Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Książki, czyli co czytasz.


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2021 o 14:15, Wisting napisał:

Michał Cholewa "Algorytmy wojny", cały cykl od początku.

Bardzo dobre !!!

 

A u mnie 

- Star Wars - Eskadra Alfabet

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Coś dla miłośników gatunku 😉🐱❤ Dziękuję @domil! 🙂👍🥇

 

20220109_123031.jpg

 

20220109_123158.jpg

 

20220109_123139.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja "męczę" teraz Stulecie Kena Folletta, tyż kobyłki każda z 3 książek powyżej 1000 stron. A przedtem czteroksiąg tegoż autora Filary ziemi przerobiłem, też 1000 lub więcej każda. Ale czyta się bardzo dobrze, tylko mobilnie słabo, bo każde tomiszcze trochę waży 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Follet ciekawy, ja zacząłem przygodę od Niech stanie się światłość, teraz kończę Filary Ziemi. Faktycznie niby duże, ale tak jak napisałeś, szybko się czyta. Chociaż obie książki w zasadzie bardzo schematyczne, ale póki co mi to nie przeszkadza - zobaczymy jak dwa kolejne tomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał:

Follet ciekawy, ja zacząłem przygodę od Niech stanie się światłość, teraz kończę Filary Ziemi. Faktycznie niby duże, ale tak jak napisałeś, szybko się czyta. Chociaż obie książki w zasadzie bardzo schematyczne, ale póki co mi to nie przeszkadza - zobaczymy jak dwa kolejne tomy.

Bardzo dobrze się czyta. Teraz wziąłem się za Stulecie, też przyzwoicie się czyta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu (kilka lat) już czytam kolejne tomiki Świata Dysku Terry'ego Prachetta, ale dopiero teraz udało mi się zdobyć początek, czyli "Kolor Magii". Poniżej: Dwukwiat i Rincewind :)30color.xlarge1.webp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spojrzenie na królów i książąt polskich. W rozmowie z historykami . Oczywiście ebook

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, można w Biedrze dostać 

 

IMG_20220124_214810.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 20.01.2022 o 14:18, Bednaar napisał:

Od dłuższego czasu (kilka lat ) już czytam kolejne tomiki Świata Dysku Terry'ego Prachetta, ale dopiero teraz udało mi się zdobyć początek, czyli "Kolor Magii". Poniżej: Dwukwiat i Rincewind :)30color.xlarge1.webp

Uruchom seans na cda hd  i oglądaj w jakości najwyższej!

Mega produkcja! Oglądałem wiele lat temu i mogę uznać za jeden z najlepszych tomów!

 

Polecam również Dwukwiat :) 

Edytowane przez online_cda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, meehooj napisał:

Neal Stephenson - Śnieżyca

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4911884/sniezyca

 

Fajna chociaż znajomy tak strasznie mi zachwalał że miałem chyba zbyt wygórowane oczekiwania bo liczyłem na więcej ;) Cryptonomicon za to i Peanatema są ekstra. Diamentowy wiek też fajne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał:

 

Fajna chociaż znajomy tak strasznie mi zachwalał że miałem chyba zbyt wygórowane oczekiwania bo liczyłem na więcej ;) Cryptonomicon za to i Peanatema są ekstra. Diamentowy wiek też fajne.

wstyd przyznac, ale dopiero sie zabieram za tworczosc tego Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, meehooj napisał:

wstyd przyznac, ale dopiero sie zabieram za tworczosc tego Pana

Opis z "Lubimy czytać" odpowiada moim klimatom, więc i ja się skuszę.

Ze swej strony polecam https://lubimyczytac.pl/ksiazka/189514/holocaust-f. Takie science-fiction, taki styl pisania bardzo mi odpowiada. Pewne elementy podobne do "Altered carbon". 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, barbal10 napisał:

Opis z "Lubimy czytać" odpowiada moim klimatom, więc i ja się skuszę.

Ze swej strony polecam https://lubimyczytac.pl/ksiazka/189514/holocaust-f. Takie science-fiction, taki styl pisania bardzo mi odpowiada. Pewne elementy podobne do "Altered carbon". 

Fantastyczny cyberpunk. Dzięki, za przypomnienie bo czytałem po premierze i zrobił na mnie spore wrażenie, ale zapomniałem autora i tytuł ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności