Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Douszne basowe za rozsądną cenę (~200 zł )


PSYCHO

Pytanie

SŁUCHAWKI DO UMCYK, UMCYK ZA 200 ZŁ

 

Witam serdecznie.

 

Po ogromnej przerwie w forumowaniu pojawiam się znowu, w poszukiwaniu nowego sprzętu grającego. Sytuacja nakreśla się następująco:

 

sprzęt: Posiadam Sansa Clip + z rockbox oraz LG nexus 4. Dotychczas od około 2,5 - 3 lat używam słuchawek Brainwavz Alpha. Niestety już 2 para traci moc, wypalił się lewy kanał ( w mp3 ustawiony prawy na 25% ciszej ), dodatkowo przełamuje się jack mimo ostrożnego używania i zalania superklejem z chusteczką.

 

muzyka: Generalnie wszystko i nic. Jestem fanem elektronicznych brzmień tj. house trance rap party alternative breakbeat chillout soul dance deep disco drumandbass dubstep electro hardstyle jumpstyle neurofunk techno trap więc przekrój dosyć solidny.

 

częstotliwość używania: 7 dni w tygodniu, 30 minut jazdy autobusem w jedną stronę, relaksacyjnie w krótkich seriach po kilkanaście minut, w trakcie weekendowych spacerów i robienia posiłków.

 

wymagania: Jak najlepsze dopasowanie do słuchanej muzyki, dość głęboki i przyjemny bass, gruby kabel, wytrzymały, łamany jack ( 90 stopni ), miło by było, gdyby znalazło się również pudełko do

przechowywania.

 

cena: I tu zaczyna się problem. Dotychczasowo wystarczało 80 zł, ale z powodu marnego klipsa, niezbyt dużej wytrzymałości samych grajków, kiepskiego jakościowo jacka i cienkiego kabla który lubi się odkształcać muszę zmienić taktykę. Oficjalnie chciałbym wydać jak najmniej, a najlepiej wcale :) ale górną ruchomą granicę ustalam na 200 zł.

 

Chciałbym zaznaczyć, że mam pełną świadomość tego, że sprzęt idealny nie istnieje, lecz zbliżmy się do ideału. Również proszę o jak największą ilość opinii, bo to ukształtuje kierunek poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym pomyślał nad Brainwavz M2. Bardzo dobre brzmienie na V-kę, doskonale nadające się do wszelkich rodzajów muzyki elektronicznej.

Do tego wzmacniany kabel i bogate wyposażenie z piankami Comply na pokładzie. Do 200zł znakomita propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki piękne za opinię.

 

Chciałbym jeszcze prosić o inne modele, które niekoniecznie spełniają mój opis, np. z prostym jackiem, brakiem etui, opcjonalnie płaskim przewodem. Im będę miał szerszą możliwość wyboru, tym bardziej przemyślaną podejmę decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja polecam ze swojej strony do tego gatunku mee m-duo, dwuprzetwornikowe ze zwrotnicą, kabel wzmacniany kevlarem, wiele razy wspominane na forum

 

tutaj masz podobny wątek:

http://forum.mp3store.pl/topic/133621-sluchawki-do-200zl-bassrapelectro/

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To znowu ja. Wybrałem Brainwavz M2. Pierwsza para przyszła uszkodzona ( ta firma nie nauczy się robić jacków, nigdy... <_< ), następne działają. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, bassu dużo, resztę dopasowuję korektorem. Zapowiada się bardzo fajnie :) DZIĘKUJĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności