Skocz do zawartości

"Radyjko" Revo SuperConnect - testował ktoś?


wp73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z racji małego pokoju i braku czasu na słuchanie z głośników pozbywam sie starej wieży i chciałem pójść w coś małego co by miało FM, ładnie grało i w zasadzie... tyle. Ale ostatnio zobaczyłem w cenie miniwieży "radyjko" za jedyne 1600... :

http://hd-opinie.pl/25871,audio,test-revo-superconnect-super-radioodbiornika-super.html

 

Główna zaleta jak dla mnie to że jest to małe, stereo w małym pokoiku i tak jest wątpliwej jakości, do tego mogę wywalić raspberry jako serwerek do Spotify, ma FM ;) a nawet jako ktoś lubi nowości DAB+. Gdyby cena była do 1k to bym się pokusił. Wiem że są tanie alterantywy, ale ten odbiornik po prostu wygląda solidnie (mimo made in china). A takie drobiazgi jak budzenie rano audycją internetoweg BBC i zasypianie przy Spotify...

Sprzęcik został bardzo dobrze zopiniowany na sieci, ale cena wciąż nie spada i jednak mam blokadę. Oczywiście za tyle kasy mogę kupić małe stereo, może nawet z DAB, ale bez Spotify - więc w zasadzie zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Alternatywnie myślałem o jakimś aktywnym głośniku który bym podpiął do Raspberry - ale jednak kusi gotowe rozwiązanie. Z tymi komputerkami trzeba się trochę pobawić, a tu i wyświetlacz i pilot - i to po prostu działa.

A że takie mało imponujące i mono? Stereo jest przereklamowane :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby ktoś miał jakieś pytania - piszcie. Sprzęt kupiony.

Radio gra jak... średniej wielkości monofoniczne radio. Wykonanie - premium. Funkcjonalność - naprawdę niesamowita.

U mnie chyba będzie robiło jako źródło - tylko nie wiem czy cyfrowe czy analogowe - potrzebuje wzmacniacza słuchawkowego teraz.

Radio mam dopiero od paru godzin ale wszystko działa jak trzeba. Ustawiłem FM, DAB, Spotify i stacje internetowe. Laptopa potrzebuję tylko żeby wrzucić jakaś płytę ze Spotify. Potem już działa to jak bym tą płytę miał w urządzeniu. Jest equalizer więc można trochę przytępić basy (wylot bassreflexa jest na spodzie więc można by tam jakąś watę pewnie też użyć). Jak dla mnie bomba. Cena niezgorszego telewizora - tylko to trochę boli :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności