Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dj1978 napisał:

Bez wątpienia🙂 Byłem zachwycony jak grały mi HD800s po balansie z Taurusem Mk II. Ale gdy usłyszałem jak grają z dobrą lampą, to przeszło już moje nawet najśmielsze zachwyty 🙂Totalnie inne granie niż kiedyś usłyszane 800s z przypadkowym sprzętem. Zasada podstawowa, nie ważne czy na balans czy nie, ale stockowy kabel trzeba wyałtować.

Kabel jest w planach, ale dopiero go zmienię, jak będę miał kompletny tor. Na chwilę obecną chciałbym go uzupełnić o xDuoo TA-30 jako lampowy wzmak i SMSL SP200, jako wzmak tranzystorowy :) Coś, co nie wydrenuje portfela, a da solidny performance :) A potem kto wie... Może PlusSound X8? Albo Norne Audio? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem o nim, ale brak xlr, a potrzebuję i to najlepiej razy 2. Gdyby wystarczyło mi jedno takie wyjście to w podobnej cenie jest coś innego, ale na AKM, a wolałbym na SABRE. Ogólnie ałune wydaje się ciekawy, SABRE i zabawa z opami. Ciekawe tylko czy byłby lepszy od aima 808.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równy, kulturalny , relaksujący przekaz ,żaden zakres pasma nie dominuje nad pozostałymi

Aune wg mnie porządkuje bas bardzo delikatnie go odchudzając z ilości co powoduje wydobycie jego niższych rejestrów ( porównanie do FiiO Olympus 2 czy dziurek w  Marantz CD/PM 6006 )

jestem zadowolony

w środę będzie jeszcze kabel balance do słuchawek

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
48 minut temu, pren721 napisał:

Jedzie do mnie T1s. Będzie grać z DT990 PRO.Zobaczymy,zobaczymy.

Powinno to razem dobrze zagrać. Odrobina słodyczy z lampki powinna je nieco wygładzić u góry, przy zachowaniu sprężystości basu :) Nie pamiętam tylko, jak średnica grała w T1s, ale będę musiał sobie to odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vaiet napisał:

Powinno to razem dobrze zagrać. Odrobina słodyczy z lampki powinna je nieco wygładzić u góry, przy zachowaniu sprężystości basu :) Nie pamiętam tylko, jak średnica grała w T1s, ale będę musiał sobie to odświeżyć.

Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć porównania T1se do T1s.Zastanawiam się czy Sabre będzie lepsze od poprzedniego przetwornika cyfrowo analogowego oraz jak sprawuje się łączność bezprzewodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pren721 napisał:

Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć porównania T1se do T1s.Zastanawiam się czy Sabre będzie lepsze od poprzedniego przetwornika cyfrowo analogowego oraz jak sprawuje się łączność bezprzewodowa.

BT śmigało na AVS jak wściekłe i bardzo dużo odwiedzających stoisko korzystało z tego, słuchając swojej muzyki. Nie było problemów z łącznością, a przewinęły się chyba telefony wszystkich marek włącznie z Apple.

 

Upgrade w stosunku do poprzedniego będzie na bank, ale nie umiem jednoznacznie powiedzieć, jakiego rodzaju. :c Ktoś mi mówił, kto używał na codzień T1 SE jaka jest różnica, ale już wypadło z pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vaiet napisał:

BT śmigało na AVS jak wściekłe i bardzo dużo odwiedzających stoisko korzystało z tego, słuchając swojej muzyki. Nie było problemów z łącznością, a przewinęły się chyba telefony wszystkich marek włącznie z Apple.

 

Upgrade w stosunku do poprzedniego będzie na bank, ale nie umiem jednoznacznie powiedzieć, jakiego rodzaju. :c Ktoś mi mówił, kto używał na codzień T1 SE jaka jest różnica, ale już wypadło z pamięci.

Mam cichą nadzieję że scena będzie zauważalnie większa.

W dniu 17.06.2019 o 20:01, bulion789 napisał:

Posiadam T1SE(mk3) i dt990 pro 250ohm,dt990 600ohm,dt1990 pro. I chcę wymienić tego T1 na coś lepszego. Mam też zasilacz xp1 więc myślałem również nad x7s/x8.

Może zna/poleca Pan jakąś integrę, która będzie dobrze współgrać z tymi słuchawkami ? Zależy mi też na dekodowaniu DSD co najmniej 128 gdyż posiadam kilka albumów, a w obecnej chwili nie jestem w stanie odtworzyć ich na T1. Maksymalna kwota jaką chce na to przeznaczyć to 3000zl

T1S i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Giedomb napisał:

Jestem posiadaczem aune s6 pro. Mam dylemat czy wyświetlacz tak może migać czy coś jest nie tak. https://m.youtube.com/watch?v=NQDoEr7zgQw

 

Osobiście posiadam jedynie wersje bez pro ale kumpel ma już ulepszony produkt i niestety tego nie ma, 100 % nie powinno tak migać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aune wypuściło nowego klocka i to nie byle jakiego. W sumie zaskoczyło mnie to nieco, bo nie spodziewałem się tego, ale z drugiej strony seria X miała solowego DAC'a, a seria S nie. No i jest S8, czyli DAC oparty o ES9038Pro. Przejrzałem sobie materiały promo i z tego wychodzi, że Aune naszprycowało go swoimi technologiami i wycisnęło co się dało z tego układu. Wyjścia zbalansowane ma, więc liczę na to, że cała topologia jest też w pełni zbalansowana, ale takich info nie ma. Najlepsze za to jest to, że jest regulowana głośność line-out i to, czego w S6 Pro mi brakowało, a czym rozpieścił mnie Burson Playmate - pilot! Kontrola głośności zapewne jak to u Aune w pełni cyfrowa, więc wzmaka można ustawić na jednej głosności, a potem regulować ją z poziomu DAC'a. IMO genialna opcja. Jest już w Audeos na stronie i chociaż cena mała nie jest, to IMO ciekawa opcja.

 

0_0_productGfx_6986e9a70fc1d5518dfe95e2d

 

http://en.auneaudio.com/index.php?s=Home/Article/detail/id/503.html

 

P.S. Czarny ładniejszy! xD

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, greg_jg napisał:

Kompletnie tej strony nie śledzę, bo nie jaram się wykresami ;D Wolę posłuchać i sprawdzić, czy to gra, czy nie więc mam nadzieję, że w swojej nieskończonej dobroci @Mayster podeśle mi sztukę chociaż na parę dni, jak ogarnę sensownego AMPa, żeby porównać S8 z S6Pro działającym jako sam DAC. Kto wie, może prawie dwa razy wyższa cena nie jest warta inwestycji? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności