. Planarne mid-fi to jednak coś  zdecydowanie  więcej niż dynamiczne midfi. To jest jednak inna liga, to się czuje od razu. Przestrzeń (świetna rzecz w muzyce poważnej!) , separacja, szybkość (ciekawe uczucie słyszeć uderzenia strun w progi w gitarze klasycznej), holografia na zupełnie innym poziomie. Doktor chińczyk naprawdę dobrze to pomyślał. Nie mam bardzo dużego doświadczenia w odsłuchach jakichś ogromnych ilości sprzętu, ale na biorąc moje dotychczasowe doświadczenia ciężko mi sobie wyobrazić sprzęt grający z porównywalną klasą w pieniądzach w jakich można je był jeszcze niedawno kupić.

Zobaczymy co będzie po balansie, ale dopiero to za parę dni, bo zrobiłem sobie kabelki z wtykami 3,5 <facepalm> i muszę przerobić.

Edytowane przez roger987
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności