Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiałem nad przetestowaniem hybryd od hm5 z he-500. Dzięki za sprawdzenie :) Jeśli hybrydy z hm 5 do nich nie pasują, to hifimanowe hybrydy również mogą dać podobny efekt, choć z he-400i fajnie się sprawdzają.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś jest w stanie określić różnice pomiędzy he-400s/400i/300? Poszukuję czegoś lekko jaśniejszego z lepszą głębią i pozycjonowaniem. Trochę bardziej rozdzielczego od he-300, ale z zachowanie cieplejszego/analogowego charakteru słuchawek i przede wszystkich dynamika :) ma zrywać skalp - he-300 czasami tak ma :)

 

update: on i ma grać głównie średnicą, niech będzie gęsto :D

Edytowane przez s1ayto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No portable z DAPem;)

Bardzo fajne pchelki

 

Saudio, ja bez wahania napisałbym : najfajniejsze pchełki. Tym bardziej, że hajpu nie wywołamy, bo MX-y już nie są produkowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trafiły do mnie na poprawę kabla HE400 (bez "i") - całkiem przyjemne słuchawy.

Jakie były zastrzeżenia do ich dźwięku, bo ja właściwie to nie mam po przycięciu góry wkładkami od Superluxów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trafiły do mnie na poprawę kabla HE400 (bez "i") - całkiem przyjemne słuchawy.

Jakie były zastrzeżenia do ich dźwięku, bo ja właściwie to nie mam po przycięciu góry wkładkami od Superluxów?

Bardzo ostre byly dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego napisałem "po przycięciu góry...".

 

Co do zastrzeżeń, to w porównaniu z moimi DT801 i jeszcze jakimiś (już nie pamiętam jakimi) mają węższą scenę (nie oznacza to "za wąską" tylko "węższą") i chyba ciut za mocny przełom bas/średnie. Albo słuchawki z którymi porównywałem mają za słaby, bo i jedne i drugie dało się słuchać po przyzwyczajeniu (u mnie przyzwyczajenie trwa gdzieś pół piosenki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego napisałem "po przycięciu góry).

Moje mają co prawda modzone pady i inny kabel ale i tak do sluchania fortepianu podbijam na źródle 2, 4 i 16 kHz o 4 dB.

I po prostu je kocham, a o gustach innych nie dyskutuję.

Odnośnie sceny to czasami mam wrażenie, że jest nienaturalnie wielka. Wiele zależy od realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z fanami HE-500 o HE-400 ma tyle samo sensu co zachwalanie walorów brunetek w fanklubie blondynek. :) Jak ktoś jest nadwrażliwy na wyrazistość i brak ogłady, to ucieknie od HE-400, a jak kogoś mdli od dźwiękowych obłości, gładkości i śliskości, to go odrzucą HE-500. Oczywiście piszę w karykaturze, ale żeby wskazać kierunki. Mnie się HE-400 podobały, jak na cenę ciekawa propozycja. HE-400i jako lepsze mogą być opłacalne za 299$ + wysyłka.

 

Ebay niedawno wprowadził program, że przesyłki z USA (nie wiem jak z innych krajów) mają z góry ściągane opłaty celne, więc o darowaniu cła i VATu można zapomnieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności