Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz i słuchawki? (imod video)


metes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem w posiadaniu imod video, póki co poszukuję wzmacniacza słuchawkowego i słuchawek, tak by wszystko się ładnie zgrało i pasowało do siebie. Muzyka jakiej słucham to jak na razie głównie elektronika z dużym bassem ale i z elementami dźwięków natury oraz instrumentami a także muzyka w pełni instrumentalna, póki co na mojej playliście królują takie gatunki jak: future bass, trap, ambient, boombap, funk, R&B, soul. To czego szukam to ciepłe brzmienie, nie wiem jak ze sceną bo nigdy nie miałem okazji testować jakiegoś konkretniejszego sprzętu, i z racji mojego miejsca zamieszkania sklepy gdzie mógłbym sprzęty obczaić też odpadają.. w muzyce bardzo doceniam Harmonię może ta informacja się przyda :) Słuchawki fajnie jakby były pół otwarte, mimo że izolacja jak najbardziej na tak to obecnie mam technicsy RP-DJ 1210 i przez to ze są zamknięte nie mogę długo na nich słuchać muzyki, więc taka konstrukcja w moim przypadku odpada. Kwota jaką jestem w stanie włożyć to raczej nie więcej niż 1000zł, chociaż wiadomo wolałbym się zmieścić w mniejszej kwocie.

Tak więc proszę o pomoc!


Pozdro :)

Edytowane przez metes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Budżetowo to masz smsl sap 4s albo model nowszy z Chin. Koszt około 150zł w przeliczeniu. Dźwięk poprawny coś w okolicy fiio ale mniej ciepełka. Co ważne wzmacniacz 3ma bardzo długo ok 50h i jest cieniutki i mniejszy nieco od video. Słuchawki możesz spróbować Taksy jest kilka modeli do przesłuchania w mp3store ewentualnie jakieś Bajery do 250 Ohm.

Zapytaj bardziej obytych użytkowników np maciux-a czy Inszy-ego, fatso, kurop..

Co do wzmaków fiio, to są albo za duże albo za grube do video IMO, jeżeli chodzi o używanie kanapki poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności