Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Może miał ktoś przyjemność słuchać daca Aune x8? Planuję kupić go komuś i będzie on współpracował ze słuchawkami akg k712, aune e1 i być może Fiio fh7. Muzyka której słucha to taka radiowa. Jest ten dac warty zainteresowania w tej cenie?. Może coś innego ale nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia wzmacniacza bardziej jak się spisze ze słuchawkami bo sam DAC będzie na pewno odpowiednim kompanem. W kwocie ~1000 zł. w ogóle ciężko o jakieś DACi gołe, a co dopiero coś pokroju X8 jak chodzi o dźwięk, użyte układy, ogólną jakość wykonania oraz wymienne opampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bywalców...:). Mam S6 i zastanawiam się jak się ma on jakością grania do S6 pro? Czy jest sens wymiany na nowszy model? planuje dokupić jeszcze wzmacniacz słuchawkowy i chyba padnie na S7 Pro. Słuchawki to dt990pro, hifiman sundara, k550 mk2

Edytowane przez wildhunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuQi napisał:

Znane są już ceny w PL?

 

Póki co jeszcze nie są ostatecznie potwierdzone, ale +/- 1400 za BU1 i 1800 za T1s.

 

2 minuty temu, wildhunt napisał:

Pytanie do bywalców...:). Mam S6 i zastanawiam się jak się ma on jakością grania do S6 pro? Czy jest sens wymiany na nowszy model? planuje dokupić jeszcze wzmacniacz słuchawkowy i chyba padnie na S7 Pro. Słuchawki to dt990pro, hifiman sundara, k550 mk2

 

S6 Pro to taka S6 oczko wyżej, o sporo większej mocy. Czy jest sens zmieniać? Zależy za ile sprzedasz S6, a za ile kupisz S6 Pro :) 

 

Z S7 Pro świetne combo 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mayster napisał:

 

Póki co jeszcze nie są ostatecznie potwierdzone, ale +/- 1400 za BU1 i 1800 za T1s.

 

 

S6 Pro to taka S6 oczko wyżej, o sporo większej mocy. Czy jest sens zmieniać? Zależy za ile sprzedasz S6, a za ile kupisz S6 Pro :) 

 

Z S7 Pro świetne combo 👍

Pomijając większą moc w s6 pro da się odczuć jakieś różnice w dźwięku? czy lepiej dokupić do mojej integry s7pro 

Edytowane przez wildhunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1s znacząco się różni od T1 SE, więc raczej nie spodziewałem się, że będzie stówkę droższy :) 

 

Jeśli zakładany przeze mnie scenariusz odnośnie BU1 się spełni (jakość ampa B1s i sensowny DAC), to uderzy bardzo mocno w ścisły top przenośnych dac/ampów, bo już sam B1s nie miał konkurenta.

Jeszcze 2 grafiki znalazłem, więc trochę ładniej uporządkuję:

 

 BU1 策划1(英文)1040.jpg T1s 策划1(英文)1040.jpg

BU1 策划2(英文)1040 新版本 2.jpg

展牌 A4   T1s.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów Aune. 

Panowie, jak wygląda sprawa z serwisem Aune w PL ? Padła lewa słuchawka w Aune E1. Do kogo konkretnie zwrócić się z tym tematem. Słuchawki zakupiłem w Audeos, ale nikt nie odpowiada na maile. Na stronie sklepu nie znalazłem żadnej informacji poza tym, że są objęte gwarancją 24 miesiące.

Edytowane przez Zwrotnik
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zwrotnik napisał:

Witam fanów Aune. 

Panowie, jak wygląda sprawa z serwisem Aune w PL ? Padła lewa słuchawka w Aune E1? Do kogo konkretnie zwrócić się z tym tematem. Słuchawki zakupiłem w Audeos, ale nikt nie odpowiada na maile. Na stronie sklepu nie znalazłem żadnej informacji poza tym, że są objęte gwarancją 24 miesiące.

 

Odezwij się na PW do @Maystera lub zadzwoń do Audeos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności