Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dla S7 faktycznie osoba dodająca produkt się pierdyknęła (już poprawione), o tyle dane dla S6 są poprawne. Jest to moc maksymalna, a nie dla 1kHz jak było pierwotnie. Aune podawało do tej pory moc maksymalną, więc żeby nie było zamieszania (jak widać po powyższym) została podana również maksymalna. Pozwala to odnieść sprzęt do innych, znanych już modeli typu X1s czy S16.

Inna sprawa, że faktycznie S7 wygląda teraz blado i coś czuję, że producent podał tu moc przy 1kHz, a nie maksymalną jak jest to opisane. Upewnię się w poniedziałek jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do klubu s16. Ale refleks :unsure:

 

Może kogoś obrażę, z góry przepraszam.

Gdzieś już pisałem-> DAC baaardzo zacny, ale sekcja wzmacniacza jest po prostu słaba, nawet w porównaniu z B1.

Przy bezpośredniej konfrontacji b1 bije wzmaka s16 na każdym polu. Rozdzielczość, holografia, czystość.

I dalej nie wiem, czy b1 jest taki dobry, czy sekcja analoogowa z s16 tak słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - wskaźnik poziomu baterii w moim Aune B1 2016 działa... mało dokładnie. Na 1 błyśnięciu (klasa A) działa mi 2-3 godziny, czyli ponad połowę czasu, jaki działać, pracując w klasie A powinien.

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - wskaźnik poziomu baterii w moim Aune B1 2016 działa... mało dokładnie. Na 1 błyśnięciu (klasa A) działa mi 2-3 godziny, czyli ponad połowę czasu, jaki działać, pracując w klasie A powinien.

 

Mi właśnie na odwrót, na jednym błyśnięciu działa mi bardzo krótko, na klasie A to może 20- 30 min, więc gdy widzę dwa mignięcia to już wiem, że niedługo będzie ładowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - wskaźnik poziomu baterii w moim Aune B1 2016 działa... mało dokładnie. Na 1 błyśnięciu (klasa A) działa mi 2-3 godziny, czyli ponad połowę czasu, jaki działać, pracując w klasie A powinien.

 

 

Ciekawostka - wskaźnik poziomu baterii w moim Aune B1 2016 działa... mało dokładnie. Na 1 błyśnięciu (klasa A) działa mi 2-3 godziny, czyli ponad połowę czasu, jaki działać, pracując w klasie A powinien.

Mi właśnie na odwrót, na jednym błyśnięciu działa mi bardzo krótko, na klasie A to może 20- 30 min, więc gdy widzę dwa mignięcia to już wiem, że niedługo będzie ładowanie.

 

U mnie jeszcze inaczej na klasie A. Na początku szybko schodzi. Potem 1 błyśnięcie ok 1 godz. i jak już nie błyska to z 45 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie wiem, czy b1 jest taki dobry, czy sekcja analoogowa z s16 tak słaba.

 

Jeśli słuchawkami są ER4S - synergia :). B1 znacznie lepiej zgrywa się z takim sprzętem. S16 jest lepszą integrą z kolei do ciemniejszych słuchawek. Tak przynajmniej mi często wychodziło (zaleta posiadania baterii słuchawek w pracowni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już nie było gdzieś wspomniane ale Aune wystartowało z preorderem takiego oto odtwarzacza Aune M1s:

 

900x900px-LL-858a12cd_2.jpeg

【Specifications】
LINE OUT:
Headphone AMP Impedance :16-600R
Headphone AMP THD+n:0.00027%
Headphone AMP output power :110mw@32Ω BAL output -180mw@32Ω
DNR:120DB
CCIF:19KHZ+20KHZ 0.00012% @32R
Noise :2.52 uVrms
Max Level:1.92Vrms
Supported formats:
WAV : 16Bit|24Bit|32Bit - 44.1K / 48K / 88.2K / 96K / 176.4K / 192K WAV + CUE
FLAC : 16Bit|24Bit- 44.1K / 48K / 88.2K / 96K / 176.4K / 192K
DSD : DSF / DFF/ISO DSD64
APE 16Bit/44.1 K normal
MP3/ALAC/AAC
Battery :
More than 10 hours of continuous playback (16Bit/44.1K files/continuous playback)
Biggest battery charging currents is 1.3A ,it is recommeded to use adaptor more than 1.5A ,in order to achieve the fastest charging effect .
Ports: 3.5mm headphone port, 2.5mm balanced headphone port
Display screen: 2.4 inches IPS
Link do tematu na head fi:
Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sztuki M1s będę miał gdzieś pod koniec tego miesiąca. Trafią do recenzentów oraz coś powinno się wygospodarować, żeby podesłać na wybrane sklepy Mp3store.
Jak wypadnie sensownie to również zorganizujemy preorder. Cena detaliczna (regularna) u nas wyniesie ~1199 zł., czyli nawet mniej, niż w w/w 'preorderze'. Tyle, że raczej nie będzie dodawanych doków, bo etui i folie na ekran już możliwe, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie dzisiaj tylko z Listen testuję i porównuję w roli DAC z Buffalo od SławkaR i Behringerem przy okazji przełączając się pomiędzy Sony TA-5650 i Yamahą CR2020 w roli wzmaków. Pierwsze wrażenia - jest bardzo dobrze, ale jak dobrze to napiszę pewnie pod koniec weekendu. Jako wzmak z Listenami wpiętymi do dziurki jack jest tak sobie, scena się spłaszcza (w porównaniu ze staruszkami), brak głębi, ale jak na combo i tak jest dobrze, ale jako DAC lepiej (pewnie w podobie S16). Technicznie jako DAC to już naprawdę dobra półka. Niestety testy z wyjścia zbalansowanego na słuchawki po weekendzie, bo zostawiłem kabel Miśkowi z AM i Yamaszek nie podepnę, po jacku nie daje rady, no ale wiadomo.

Edytowane przez szwagiero
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to się zanosi, chociaż ja jestem daleki od szybkich osądów. W każdym razie jeśli S6 to poprawiona wersja S16 (a może wcale nie? nie słuchałem S16:)) to sam wiesz, że niżej pozycjonowany wzmacniacz X7s grał w swojej cenie świetnie, a więc jestem bardzo ciekawy S7 i czuję w kościach, że może konkretnie wymieść zabawki ze swojej półki. Zobaczymy, na razie widoki na przetestowanie S7 są słabe, @Mayster kiedy większe ilości S7 będą po Polsce krążyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności