Jump to content
Sign in to follow this  
Razav

Kolumny Estradowe do 1000zł

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym się zapytać, jakie Kolumny estradowe (Para) do 1000 zł byście polecili, będą one grały na Dyskotece szkolnej, około 30-100 osób,

wzmacniacz do jakich były by podłączone to hollywood impact 4000,

Jeżeli czegoś nie dopisałem to napiszcie jakie jeszcze podać informację.

Szukałem różnych głośników, ale nie mogłem czegoś ciekawego znaleźć.

Pozdrawiam

na 1 imprezę 30-100 osób już chcesz się pchać w estradę ?

To nie jest tylko na jedną imprezę :P To jest na kilka imprez szkolnych :P

Edited by Razav

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mar0lek
      Witam, mam taki problem , posiadam płytę główną: https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-fatal1ty-b150-gaming-k4-b150-dualddr4-2133-sata3-hdmi-dvi-atx-b150-gaming-k4-770212/
      chciałbym kupić słuchawki max do 400zł. Posiadam mikrofon więc w słuchawkach jest on zbędny ..
      Zastanawiam się czy lepszym wyborem będą słuchawki na USB czy może na mini jack.... jak sądzicie  ?
      Możecie też podać jakieś przykłady słuchawek. Głównie do grania a czasem do słuchania muzyki(tylko do użytku w domu)
      czy może lepiej jeszcze dokupić zewnętrzną karte dźwiękową?

• By bonzon
      Witam.

Szukam słuchawek portable, które są solidnie wykonane, nauszne lub wokółuszne. Wybór padł na nowe sennheisery, których cena spadła do 900 zł. Posiadają jednak ubytek w scenie. Jest to wada nieuleczalna? Nie mam na razie dobrego źródła dźwięku, ale załatwię sobie po kupnie słuchawek. Może warto odpuścić sobie ten model i zakupić Akg k545?

To są dwa modele, które mnie interesują, ale nie mogę się zdecydować. Chciałbym do końca tygodnia złożyć zamówienie, nie mam z czego słuchać. Nie znam się na dźwięku ale gatunki jakie słucham to rock, pop, czasem jakiś rap i rzadziej też inne gatunki. Ważne żebym był zadowolony, a pewnie będę, bo ostatnie headsety to fatality i bardzo żałuję że je kupiłem.

Dzięki za pomoc.
    • By vankosiara
      Witam.

Moje stare Creative 2.1 padły po 5 latach użytkowania. Pomyślałem, że zainwestuje w używany sprzęt. Mianowicie celuje w wzmacniacz do >100zł i 2 kolumny >200zł/szt.
      Pokój jest dość spory (ok. 6x5m). Wzmacniacz oczywiście będzie podłączony do PC (integra).
      Muzyka jakiej słucham to szeroko pojęty metal - za dużo odmian do wymienienia. Zatem co polecacie? W tej cenie raczej nic innego prócz używek nie wyrwę ?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy