Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubię i HEk i HE-6 i HE-500. Nie pogardzę HE-400i. Inne szkoły grania i poziom ale każde na swój sposób mają coś do zaoferowania.

 

HE-4 do kupienia na audiostereo, ogłoszenie wisi w komisie.

Łapy precz :angry:. Rozpocząłem rozmowy :D.

 

@audionanik, ukręciłeś już interes czy słuchawki wolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca z audiostereo nie odbierał telefonu (nie miał zasięgu) wczoraj, więc z nerwów połknąłem bakusowe na własność :).

Dzisiaj oddzwonił właściciel tych http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/sluchawki/sprzedam-sluchawki-hifiman-he-os113856.html i sobie pogaworzyliśmy po audiofilsku ;). Są do wzięcia i wg mnie warto je łyknąć.


...a nie pożyczać do odsłuchu od audionanika, bo i tak je pewnie weźmiesz :ph34r:.

Ale jak chcesz moje koniecznie posłuchać, to damy radę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca z audiostereo nie odbierał telefonu (nie miał zasięgu) wczoraj, więc z nerwów połknąłem bakusowe na własność :).

Dzisiaj oddzwonił właściciel tych http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/sluchawki/sprzedam-sluchawki-hifiman-he-os113856.html i sobie pogaworzyliśmy po audiofilsku ;). Są do wzięcia i wg mnie warto je łyknąć.

Ja to łyknąłeś?

Bakus miał mi je pożyczyć! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie pożyczać do odsłuchu od audionanika, bo i tak je pewnie weźmiesz :ph34r:.

Ale jak chcesz moje koniecznie posłuchać, to damy radę.

Pewnie, że tak!

Jak sie osłuchasz, to daj znać.

Dzięki

Compton spokojnie rozmawiałem z audionanikiem w tej sprawie żeby Tobie pożyczył :D

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ok.

Sprzedam wzmacniacz Balantine. Tanio. :)

A może wystarczy rezystory na wyjściu wstawić? Wiem, że to nieaudiofilsko i trochę mniej mocy, ale w ZENku i innych wzmakach od brata się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He-5le dla mnie mają za dużo basu, który jest za słabo kontrolowany oraz jego faktura. Średnica też słaba, nie nadająca się do słuchania żeńskich wokali, gdyż faktura, szczegółowość czy jej rozdzielczość jest słaba. Fajne są w rocku, ale nie w anisonach czy klasyce.

Tak z ciekawosci zapytam, czym były 'kontrolowane' wtedy te HE-5LE, że zostawily takie wrazenie? Moze to kwestia gustu, że akurat mnie wokal, rownież żeński z tych nauszników wyjątkowo podchodzi, natomiast niekontrolowany bas to mi pachnie słabym piecem. Sam tego nie doswiadczam, ale tez nie przypominam sobie bym gdzieś indziej słyszał podobna opinię do Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak, że obaj możecie mieć rację...

 

bo bas nie jest konturowy, zwarty, ale... szybkość, barwa i wypełnienie jest fajne, misia nie ma

 

średnica, też wyższa, w porównaniu z górą jest mniej rozdzielcza, ale... barwa, muzykalność i energia są na wysokim poziomie

 

mi najbardziej odpowiada dynamika i energia i muzykalność tych słuchawek i tym wygrały u mnie z he560, które lepiej rysują bas, grają z wyższą rozdzielczością i finezyjniej wykończają dźwięki, ale nie mają tej energii

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, ok.

Sprzedam wzmacniacz Balantine. Tanio. :)

A może wystarczy rezystory na wyjściu wstawić? Wiem, że to nieaudiofilsko i trochę mniej mocy, ale w ZENku i innych wzmakach od brata się sprawdzają.

 

Przy XLR nie następuje zwieranie styków jak w jacku. Zabezpieczyć w ten sposób wszakże można przed zwarciami w ukręconym kablu słuchawkowym na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2/3 miesące poszły na Allegro w licytacji za 3800 zł.

Cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem nie biorąc ich w tej cenie?

Mając wtedy HE-6 pisalem do niego w sprawie ewentualnej zamiany. Zgodził się bez targowania, i to mnie powstrzymało... :D

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze inna liga, x sa ciemniejsze,bardziej miskowate. Maja tez mniejsza scene pomimo ze ta w xach jest tez dobra i niezle napowietrzona. Ogilnie xy graja przestrzennie i pomimo , ze sa lekko przyciemnione to sa szcegolowe, Rzecz gustu jak zawsze.

Dla mnie bomba tym bardziej ze producent wymienia wersje pierwsza na ulepszona wejsje druga za free!!! Warto dodac ze wersja druga jest o 500 dolcow tansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności