Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki i karta dźwiękowa do grania(CS GO) do 500 zl


Alan96

Pytanie

Witam. Poszukuje sluchawki i kartę dźwiękową do grania, i tylko wyłącznie grania(gram w cs go). Dźwięk w muzyce nie ma żadnego znaczenia. kwota jaka mogę wydać to ok 500zl(chętnie dałbym mniej jeśli nie będzie sensu dopłacać) ale jeśli ktoś uzasadni że warto dopłacić to na pewno to rozważe :) oczekuje by sprzęt dobrze przekazywał dźwięk przestrzenny i miał szeroką scenę ale to raczej standard jeśli chodzi o sprzęt do gier. Czytając recenzje i fora wpadły mi w oko superluxy hd668b . Co o nich sądzicie? Jakieś alternatywy ? Chciałbym mieć wybór i wtedy postaralbym się odsłuchać parę sztuk gdzieś w sklepie. Jeśli chodzi o karty do gier to co byście polecieli? Czytałem sporo i mam tylko mętlik w głowie. Jakiś starszy sb, może nowy sb z lub jakiś xonar? W grę jak najbardziej wchodzą używki. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Same alternatywy hd668b to nie problem, ale absolutnie nie mam pojęcia jakie źródło, ew może coś innego? Aktualnie czytając dalej zaciekawily mnie shp9500,Pioneer se-a1000 a także headset sh pc330. Ktoś mógłby coś o nich powiedzieć? Czy wymagalyby dodatkowego wzmocnienia?(ew wtedy co polecacie) i jakie źródło do. tego. Jeśli chodzi o moje preferencje to chyba tylko by bas nie dudnil, zbyt mocno. Jeśli nie wspomniałem o czymś istotnym to proszę napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Same alternatywy hd668b to nie problem, ale absolutnie nie mam pojęcia jakie źródło, ew może coś innego? Aktualnie czytając dalej zaciekawily mnie shp9500,Pioneer se-a1000 a także headset sh pc330. Ktoś mógłby coś o nich powiedzieć? Czy wymagalyby dodatkowego wzmocnienia?(ew wtedy co polecacie) i jakie źródło do. tego. Jeśli chodzi o moje preferencje to chyba tylko by bas nie dudnil, zbyt mocno. Jeśli nie wspomniałem o czymś istotnym to proszę napisać :)

 

Będziesz się tu "szarpał" sam z sobą na Forum przez dwa tygodnie i marnował czas - taka jest prawda.Lepiej ruszyć w miasto i zacząć odsłuchy w sklepach.

Potem można do nas wrócić i się jeszcze poradzić. Teraz to jak opowiadanie ślepemu o tęczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozumiem, ale zobaczę jeszcze jak to wyjdzie, moze ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć, widziałem temat gdzie było prawie to czego szukałem, tylko nie został wyczerpany temat źródła/wzmacniacza. Bardziej pytam o opinię opłacalności, ew. Użyteczności w grach jeśli ktoś z takowych miał okazję korzystać. Ciężko będzie mi stwierdzić co będzie dla mnie dobre słuchając 'tylko' muzyki, tzn tego do czego słuchawki w ogóle nie będą wykorzystywane. Prosiłbym o jakieś opinie tych 3 wyżej(najbardziej ciekawią mnie te Pioneer'y) i jakie źródło/wzmacniacz by był ew potrzebny bo w tej kwestii jestem totalnie zielony. Patrząc na te 3 pary słuchawek wyżej proszę patrzec tylko na scenę i przestrzeń, chyba że jest jeszcze jakiś ważny parametr w grach to proszę mnie poprawić :)

Wiadomo, ile ludzi tyle gustów aczkolwiek teraz prosiłbym o jakieś zdanie w kwestii źródel i ew. wzmocnienia do tych słuchawek które wymieniłem powyżej :) bo o tym niestety nie mogę nic znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności