Jump to content
  • 0

Słuchawki Nauszne

Razav

Question

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jakie słuchawki nauszne polecalibyście mi do odtwarzacza Samsung Galaxy S2 do 300zł

Oraz jakie słuchawki nauszne do Philips GO GEAR sa5245/02 też do 300zł

Pozdrawiam :)

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • 0

Skopiuję to sobie na przyszłość, żeby mieć co wklejać "świeżakom" z nieprecyzyjnymi pytaniami ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Przemi
      Cześć, ktoś byłby chętny na Buds Plus w kolorze czarnym? Stan idealny pełen komplet. Mało używane. 

Cena 220zł z wysyłką paczkomatem.

• By babicz99
      Cześć!
      Szybka akcja,
      Philips Fidelio X2HR
      Stan co najmniej bardzo dobry
      Mam do nich oryginalny kabel oraz przejście na duży jack, niestety bez pudła
      Cena: sold
      Foto robione na szybko smartfonem, więc jakość bez szału.
      Słuchawki mają jakieś dwa miesiące, przez ten czas przegrały nie więcej jak 10h. Wysyłam w dobrze zabezpieczonym kartonie z wypełnieniem.
      Wszelkie dodatkowe informacje na pw

• By awayeah
      Samsung Galaxy Book 12”, Srebrny, OLED HDR, S-Pen

Świetna alternatywa dla iPad Pro czy Microsoft Surface - dobra specyfikacja, dużo lepszy ekran do konsumpcji mediów i pełna funkcjonalność PC.
      Stan jak nowy.
      W zestawie - tablet, oryginalne etui z podświetlaną klawiaturą QWERTZ, oryginalna ładowarka i rysik Samsung S-Pen.
      Cena detaliczna wahała się w przedziale ok 1.5 tys - 1.8 tys EUR !
      Genialny 12" wyświetlacz OLED (2160 x 1440), świetna specyfikacja:
      procesor Intel Core i5-7200U
      256 GB SSD
      8GB RAM
      2 USB 3.1 Gen2
      MicroSD
      802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 BLE
      wymiary: 7.4 x 291.3 x 199.8 mm
      Bateria 39.04 Wh Lithium-Ion
      Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
      Kamery: 13 MPix oraz 5 MPix
      Podświetlana klawiatura
      Rysik S-Pen.

Cena 2300 zł
      wystawione też na olx/allegro
      https://www.olx.pl/oferta/samsung-galaxy-book-12-srebrny-oled-hdr-s-pen-alternatywa-ipad-pro-CID99-IDEk1pb.html
      https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-book-12-srebrny-oled-hdr-s-pen-10145373560
    • By MTZcustom
      Przedmiotem naprawy są słuchawki taty, otwarte Pillipsy z 2003 roku. Grają w sposób, który może się podobać i można je polecic jako entry level do hi-fi
      Przypadłością tego modelu jest pałak z szajs-plastiku, który się łamie na potęgę. Ten pacjent byl owinięty grubą warstwą taśmy izolacyjnej 😛 Połówkę, którą się dało uratować zalałem doszczętnie 2 składnikowym JB Weld, a z drugiej strony to samo + zrobiłem rekonstrukcję kształtu z użyciem poxiliny. Trzyma się, nie łamie i zdaje egzamin. Słuchawki grają jak należy i są wygodne mimo unieruchomionego pivota, bo paski ze stali sprężynowej są wystarczająco elastyczne. Później szlif, polerka i czas na lakier!  Całość pomalowałem niezawodnym Bollem do zderzaków plastikowych nadając słuchawkom prawie że massdropowy sznyt 😛 wisienką na torcie są wybite w aluminiowych tabliczkach znamionowych (pamiątce z poprzedniej pracy) oznaczenia "lewa, prawa"

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy