Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy jest różnica między x1s a dx90 jako daciem

Nie porównałem łeb w łeb tylko w odstępie kilkunastu minut. Miałem wrażenie, że DX był oszczędniejszy w średnicy, ale ogólnie wydał mi się szczegółowszy. Niestety w trybie DAP, nie DAC.

W trybie DAC nie słuchałem do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hibi
Różnica moim zdaniem musi być. Ale zawsze warto sprawdzić sobie wszystko łeb w łeb.

 

Odnoszę się też do wcześniejszych wypowiedzi, kiedy to wyraźnie skrytykowałeś ten zestaw, przyznając się, że go nie znasz. Trudno nie pomyśleć o uprzedzeniu. Kończmy więc, z naszej wymiany zdań zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi :)

 

Maćku, to nie jest dokładnie to co wtedy mówiłem. Ponieważ wypowiedź jest niedokładna, czuję się w obowiązku odpowiedzieć i sprostować:

 

Tak, jest to prawda, ale zaznaczałem wtedy jasno i wyraźnie, że owa krytyka (wyrażona jako niespecjalna chęć przetestowania) ma miejsce głównie dzięki postawom community, które wykluczają zarówno szacunek do cudzego zdania, jak też jakąkolwiek umiejętność przyjęcia do wiadomości, że takowe w ogóle może mieć miejsce. Szkoda że taka informacja nie znalazła się w powyższym poście, bo zmienia całkowicie kontekst mojego stanowiska.

Mój późniejszy kontakt z tym urządzeniem starałem się, aby nie był zbyt mocno przez to naznaczony, ale tylko podkreślał pierwotny pogląd że sprzęt najbardziej cierpi przez własne community, dopiero potem przez krytyczne recenzje punktujące specyfikę takiego połączenia. Aune nie ma takich problemów, bo nigdy nie było kreowane wokół kontrowersji toczących się wokół autora pierwotnego projektu lub manifestów światopoglądowych. Po prostu robią swoje (jak to Chińczycy) i bardziej mi się podobają niż NuForce, któremu wpadki w wielu miejscach się zdarzały, a po odejściu Jasona nie wiadomo jak to się u nich potoczy.

 

I zgodzę się - z tego względu z naszych rozmów jeszcze długo nie wyniknie nic dobrego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@hibi
Różnica moim zdaniem musi być. Ale zawsze warto sprawdzić sobie wszystko łeb w łeb.

 

piszesz na blogu w komentarzach że monitory aktywne powinny mieć regulację głośności bo aune nie ma preampa - otóż nie, Focale nie mają takowej bo mają wzmacniacz w klacie A (jeżeli się mylę to mnie poprawcie)

 

zasilanie sieciowe kontra aku + 2 kości - no ciekawe

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz na blogu w komentarzach że monitory aktywne powinny mieć regulację głośności bo aune nie ma preampa - otóż nie.

 

A możesz jaśniej? Bo nie wiem jak mam rozumieć Twoją wypowiedź (również w kontekście X1S vs DX90) :).

 

 

 

 

Focale nie mają takowej bo mają wzmacniacz w klacie A (jeżeli się mylę to mnie poprawcie)

 

Ale monitory aktywne powinny mieć zawsze potencjometr. Klasa nie powinna mieć tu przełożenia na jego brak lub nie :). Zobacz co użytkownik skomentował później - on ma chyba coś na wzór ScanSonicsów all-in-one, bo sygnał wyprowadza całkowicie cyfrowo z TV. Tam jest jakiś dziwny tor, ale jak będę miał później czas to postaram się go dopytać.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piszesz na blogu w komentarzach że monitory aktywne powinny mieć regulację głośności bo aune nie ma preampa - otóż nie.

 

A możesz jaśniej? Bo nie wiem jak mam rozumieć Twoją wypowiedź (również w kontekście X1S vs DX90) :).

 

 

 

 

Focale nie mają takowej bo mają wzmacniacz w klacie A (jeżeli się mylę to mnie poprawcie)

 

Ale monitory aktywne powinny mieć zawsze potencjometr. Klasa nie powinna mieć tu przełożenia na jego brak lub nie :). Zobacz co użytkownik skomentował później - on ma chyba coś na wzór ScanSonicsów all-in-one, bo sygnał wyprowadza całkowicie cyfrowo z TV. Tam jest jakiś dziwny tor, ale jak będę miał później czas to postaram się go dopytać.

 

Focale Alpha nie mają, jeżeli monitory mają regulację poziomu to i tak nie jest ona do typowego kręcenia głośnością - nikt nie będzie latał do monitorów i z tyłu regulował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@hibi
Różnica moim zdaniem musi być. Ale zawsze warto sprawdzić sobie wszystko łeb w łeb.

 

Odnoszę się też do wcześniejszych wypowiedzi, kiedy to wyraźnie skrytykowałeś ten zestaw, przyznając się, że go nie znasz. Trudno nie pomyśleć o uprzedzeniu. Kończmy więc, z naszej wymiany zdań zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi :)

 

Maćku, to nie jest dokładnie to co wtedy mówiłem. Ponieważ wypowiedź jest niedokładna, czuję się w obowiązku odpowiedzieć i sprostować:

 

Tak, jest to prawda, ale zaznaczałem wtedy jasno i wyraźnie, że owa krytyka (wyrażona jako niespecjalna chęć przetestowania) ma miejsce głównie dzięki postawom community, które wykluczają zarówno szacunek do cudzego zdania, jak też jakąkolwiek umiejętność przyjęcia do wiadomości, że takowe w ogóle może mieć miejsce. Szkoda że taka informacja nie znalazła się w powyższym poście, bo zmienia całkowicie kontekst mojego stanowiska.

Mój późniejszy kontakt z tym urządzeniem starałem się, aby nie był zbyt mocno przez to naznaczony, ale tylko podkreślał pierwotny pogląd że sprzęt najbardziej cierpi przez własne community, dopiero potem przez krytyczne recenzje punktujące specyfikę takiego połączenia. Aune nie ma takich problemów, bo nigdy nie było kreowane wokół kontrowersji toczących się wokół autora pierwotnego projektu lub manifestów światopoglądowych. Po prostu robią swoje (jak to Chińczycy) i bardziej mi się podobają niż NuForce, któremu wpadki w wielu miejscach się zdarzały, a po odejściu Jasona nie wiadomo jak to się u nich potoczy.

 

I zgodzę się - z tego względu z naszych rozmów jeszcze długo nie wyniknie nic dobrego :).

 

 

Nie, nie z tego względu.

 

hibi, sprawdzę DX90 jako USB DAC vs X1S. Trzeba przyznać, że najnowsze stery już śmigają jak trzeba, więc będzie to wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideologii, sposobu bycia, wypowiedzi.

 

Po prostu nie wiem, jak można społeczność i osobę autora podstawić nad jakością samego urządzenia i dźwięku, oceniać je w takim kontekście. Tymczasem ignorując kontekst czasowy i sytuację rynkową momentu premiery. Nie wiem jak można doszukać się analogii do Beatsów, modnego trendu skupionego wokół lifestyle'u i konsumpcji z urządzeniem typu DIY mającym oferować wysoką jakość dźwięku (także na papierze) i funkcjonalność w niskiej cenie lub praktycznie za darmo. Tym bardziej, że to właśnie autor projektu O2 i ODACa otworzył ludziom oczy na praktyki audiofilskich producentów - marketing, który ma właśnie więcej wspólnego z Beats niż ODAC i O2.

 

To po prostu krzywdzące.

 

Czy jeśli tak fama powstałaby wokół produktów Aune, to te byłyby automatycznie mniej ciekawe, gorsze?

 

Przypominają mi się jeszcze Twoje niezależne testy sprzętów Fatso i Mikołaja, które przywodzą na myśl właśnie O2 i ODACa - to były przecież killery DIY w porównaniu do wielokrotnie droższej konkurencji, a jednak zostały "wymazane z historii", przez otoczkę, kontrowersje, osoby autorów, osobiste kwestie. Nie odbieraj tego jako wycieczki osobistej, argumentuję po prostu nasze różne podejście do tego tematu i nie tylko.

 

Wiem, że się nie dogadamy, spodziewam się jaka będzie odpowiedź. Raczej w takich kwestiach nie dojdziemy do porozumienia w ogóle, to nie tymczasowe. Inny światopogląd, sposób wypowiedzi, bycia i tyle.

 

Co innego, jeśli chodzi o opisy samego sprzętu, bo tutaj widzę że często się teraz zgadzamy (Snab, Aune itp.), a jestem praktycznie przekonany, że z X1S będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideologii, sposobu bycia, wypowiedzi.

 

Po prostu nie wiem, jak można społeczność i osobę autora podstawić nad jakością samego urządzenia i dźwięku, oceniać je w takim kontekście. Tymczasem ignorując kontekst czasowy i sytuację rynkową momentu premiery. Nie wiem jak można doszukać się analogii do Beatsów, modnego trendu skupionego wokół lifestyle'u i konsumpcji z urządzeniem typu DIY mającym oferować wysoką jakość dźwięku (także na papierze) i funkcjonalność w niskiej cenie lub praktycznie za darmo. Tym bardziej, że to właśnie autor projektu O2 i ODACa otworzył ludziom oczy na praktyki audiofilskich producentów - marketing, który ma właśnie więcej wspólnego z Beats niż ODAC i O2.

 

To po prostu krzywdzące.

 

Czy jeśli tak fama powstałaby wokół produktów Aune, to te byłyby automatycznie mniej ciekawe, gorsze?

 

Przypominają mi się jeszcze Twoje niezależne testy sprzętów Fatso i Mikołaja, które przywodzą na myśl właśnie O2 i ODACa - to były przecież killery DIY w porównaniu do wielokrotnie droższej konkurencji, a jednak zostały "wymazane z historii", przez otoczkę, kontrowersje, osoby autorów, osobiste kwestie. Nie odbieraj tego jako wycieczki osobistej, argumentuję po prostu nasze różne podejście do tego tematu i nie tylko.

 

Wiem, że się nie dogadamy, spodziewam się jaka będzie odpowiedź. Raczej w takich kwestiach nie dojdziemy do porozumienia w ogóle, to nie tymczasowe. Inny światopogląd, sposób wypowiedzi, bycia i tyle.

 

Co innego, jeśli chodzi o opisy samego sprzętu, bo tutaj widzę że często się teraz zgadzamy (Snab, Aune itp.), a jestem praktycznie przekonany, że z X1S będzie podobnie.

 

 

Tak, w każdym z tych trzech elementów widać mocny kontrast.

 

Nigdzie nie napisałem, że stawiam ją nad. Jedynie, że kołacze się to gdzieś obok. I mam prawo do takiego podejścia chociażby w oparciu o swoje doświadczenie. Problem wynika najpewniej dlatego, że szukasz odniesienia do nie tej rzeczy, do której się odnosiłem, a o czym monitowałem już parę razy. Cały czas pisałem o rynku jako grupie konsumentów oraz często wątpliwej przez nich stosowanej weryfikacji. Autor w wielu miejscach się mylił i było to mu wytykane wielokrotnie. Bez niego ludzie sami by zauważyli w pewnym momencie problem agresywnego i wręcz głupiego marketingu, z którym często sam walczę. Nie dlatego że ktoś mi otworzył oczy, ale że bardzo szybko sam pozbyłem się złudzeń, dochodząc do swoich poglądów samodzielnie i tak samo kształtując je w trakcie testów, nie mając też problemu z przyznaniem się do ewentualnych pomyłek lub zmian.

 

Nie jest, jeśli wrócić do tego o czym pisałem wyżej - nie tu należy szukać analogii.

 

To zależy w jakim stopniu przekładałoby się to na użytkownika końcowego. Często też jest to ewentualny przedsmak komplikacji przy chociażby procesie serwisowym czy stosunku producenta/dystrybutora do biznesu.

 

O2 i ODAC mają tutaj tą przewagę, że obecnie są to konstrukcje w wielu przypadkach skomercjalizowane, a kult nietykalności tegoż połączenia zelżał, oddał pola zwykłej kalkulacji i rozsądkowi. Wyszło do tej pory jednak jak sam zauważyłeś sporo równie ciekawego sprzętu i stąd po prostu czasami trudno jest się zresetować i spojrzeć na te połączenie tak, jak kiedyś wiele osób patrzyło. Inne czasy, inny rynek. Ale oba wzmacniacze to trochę inna sprawa. Co prawda tego typu kuluary to u każdego bardzo osobista sprawa, ale owszem, były niezależne i w zakresie werdyktu nadal uważam, że oba urządzenia okazały się brzmieniowo bardzo dobre jak na swoją cenę wyrażoną w złotówkach, dając zawsze trochę więcej niż porównywalny sprzęt tworzony w całości przez firmy trzecie. Dopiero z S16 jako tako spotkałem się, że ten dystans uległ jakiemuś wyraźnemu zmniejszeniu i w połączeniu z DACiem oraz wieloma innymi funkcjonalnościami ostatecznie stał się stałą platformą testową. Z tym że o ile z pierwszym wzmacniaczem sprawa była dosyć jasna i w żaden sposób nie wynikająca z czy to problemów technicznych, czy też serwisowych po zakupie z perspektywy użytkownika końcowego, który jako recenzenta interesuje mnie najbardziej (nazwiskiem ręczę przecież za polecenie danego sprzętu), tak z tym drugim cała negatywna otoczka i sygnały, które czasami puszczałem mimo uszu okazały się ostatecznie mocno rzutować tak na bezpieczeństwie sprzętu podpinanego przez użytkowników, jak i płynności procesu gwarancyjnego, którego de facto do tej pory nie ma (na gębę to przecież żadna gwarancja). O braku uregulowania kwestii prawnych związanych z zakupem już niemal 2 lata od premiery nie wspominając.

Masz całkowitą rację, że sprzęt sobie a otoczka sobie i jedno nie powinno wpływać na drugie, ale choć do tej pory mocno jedno od drugiego faktycznie odgraniczałem, to jednak ostatecznie okazało się, że nie sposób ich od siebie oddzielić. Być może do tego tematu podchodzisz z innej - swojej perspektywy - i masz do niej całkowite prawo. Ale zastanów się czy aby jednak po mojej stronie też nie leży trochę racji i nie było mocnych powodów, dla których jednak mimo wszystko moje bardzo konsekwentne stanowisko uległo tak dużej zmianie, że postanowiłem ogłosić twardy status quo i wycofać się z recenzji sprzętu DIY/DIFY. Nie jest to uprzedzenie do takiego sprzętu, a po prostu bezpieczne trzymanie się na dystans i porzucenie tematyki. Remis na boisku, drużyny wracają do szatni.

 

I doświadczenia Maćku. I doświadczenia. Światopogląd ulega mimo wszystko ciągłym przemianom, czasami bardzo subtelnym, czasami radykalnym. Dogadanie się zaś to sztuka zrozumienia drugiej osoby i pójścia na kompromis. Choć stoję twardo przy swoim stanowisku, to jednak wiele z Twoich argumentów doskonale rozumiem i gdzieś tam liczę po cichu na wzajemność w stosunku do moich. Ale jeśli będzie trzeba coś z owych doświadczeń wyjaśnić na PW - służę. Może zaoszczędzisz w ten sposób sprzęt testowy. Jak nie teraz, to jeszcze kiedyś. Także też moich wypowiedzi nie odbieraj w kategoriach personalnych.

 

Nawet gdybyśmy się nie zgadzali, to nie byłoby w tym nic złego. Dwie różne osoby, dwie różne metodologie i dwa różne spojrzenia na dany sprzęt z perspektywy różnego sprzętu testowego. Masz prawo słyszeć co tylko chcesz. Z X1S wierzę, że sprzęt bardzo Ci się spodoba i jedynie pozwolę sobie doradzić, żeby koniecznie sprawdzić tryb Line In z dobrym DACiem zewnętrznym. To właśnie tym najbardziej mnie Aune tu ujęło, ale wynikało to z konkretnych dla mnie potrzeb w jego zastosowaniu (oryginalnie miałem zakusy na B1). Jak jednak wypadnie to w rzeczywistości - sam się przekonasz.

 

 

spodziewam się jaka będzie odpowiedź

 

Więc mam nadzieję, że zaskoczyłem. Pozytywnie rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że trochę zaskoczyłeś i cieszę się, że bardziej nakreśliłeś sprawę - teraz częściowo się zgadzam, więc jakaś nutka kompromisu w tym jest. Każdy marketing mocno filtruję, więc i NwAvGuya nie brałem na 100% - widać było miejscami, że sam się za bardzo "nakręcił".

 

Przyznaję, że miałem chętkę na zakup X1S, ale czeka mnie duża inwestycja w sprzęt, więc pewnie ponownie będę musiał się opanować - tak też było z Aune B1. U mnie X1S będzie miał ciekawe towarzystwo w Bursonie Virtuoso oraz Bakoonie HPA-01M, sprawdzę także Line In.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@hibi
Różnica moim zdaniem musi być. Ale zawsze warto sprawdzić sobie wszystko łeb w łeb.

 

Odnoszę się też do wcześniejszych wypowiedzi, kiedy to wyraźnie skrytykowałeś ten zestaw, przyznając się, że go nie znasz. Trudno nie pomyśleć o uprzedzeniu. Kończmy więc, z naszej wymiany zdań zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi :)

 

Maćku, to nie jest dokładnie to co wtedy mówiłem. Ponieważ wypowiedź jest niedokładna, czuję się w obowiązku odpowiedzieć i sprostować:

 

Tak, jest to prawda, ale zaznaczałem wtedy jasno i wyraźnie, że owa krytyka (wyrażona jako niespecjalna chęć przetestowania) ma miejsce głównie dzięki postawom community, które wykluczają zarówno szacunek do cudzego zdania, jak też jakąkolwiek umiejętność przyjęcia do wiadomości, że takowe w ogóle może mieć miejsce. Szkoda że taka informacja nie znalazła się w powyższym poście, bo zmienia całkowicie kontekst mojego stanowiska.

Mój późniejszy kontakt z tym urządzeniem starałem się, aby nie był zbyt mocno przez to naznaczony, ale tylko podkreślał pierwotny pogląd że sprzęt najbardziej cierpi przez własne community, dopiero potem przez krytyczne recenzje punktujące specyfikę takiego połączenia. Aune nie ma takich problemów, bo nigdy nie było kreowane wokół kontrowersji toczących się wokół autora pierwotnego projektu lub manifestów światopoglądowych. Po prostu robią swoje (jak to Chińczycy) i bardziej mi się podobają niż NuForce, któremu wpadki w wielu miejscach się zdarzały, a po odejściu Jasona nie wiadomo jak to się u nich potoczy.

 

I zgodzę się - z tego względu z naszych rozmów jeszcze długo nie wyniknie nic dobrego :).

 

 

Nie, nie z tego względu.

 

hibi, sprawdzę DX90 jako USB DAC vs X1S. Trzeba przyznać, że najnowsze stery już śmigają jak trzeba, więc będzie to wykonalne ;)

 

fajnie, czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara - wielkie dzięki Kolego - użyczył mi kabelka Fiio L5, którym spiąłem dziś A15 z Aune B1.

Byłem raczej sceptyczny, bo opinie w necie są takie, że soniaki "coś nie halo" w tym względzie. Tak więc nie jest to raczej placebo.

 

W tym połączeniu B1 zdeklasował mi zupełnie gołe A15. Zaskoczenie duże, bo się tego zupełnie nie spodziewałem.

Uszy trochę niezbyt tęgie ( końcówka grypowej infekcji ), ale wniosek jest taki, że to połączenie swobodnie zastąpi mi duże klocki na wyjazdach.

Więcej nie piszę, bo jak B1 gra macie w recenzjach Jakuba i Maćka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara - wielkie dzięki Kolego - użyczył mi kabelka Fiio L5, którym spiąłem dziś A15 z Aune B1.

Byłem raczej sceptyczny, bo opinie w necie są takie, że soniaki "coś nie halo" w tym względzie. Tak więc nie jest to raczej placebo.

 

W tym połączeniu B1 zdeklasował mi zupełnie gołe A15. Zaskoczenie duże, bo się tego zupełnie nie spodziewałem.

Uszy trochę niezbyt tęgie ( końcówka grypowej infekcji ), ale wniosek jest taki, że to połączenie swobodnie zastąpi mi duże klocki na wyjazdach.

Więcej nie piszę, bo jak B1 gra macie w recenzjach Jakuba i Maćka.

Nie ma za co! Używaj L5 ile chcesz. Co do Aune to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył na meecie i moich zdaniem w tej cenie nie gra nic lepiej z wzmacniaczy przenośnych. Po za tym Maciek ma bardzo trafne recenzje.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siara - wielkie dzięki Kolego - użyczył mi kabelka Fiio L5, którym spiąłem dziś A15 z Aune B1.

Byłem raczej sceptyczny, bo opinie w necie są takie, że soniaki "coś nie halo" w tym względzie. Tak więc nie jest to raczej placebo.

 

W tym połączeniu B1 zdeklasował mi zupełnie gołe A15. Zaskoczenie duże, bo się tego zupełnie nie spodziewałem.

Uszy trochę niezbyt tęgie ( końcówka grypowej infekcji ), ale wniosek jest taki, że to połączenie swobodnie zastąpi mi duże klocki na wyjazdach.

Więcej nie piszę, bo jak B1 gra macie w recenzjach Jakuba i Maćka.

Nie ma za co! Używaj L5 ile chcesz. Co do Aune to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył na meecie i moich zdaniem w tej cenie nie gra nic lepiej z wzmacniaczy przenośnych. Po za tym Maciek ma bardzo trafne recenzje.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

:)

 

Dziękuję Ci za bezinteresowną pomoc, jesteś taaaki Gość :)

Odłożyłem B1 żeby adrenalina trochę z żył zeszła. Nie mogę się nadziwić jak to maleństwo napieprza ...

 

edit : dziękuję też Ma_x_ymowi za szybką sprzedaż i wysyłkę :)

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Paratykusie ? Jak ? Bo Ty jesteś "zwykłym" Audiofanem, podobnie jak ja. I możesz mieć podobne odczucia.


ja do PM3 szukam - wiec cos efektywnego pradowo musi byc.

z dx90 szly poprawnie ale na pewno to nie to co mam z smsl, dlatego kombinowalem chocby z B1.

Czy wynik kombinacji B1 i PM3 jest coś wart czy jednak Teac rządzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Paratykusie ? Jak ? Bo Ty jesteś "zwykłym" Audiofanem, podobnie jak ja. I możesz mieć podobne odczucia.

Lordzie - krótko : B1 spięty przez L5 z A15 zmasakrował gołego Soniaka.Mam nową ( i inną ) jakość w moim portable.

Peanów i elaboratów nie będzie.

Przyczyniłem się już do 2 hajpów na Forum i na tym chciałbym poprzestać.

Oczywiście, są inni, lepsi mocarze w światku przenośnych wzmaków, ale B1 biorąc stosunek jakości do ceny to wymiatacz ...

Jak go wziąłem do ręki - od razu mi się spodobał. Pomyślałem wtedy, że dizajnem chcą mi zamydlić oczy ... No cóż - gra tak jak wygląda ( mnie się bardzo wygląd podoba ), albo lepiej.

 

Cholera, miałem nic nie pisać.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Paratykusie ? Jak ? Bo Ty jesteś "zwykłym" Audiofanem, podobnie jak ja. I możesz mieć podobne odczucia.

ja do PM3 szukam - wiec cos efektywnego pradowo musi byc.

z dx90 szly poprawnie ale na pewno to nie to co mam z smsl, dlatego kombinowalem chocby z B1.

Czy wynik kombinacji B1 i PM3 jest coś wart czy jednak Teac rządzi ?

teac rzadzi :)

oba urzadzenia zrobily na mnie ogromne wrazenie. korepondencyjnie trudno jednak wyrokowac - zwlaszcza ze dla sprawiedliwosci warto by B1 sprawdzic z DACiem wlasnie TEACa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jednak pod uwagę obsługę Teaca, Aune B1 spięte z DAPem czy telefonem, może być ciekawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara - wielkie dzięki Kolego - użyczył mi kabelka Fiio L5, którym spiąłem dziś A15 z Aune B1.

Byłem raczej sceptyczny, bo opinie w necie są takie, że soniaki "coś nie halo" w tym względzie. Tak więc nie jest to raczej placebo.

 

W tym połączeniu B1 zdeklasował mi zupełnie gołe A15. Zaskoczenie duże, bo się tego zupełnie nie spodziewałem.

Uszy trochę niezbyt tęgie ( końcówka grypowej infekcji ), ale wniosek jest taki, że to połączenie swobodnie zastąpi mi duże klocki na wyjazdach.

Więcej nie piszę, bo jak B1 gra macie w recenzjach Jakuba i Maćka.

A15 ma Line-out ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jednak pod uwagę obsługę Teaca, Aune B1 spięte z DAPem czy telefonem, może być ciekawsze...

Ale to nadal DAP lub telefon + to co dobrze im zrobi B1, a umie zrobić bardzo dobrze.

TEAC natomiast, że tak powiem jest autonomiczny w dźwięku. I tu wchodzą już preferencje.

A z TEAC'a też są fajne kanapki.

Zapraszam do wątku o TEAC'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siara - wielkie dzięki Kolego - użyczył mi kabelka Fiio L5, którym spiąłem dziś A15 z Aune B1.

Byłem raczej sceptyczny, bo opinie w necie są takie, że soniaki "coś nie halo" w tym względzie. Tak więc nie jest to raczej placebo.

 

W tym połączeniu B1 zdeklasował mi zupełnie gołe A15. Zaskoczenie duże, bo się tego zupełnie nie spodziewałem.

Uszy trochę niezbyt tęgie ( końcówka grypowej infekcji ), ale wniosek jest taki, że to połączenie swobodnie zastąpi mi duże klocki na wyjazdach.

Więcej nie piszę, bo jak B1 gra macie w recenzjach Jakuba i Maćka.

A15 ma Line-out ?

 

 

A-10 miał.

O A15,17 ciężko coś wyszukać. W każdym razie po podpięciu Fiio L5, klawisze głośności przestają działać, a dźwięk z wyjścia słuchawkowego zostaje odcięty.

Odtwarzana przez to połączenie muzyka ma inną jakość niż po jacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności