Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Edtheduck napisał(a):

Jak z temperaturą S17 Pro w trybie 100 mA, w pokoju z temperaturą 25 stopni C?

Szybko nagrzewa się do ponad 69 stopni?

Dziś mam 24 stopnie w pokoju, co jest rekordowo dużo jak na porę roku. Mój klocek jest podniesiony o ~ 4cm i stoi na nim jedynie stojak słuchawkowy. Temperatura nie przekracza 61 stopni z planarami podłączonymi po balansie. 3-4 godziny zajmuje mu dobicie do tej niej i trzyma, niezależnie czy gra, czy nie. Z IEMami po jacku stabilizowało się przy 59°C.

 

Jak dla mnie w porządku, spory zapas do ochrony termicznej, także nawet nie włączam wentylatora już. Zobaczymy w upały, ale nie spodziewam się tragedii. Tani wentylator USB z pilocikiem na kablu w najniższej prędkości utrzymywał okolice 50 stopni, a jest niesłyszalny. Także w razie czego jest jakaś opcja. 

 

Natomiast są użytkownicy, którzy raportują sporo wyższe temperatury niż u mnie. Wygląda na to, że dużo zależy od kabli i konkretnego sprzętu. 

 

20240226_133052.thumb.jpg.8ca3c06aad59c14395f71ade15438591.jpg

 

Edytowane przez Silu00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie temperatur S17 Pro, w zeszłym tygodniu wysłałem o to pytanie bezpośrednio do Aune (Wuhan). Właśnie odpisali, że nawet 80 stopni byłoby bezpieczne.

 

Nie ma zaskoczenia, że ten ich "cut-off" do przy 70 stopniach ma jeszcze duży zapas, tak jest z każdą grzejącą się elektroniką, na czele z kartami graficznymi i procesorami.

 

Przy moich temperaturach w okolicy 60 stopni w 100mA tym bardziej odpuszczam sobie wentylator. W razie czego jest, jakby w upały miało być dużo gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.04.2024 o 20:52, kampers napisał(a):

Forumowicze zauważyłem że moj S6pro cos laguje podczas odtwarzania dzwięku z PC po USB co jakiś czas słysze pik w słuchwkach W11 , zmieniałem porty usb nic nie pomaga :( strasznie irytuje.

 

Coś zmieniałeś w konfiguracji? Rozumiem, że tego problemu nie miałeś od początku? Może wgrywałeś ostatnio nowsze sterowniki? Ja miałem "pyknięcia"/chwilowe zaniki sygnału po zmianie oprogramowania. Wróciłem do wcześniejszej wersji i nie ma od tego czasu problemów z w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem na kilku opcjach i nowym kablu USB i niestety lipa. Sterowniki zmieniłem na starsze i nowe itd. Dodatkowo puściłem przez optyka i to samo było. Zmieniłem zródło zasilania z innego gniazdka nie z listwy, odpiąłem wszystkie wtyki usb bez rezultatu. 

A tu jaja teraz przetestowałem w Edge i jest cisza  to chrome cos zje... chyba w aktualizacji  dlaczego nie zrobiłem tego w pierwszej kolejności 

 

I na nowo cieszy musyka :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności