Jump to content
  • Similar Content

• By Tymotheus
      Witam,
      Szukam obecnie zestawu słuchawek z DACem w przedziale cenowym od 1000 zł do 2000 zł, który sprawdzi się głównie w ambiencie i lekkiej muzyce elektronicznej z wieloma szczegółami w tle (David August - Epikur). Czasami słucham również bardziej jazzowych brzmień w stylu lo-fi. Szukam czegoś bardziej scenicznego, coś na czym usłyszę każdy poszczególny element utworu. Chcę aby bas nie był przytłaczający i współgrał z całością.

Zależy mi na słuchawkach wokółusznych z budową półotwartą lub zamkniętą. Słuchawki muszą koniecznie być bardzo wygodne i służyć do długich sesji. Głównym źródłem dźwięku będzie MacBook Pro. Moja głowa jest raczej duża/ średnia i niektóre słuchawki wywołują u mnie dyskomfort w obrębie skrawka ucha. 

Obecnie posiadam Shure SE215 i jak dla mnie mają za mocny bas. Wstępnie zastanawiam się nad zakupem Nightowli albo Nighthawków wraz z DFR od AQ.

Wiem, że zakup słuchawek to sprawa indywidualna dlatego też pytam o propozycje, żeby móc się przejść do sklepu stacjonarnego i wytestować poszczególny sprzęt. 
    • By k_mis
      Witam, oddaje w dobre ręce moje Bluedio T4S z powodu rozmiaru i wagi. Wyglądałem w nich śmiesznie i głowa się pociła więc nie bardzo chciało mi się ich używać. 
      Szukam czegoś bardziej mobilnego, dużo spaceruje (pewnie jak każdy kto ma psa  ) i zawsze słuchawki mi towarzyszą. Do tego PS4, koszenie trway i czasem w pracy jak muszę się skupić a pracuje w przelotowym biurze i ciągle mam głośno. A wole głośną muzykę i jak hałas maszyn i rozmowy ludzi. 

Na słuchawkach mam zamiar słuchać rocka, muzyki elektronicznej, oglądać filmy i grać w ps4. 

Wstępnie wybór padł na:
      JBL TUNE 500BT - budżetowy model ale raczej z pozytywnymi opiniami który z tuzina budżetowych modeli wygrał możliwością składania co pozwoli mi je schować do kieszeni lub małej kieszonki plecaka a to jest dla mnie mega plus.
      Leci z chin transmiter jack -> bluetooth to bym mógł ich nawet używać z PS4. 
      Ale... boje się, że jednak mnie nie zadowolą i będę żałował zakupu a nie mam za bardzo gdzie ich przetestować. 

Możliwe, że uda się zwiększyć budżet i na razie  moimi faworytami są słuchawki Marshall Major III BT, ponoć dobrze grają, obsługują kodek aptx, fajnie się składają i co też ma znaczenie genialnie wyglądają. 

Jakieś inne słuchawki w tym budżecie z moimi wymaganiami polecacie? 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy