Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100zł - bass :3


gDeise

Pytanie

Cześć. Poszukuję słuchawek dokanałowych do muzyki elektrycznej, czyli dubstep, house, trap i tym podobne rodzaje, które posiadają w sobie mnóstwo bassu. Lecz jednak aby ten bass był jak najlepszy, muszą być dobre słuchawki :) Najlepiej, aby bassem były na poziomie Philips SHE3590, lub nawet lepsze. Rozmyślałem nad JVC HA-FX1x lub Philips CitiScape SHE9050BL które bardziej urzekły mnie wyglądem, a jak grają niestety nie wiem bo nie umiem znaleźć nigdzie nic na ich temat, przez co bardziej mnie przekonują JVC, bo ponoć bass miażdży i do tego typu muzyki jest super. W dodatku planuję kupić FiiO E06. Które z tych słuchawek będą dla mnie lepszym wyborem? A jak żadne z tych, to które z innych słuchawek były by najlepsze? (Jak jest możliwość, żeby były z pilotem, jak nie to nic nie szkodzi).

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Brainwavz Alpha, posiadam 2 parę w przeciągu 3 lat, bass jest silny, typowo na pierwszym planie, słuchawki bardzo dobre do dubstepu, d&b, trapu, mocnego rapu. Wiem, bo sam słucham :)

Natomiast z mankamentów, nie wiem, czy jest to przypadek zarejestrowany tylko u mnie, ale wypalił się jeden z kanałów ( w obu egzemplarzach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie powiem, bardzo ciekawa propozycja. Po przeczytaniu testu jestem pewien, że będą dla mnie :) Dopiero w następnym miesiącu zamierzam któreś kupować, więc póki co jeszcze czekam na inne propozycje, a jak nie będzie to się zdecyduję na te słuchaweczki :D

Edytowane przez gDeise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakis czas temu tez szukalem sluchawek do 100zl dokanalowych i przeczytalem mnostwo opinii wszedzie zachwyt skierowany byl w strone Brainwavz Alpha, oczekiwalem od nich chyba zbyt wiele bo rozczarowanie moje bylo ogromne wiem ze po sluchawkach za 70zl nie mozna sie spodziewac cudow ale te graly gorzej niz te ktore dostalem w zestawie z note 3. Myslalem ze moze po wygrzaniu ok.20h cos sie poprawi ale niestety nie, do teraz jak o nich mysle zastanawiam sie skad tak dobre opinie o tych sluchawkach, wykonanie zreszta tez pozostawia wiele do zyczenia gdybym nie wiedzial ze to sluchawki znanej firmy ocenil bym je na te badziewiaki za 9zl z allegro. Oczywiscie to tylko moja opinia. Po Brainwavz Alpha kupilem kruger matzy street (nauszne) i graja zdecydowanie przyjemniej a i wykonanie stoji na duzo lepszym poziomie jak na podobna cene i zeby nie brak mikrofonu spokojnie bym pozostal przy nich do ich lub mojego konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lipa jest tego typu ze nauszne mozna posluchac w sklepie jak graja a do usznych z przyczyn higienicznych nie za bardzo. Sam jutro lece do media posluchac tych xx.y bo widze na stronie ze sa w sprzedazy, niby wydatek nie jest wielki ale 200zl droga nie chodzi i jak jest mozliwosc to wrecz trzeba posluchac przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wygrzewanie dziala tak samo jak ukladanie sie baterii w telefonie po kilku ladowaniach dla zwyklych smiertelnikow roznica nie wyczuwalna, albo graja dobrze albo nie takie moje zdanie jedynie co na poczatku robie to wlaczam na jakies 2 godziny na 70% glosnosci zeby gumy sie rozruszaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności